Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Niedługo będę przedłużał umowę na  Familijny Max HD+Film HD+ Sport HD i Cinemax HD. 

Czy w okresie darmowych msc. mogę włączyć sobie paczkę HBO za 30zł i przez ten okres darmowych miesięcy będę płacił tylko za ten pakiet HBO czyli 30zł?

No mozesz ale czy jest sens?

Ten pakiet kosztuje 59.99. Wybierasz umowe niech bedzie 15ms/ 5 za darmo.

Srednia za Twoj pakiet wychodzi 40zl.

Chcesz na okres darmowych miesiecy HBO za ktore bedziesz placic 30zl miesiecznie. Czyli 30*5ms= 150zl.

150zł/15ms = 10zł.

Srednia wychodzi wtedy 40zł+10zl(za hbo)= 50zł(bo calosciowy koszt umowy podzielony przez miesiace).

Obliczylem CI srednia ile wyjdzie Ci gdybys zliczyl calosciowy koszt umowy.

 

Pakiet z HBO na caly okres umowy 79.99,

15ms/5free

Srednia za pakiet z HBO na caly okres umowy wychodzi 53.33.

Wiec jesli doplacisz miesiecznie 3.33zl to masz 10 miesiecy wiecej hbo.

 

Matematyka nie klamie. Logika tez.

Również przedłużyłem umowę. Miałem  Familijny Max HD+Film HD+ Sport HD i Cinemax HD do zakończenia umowy 17 miesięcy (TV uprawniający SmartDom3). Wczoraj wypowiedzenie. Dziś dzwoniłem do DUK. Miły Pan zaproponował 15/5. Powiedziałem, że kolega dostał 12/5. Konsultant powiedział że to tylko kierownik może zadecydować o takiej umowie, więc "poszedł" się zapytać. Po 3 minutach była wyrażona zgodna na 12/5 na ten sam pakiet. Mam moduł CAM i tak chciałem.

Tutaj przeprosiny dla "kyczniker" bo mnie zbluzgał i to mocno o moje głupie pytanie co dostanę,  o co miałem pretensje do niego. Gdy rzeczywiście przejrzałem kilkanaście stron wcześniej, to na moje pytanie miałem  już odpowiedz  nie raz.

Pozdrawiam

Ja tez przepraszam, po prostu kazdego dnia widze te same pytania na ktore odpowiedzi mozna znalezc szybciej niz napisanie postu.

;) Make peace not war ! :P

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @kyczniker- w poście #9346 napisałeś ,że nie można przedłużyć umowy moduł + multiroom-jednak można.Przedłużyłem 9 sierpnia CI+ plus 2 multiroomy(hd2000) Pakiet FAM.MAX +film hd+sport hd+cinemax hd.Umowa była od kwietnia na 15 m-cy,początkiem sierpnia wypowiedzenie z wiadomych przyczyn i teraz 12/5 to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Niedługo będę przedłużał umowę na  Familijny Max HD+Film HD+ Sport HD i Cinemax HD. 

Czy w okresie darmowych msc. mogę włączyć sobie paczkę HBO za 30zł i przez ten okres darmowych miesięcy będę płacił tylko za ten pakiet HBO czyli 30zł?

Ja w takich wypadkach stosuję bardziej zaawansowaną matematykę od obliczeń poczynionych przez kyczniker :wink:

Już mówię o co chodzi.... wiadomym jest, że mało kto na tym forum trwa do końca umowy wiec i obliczenia trzeba urealnić tzn dzielić przez realny czas trwania umowy ( do złożenia kolejnego wypowiedzenia) a nie przez czas zapisany na umowie. No chyba że ktoś nie przewiduje złożenia kolejnego wypowiedzenia to wtedy liczy po staremu.

- Jeśli weżniesz 15/5 za 59,99 i złożysz wypowiedzenie po 5  zapłaconych rachunkach to otrzymasz 59.99zł x 5mc ( płatne miesiące) / 10mc ( okres 5ciu darmowych miesięcy + 5 płatnych miesięcy do złożenia kolejnego wypowiedzenia) = 30 zł na miesiąc

- Z HBO dobranym w bezpłatnych miesiącach przy założeniu, że złożysz wypowiedzenie sytuacja będzie wyglądać następująco...5ms x 30zł = 150zł  a do tego 5mc x 59,99zł = 300zł więc po finalizacji mamy 300zł + 150zł = 450zł / 10mc = 45zł na miesiąc

- Jeśli natomiast weżniesz pakiet z HBO za 79.99zł ( tak jak napisał kyczniker) i złożysz wypowiedzenie to obliczenia przedstawiają się następująco...79.99zł x 5mc / 10mc = 40zł

Wynika z tego, że najbardziej opłacalny jest pakiet za 79,99zł z opcją złożenia wypowiedzenia po 5ciu zapłaconych rachunkach :brawo:

No chyba że gdzieś się powaliłem w obliczeniach :mrgreen:

Edytowane przez Jakaopcja1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @kyczniker- w poście #9346 napisałeś ,że nie można przedłużyć umowy moduł + multiroom-jednak można.Przedłużyłem 9 sierpnia CI+ plus 2 multiroomy(hd2000) Pakiet FAM.MAX +film hd+sport hd+cinemax hd.Umowa była od kwietnia na 15 m-cy,początkiem sierpnia wypowiedzenie z wiadomych przyczyn i teraz 12/5 to samo.

