Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD za 69,99zł, Multiroom HD za 5zł. Umowa na 15 miesięcy z 3 miesiącami gratis, bez wymiany głównego dekodera. Najtańsza opcja dla Ciebie. 

Dziekuję. To wiem na co liczyć. A tak z ciekawości zapytam z HBO ile by było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję. To wiem na co liczyć. A tak z ciekawości zapytam z HBO ile by było ?

Z HBO, to tylko Premium Max za 99,99zl + 5zl za MR. Tutaj też umowa na 15 miesięcy i 3 miesiące gratis.

Marcinie, a o tę ofertę, którą przedstawiłeś greeg'owi to starać można się już od 6-go m-ca przed końcem umowy, czy od 4-go? I czy za eleveny płaci się od 1-go m-ca, czy dopiero po miesiacach gratisowych? I OTG pewnie dodatkowo 5 zł?

Wszystkie wymienione pakiety przez 3 miesiące gratis. OTG za piątaka. Jedynie faktycznie się rozpędziłem, bo zmniejszenie z Premium Max na Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD może dopiero być na 4 miesiące do końca zobowiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

aktualnie mam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD

Umowa na 24 / 6. Uśredniając miesięcznie płacimy 45 zł.

 

Wypowiedzenie wysłane w połowie czerwca i przyznam się że ani razu jeszcze nie dzwonili z DUK.

umowa kończy się 7 października.

 

Chcielibyśmy zatrzymać ten pakiet i wymienić dekoder.

Co możemy ugrać??

Nie interesuje nas HBO ani Eleven Sport czy tez multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Kończy mi się umowa za miesiąc. Obecnie mam pakiet Premium, ale chcę zejść mocno z ceną abonamentu. Zależy mi na kanałach filmowych i Elevenach. Możliwe jest dostać taki pakiet do 50 zł?

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po wysłaniu wypowiedzenia zadzwoniłem do DUK, chciałem zejść z Premium na Familijny Max HD. Niby nie ma problemu, wynegocjowałem za 29,99 umowa na 24 i 3 gratis. Jednak nie doszło do finalizacji umowy, bo konsultant stwierdził, że mam dekoder Sagemcom i system mu coś wywala i że podobno mają taki problem z posiadaczami tego dekodera. Nie wiem, czy to nie jakaś ściema, żeby przytrzymać mnie jak najdłużej przy wyższym pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla Arczi0044. W moim przypadku CP w okresie od 19 czerwca do 7 lipca br  konsultanci 11 razy próbowali wprowadzić do systemu nową umowę  bez powodzenia i nie był to Sagem ESI 88, ale HD 5000. W wyniku tego przeciągnięto zawarcie nowej umowy o miesiąc.

Albo nie działa poprawnie ich system albo czynią to celowo. Stwierdzono, że tylko w moim przypadku nie można było dokończyć ustaleń. 

Powodzenia. BNC.

Edytowane przez BNC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla Arczi0044. W moim przypadku CP w okresie od 19 czerwca do 7 lipca br  konsultanci 11 razy próbował wprowadzić do systemu nową umowę  bez powodzenia i nie był to Sagem ESI 88

 

Dzięki za odpowiedź. Chyba robią to celowo. Przy poprzedniej umowie zwiększałem pakiet i nie było żadnego problemu, teraz chcę obniżyć i są schody. Może wypowie się ktoś związany zawodowo z Polsatem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga, a co z pytaniem @arczi0044? Ja też mam Premium i Sagema i 6 miesięcy przed końcem umowy. Chciałabym wysyłać wypowiedzenie i zejść z Premium na Familijny MAX HD, Sport HD i Film HD (bez HBO i Cinemaxów). Da się? I za jaką cenę i jaki okres umowy? Chciałabym jak najmniej płacić, zostać przy Sagemie (bez czynszu) i umowa może być 24/3 lub krótsza. Teraz mam Premium 15/5.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...