Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@moryl, Ty jakiś dziwny jesteś, albo nie potrafisz się dogadać, Twoja oferta którą dostałeś jest wątpliwa i jeśli już to Pakiety Dodatkowe należy wypowiadać nie później niż na 24h przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego (skąd Ty 30 dni wziąłeś). Druga sprawa, że nowe warunki zaczynają obowiązywać z początkiem nowego okresu roziczeniowego, więc co się pieklisz. Jak ktoś Ci powiedział inaczej to źle Ci powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Druga sprawa, że nowe warunki zaczynają obowiązywać z początkiem nowego okresu roziczeniowego, więc co się pieklisz. Jak ktoś Ci powiedział inaczej to źle Ci powiedział...

Można wyrazić zgodę, aby Cyfrowy Polsat rozpoczął świadczenie nowych usług od razu. Nie trzeba, więc czekać do nowego okresu rozliczeniowego. Cyfrowy Polsat ma korzyść z tego taką, że nie można w takiej sytuacji zrezygnować z umowy w ciągu 10 dni.

Jeżeli @moryl wyraził taką zgodzę to nie dziwię się jego zdenerwowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie natomiast wyglądało to tak:

Mam jeszcze 16 miesięcy do końca umowy i minimalny obowiązek na Fam HD. Przez ICOK zaproponowano mi pakiet Premium na 36 miesięcy. Pierwsze 4 miesiące pakietu opłata 69,90 a po tym okresie 89,90.

Zapytałem mailem czy można negocjować taką ofertę i czy w tej cenie jest czynsz za dekoder. Odpowiedź dostałem taką, że zgłosi się do mnie konsultant. Zgłosiła się "ona", bardzo miła konsultantka i zaproponowala mi na początek to samo co ICOK informując, że czynsz jednak muszę opłacać, ale mogę wymienić mój dekoder na dekoder bez PVR i czynszu wtedy nie będzie.

Następna propozycja to było Premium elastyczne, za chyba 4 miesiące po 59,90 potem 99,90, ale z możliwością zejścia do Fam HD + HBO i Cinemax za 69,90.

Kolejna oferta to umowa na 36 w tym 5 miesięcy za friko Extra HD i Sport HD. Potem obowiązek na Fam HD + 1 pakiet.

Ostatnie oferta to umowa na 18 miesięcy (mam 16 do końca umowy) i dwa miesiące za friko tychże dwóch pakietów, a po tym okresie obowiązek na Fam HD +1. Teraz mam 0.

To były wszystkie propozycje CP. Żadnej, niestety nie przyjąłem. Następne będą wtedy, kiedy zostanie mi 6 miesięcy do końca umowy.

Zastanawiam się jednak nad ofertą Premium. Teraz już promocji Premium po 99,90 nie ma, więc trzeba inaczej liczyć. HBO+Cinemax jest obecnie za 35 zł. W ofercie ICOK mogę to mieć za 10zł, a uwzględniając czteromiesięczną zniżkę o 20 zł, daje to w skali pozostałych 32 miesięcy cenę za usługę równą 7,50zł. Taniej się tego chyba nie dostanie. Tylko ta długa umowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentoris, z tą elastyczną promocją Premium to przypuszczam, że trochę odwrotnie niż to przedstawiłeś: okresie promocyjnym 59,90 PLN, a potem albo minimalna opcja to tak jak napisałeś Familijny + HBO i Cinemax, ale w cenie 69,90 PLN, albo możliwość dobrania pakietu Sport lub Extra, każdy w cenie 15 PLN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moryl, Ty jakiś dziwny jesteś, albo nie potrafisz się dogadać, Twoja oferta którą dostałeś jest wątpliwa i jeśli już to Pakiety Dodatkowe należy wypowiadać nie później niż na 24h przed początkiem nowego okresu rozliczeniowego (skąd Ty 30 dni wziąłeś). Druga sprawa, że nowe warunki zaczynają obowiązywać z początkiem nowego okresu roziczeniowego, więc co się pieklisz. Jak ktoś Ci powiedział inaczej to źle Ci powiedział...

Jasne moja oferta jest watpliwa bo nie macie takich w punktach o co pytalem konsultantke na co ona mi powiedziala ze tak dobra oferte dostane tylko z tego dzialu co dzwonila nawet na zwyklej infolinii nie dostane takiej oferty.Pamietam kolego jak miales watpliwosci w moja poprzednia umowe w czerwcu 2011 roku i okazala sie prawdziwa.Odnosnie okresu wypowiadania dodatkowych pakietow pytalem dwa razy o te 30 dni tez mnie to zdziwilo bo wczesniej przez infolinie bylo 24 godziny wczesniej tak wypowiadalem.Nowe warunki obowiazuja od nowego okresu rozliczeniowego ale pakiety dodatkowe wchodza w zycie odrazu i tak juz bylo w czerwcu dziwi mnie ze pracujesz w punkcie i nie wiesz takich rzeczy.Dla pocieszenia powiem bylem w punkcie w Pulawach bylo dwoch pracownikow i nie potrafili mi wyjasnic umowy musieli dzwonic do CP.Wspolczuje przyszlym klijentom CP ktorzy sa obslugiwani w tym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój aktualny okres rozliczeniowy zaczyna się 9 dnia każdego miesiąca.

Mam zamiar przedłużyć aktualną umowę na telewizję i przejść na multiofertę z internetem.

Chciałbym się spytać o dwie rzeczy:

1. Jeśli umowę podpisałbym dzisiaj, to od kiedy zacząłby działać internet?

2. Od kiedy będzie liczony bezpłatny okres promocyjny - od dziś, czy od 09.03?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykl rozliczeniowy w Multiofercie jest ustalony na sztywno na drugi, dwunasty i dwudziesty drugi dzień miesiąca.

Podpisując umowę dzisiaj, cykl rozliczeniowy będziesz miał każdego dwunastego. Pakiety TV ruszą od cyklu rozliczeniowego oraz ich ceny promocyjne z umowy również będą liczone od cyklu rozliczeniowego. Internet rusza do 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadzwonili do mnie. Obecnie posiadam pakiet Familijny HD oraz Extra HD w obowiązku, a zrezygnowałem z powodu usunięcia TVN HD+1. O to co mi zaproponowali:

 

Umowa na 29 miesięcy w tym Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD przez 12 miesięcy za 39,90zł, a potem w obowiązku Familijny HD + jeden wybrany przeze mnie pakiet za 59,90zł.

Oczywiście odrzuciłem, bo mi zależy na podstawie z krótką umową max. 15 miesięcy. Doradca ma zadzwonić w ciągu kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...