 Dzięki za post który napisałeś ,mam ten sam pakiet z tą różnicą że mam 1 m.r. i będę na dniach negocjował nową. umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Polsat nie jest taki zły jak go malują :D

 

Wczoraj złożyłem w APS wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanału gwarantowanego, a teraz właśnie dzwonił konsul. 

Bardzo mnie zdziwiło, że nie zaczynał od umowy na ponad 24 miesiące, a od razu zaproponował to samo co miałem czyli 12/5. Jedyne co się zmieniło to przeszedłem z Premium na Premium MAX.

Kolejne 5 miesięcy za darmoszkę :D

Edytowane przez kpw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kyczniker,

Ponowne pytanie o SmartDom3, bo takowego nie było.

Telewizja jest drugim produktem, a internet trzecim. Nie ma wymogu, aby przedłużyć tv na 24 miesiące z powodu trzeciej usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker- moduł mam własnościowy(choć to pewnie niczego nie zmienia)do kwietnia br.miałem na nim rodzinny hd,pod koniec kwietnia dobrałem 2 multiroomy(choć tu niektórzy pisali wtedy,że NIE DA SIĘ!),powiedziałem w APS,ze jak dobiorę do mojego modułu multiroomy to podwyższam pakiet a jeśli nie to dzięki i tyle w temacie....i system przepuścił,wiec możecie wierzyć lub nie.Nie wiem jak tu się wkleja skan z ICOK,ale jak dojdę do tego to oczekuję "przeprosin" :) /żart/ Nie rozumiem podejrzeń że ściemniam,niby po co miałbym to robić??????

@diana-nie jestem ekspertem ale skoro ja bez problemów przedłużyłem to chyba można,tylko,że jak chcesz moduł wymmienić na evoboxa to niech się wypowiedzą zorientowani koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Aktualnie posiadam pakiet Familijny Max HD (sport, film, cinemax). Koszt samego pakietu to 59.99zl , evoboxa mam w dzierżawie więc dodatkowo płacę 5zl miesięcznie, posiadam jeszcze 3 multiroomy za które płacę 20zl, vod wyłączyłem więc nic nie dopłacam. Suma sumarum 59.99+5+20= 84.99zl miesięcznie .

 

Dzwoniłem dziś do DUK trafiłem na milego konsultanta , chciałem otrzymać ofertę jaką udało się dostać min. "jareczek11" Premium Max , 3x Multi za 109.99!!! A tu niespodziana konsultant mówi że chcąc wziąć ten Pakiet Premium Max muszę zapłacić następujące kwoty . Sam pakiet 99.99zl czynsz evobox 5 zl i 3x Multi za kwotę 15zl co daje 119.99zl miesięcznie.

Próbował ktoś z Szanownych Państwa przechodzić z Familijny Max Hd na Premium Max mając wcześniej czynsz i 3multiroomy? Ile placiliscie za te 3 Multi.

 

Konsultant zapewniał mnie ze taniej w moim przypadku sie nie da że Ci którzy dostali oferty za 109.99 nie placili czynszu i któryś z Multi musieli mieć zrabatowany za 0 zl i stąd kwota 109.99

Ile w tym prawdy. Umowy jeszcze nie podpisałem, chcialbym wynegocjować najniższą możliwą kwotę za Premium Max.

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Konsultant zapewniał mnie ze taniej w moim przypadku sie nie da że Ci którzy dostali oferty za 109.99 nie placili czynszu i któryś z Multi musieli mię zrabatowany za 0 zl i stąd kwota 109.99

Ile w tym prawdy. Umowy jeszcze nie podpisałem, chcialbym wynegocjować najniższą mozliwa kwotę za Premium Max.

Co do multiroomu nic Ci nie doradzę, ale jeśli chcesz nie mieć czynszu za Evoboxa to musisz go wymienić na bezczynszowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kyczniker- moduł mam własnościowy(choć to pewnie niczego nie zmienia)do kwietnia br.miałem na nim rodzinny hd,pod koniec kwietnia dobrałem 2 multiroomy(choć tu niektórzy pisali wtedy,że NIE DA SIĘ!),powiedziałem w APS,ze jak dobiorę do mojego modułu multiroomy to podwyższam pakiet a jeśli nie to dzięki i tyle w temacie....i system przepuścił,wiec możecie wierzyć lub nie.Nie wiem jak tu się wkleja skan z ICOK,ale jak dojdę do tego to oczekuję "przeprosin" :) /żart/ Nie rozumiem podejrzeń że ściemniam,niby po co miałbym to robić??????

@diana-nie jestem ekspertem ale skoro ja bez problemów przedłużyłem to chyba można,tylko,że jak chcesz moduł wymmienić na evoboxa to niech się wypowiedzą zorientowani koledzy.

Chodzi mi o to zebys wkleil bo ciekawi mnie jaki masz kontrakt.

Twoja umowa to kontrakt MULTI, gdzie miales dodatkowa usluge telefon lub internet?

@kyczniker,

Ponowne pytanie o SmartDom3, bo takowego nie było.

Telewizja jest drugim produktem, a internet trzecim. Nie ma wymogu, aby przedłużyć tv na 24 miesiące z powodu trzeciej usługi?

 

Bylo to pytanie i trafialo sie tyle razy ze, az oczy bola.

Zapewne kazde zostalo przeniesione do tematu ze smartdomem.

Odpowiedz brzmi: nie, nie ma wymogu.

Witam wszystkich.

Aktualnie posiadam pakiet Familijny Max HD (sport, film, cinemax). Koszt samego pakietu to 59.99zl , evoboxa mam w dzierżawie więc dodatkowo płacę 5zl miesięcznie, posiadam jeszcze 3 multiroomy za które płacę 20zl, vod wyłączyłem więc nic nie dopłacam. Suma sumarum 59.99+5+20= 84.99zl miesięcznie .

 

Dzwoniłem dziś do DUK trafiłem na milego konsultanta , chciałem otrzymać ofertę jaką udało się dostać min. "jareczek11" Premium Max , 3x Multi za 109.99!!! A tu niespodziana konsultant mówi że chcąc wziąć ten Pakiet Premium Max muszę zapłacić następujące kwoty . Sam pakiet 99.99zl czynsz evobox 5 zl i 3x Multi za kwotę 15zl co daje 119.99zl miesięcznie.

Próbował ktoś z Szanownych Państwa przechodzić z Familijny Max Hd na Premium Max mając wcześniej czynsz i 3multiroomy? Ile placiliscie za te 3 Multi.

 

Konsultant zapewniał mnie ze taniej w moim przypadku sie nie da że Ci którzy dostali oferty za 109.99 nie placili czynszu i któryś z Multi musieli mieć zrabatowany za 0 zl i stąd kwota 109.99

Ile w tym prawdy. Umowy jeszcze nie podpisałem, chcialbym wynegocjować najniższą możliwą kwotę za Premium Max.

Konsultant powiedzial prawde.

Taniej sie nie da jak chcesz miec 5 lub 8 ms gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

/.../

 

Konsultant zapewniał mnie ze taniej w moim przypadku sie nie da że Ci którzy dostali oferty za 109.99 nie placili czynszu i któryś z Multi musieli mieć zrabatowany za 0 zl i stąd kwota 109.99

Ile w tym prawdy. Umowy jeszcze nie podpisałem, chcialbym wynegocjować najniższą możliwą kwotę za Premium Max.

To nawet posiadając Evoboxa,podnosząc pakiet do Premium Max gdzie już nie ma haraczu to nadal trzeba płacić :?::shock: to jakiś idiotyzm :crazy::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież było to tłumaczone na forum już kilka razy. Jeśli ktoś miał niższy pakiet i miał czynsz za Evoboxa, to nawet jak przejdzie na wyższy to czynsz zostaje. Jedynym wyjściem jest wymiana Evoboxa na inny. Głupie, ale to Cyfrowy Polsat i nic na to nie poradzimy.

 

Można powiedzieć, że Evoboxy dzielą się na czynszowe i nieczynszowe. :D Jak masz czynszowy to nieważne, jak wysoki masz pakiet, czynsz się należy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak czytam te posty i już nic nie rozumiem....

 

Obecnie posiadam :

 
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Film HD
Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
 
Umowa jeszcze jest na rok.
Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia z okazji usuniecia kanału fightklub ale wczoraj wysłałem zgłoszenie aby zadzwonili z oferta.
Dziś otrzymałem tel z polsatu i przedstawili mi taka propozycje:
 
Umowa na 29 miesiecy liczona już od podpisania i 6 miesiecy po promocyjnych cenach Czyli:
 
Pakiet premium 6-miesiecy za 69.99, potem 104.99 dekoder sagem z dyskiem 320gb za 1zł + 2 multirumy.
 
Pakiet premium max(z eleven) 6-miesiecy 89.99 ,potem 114,99 dekodery  tak jak wyżej.
 
Powiedziałem że muszę przemyśleć i się zastanowić ...
 
Co o tym myślicie co robić. ???
Edytowane przez zaba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodzi chyba o to, że już posiada MR z modułem ;). Bo dobieranie MR do modułu to wtedy jest raczej tak jak mówisz, że się nie da.

 

Jakby kogoś interesowało to od jakiś dwóch lat posiadam moduł CAM i jeden dekoder multiroom. Jakieś 10 miesięcy temu robiłem aneks do umowy i dobrałem kolejny dekoder multiroom. Czyli łącznie mam moduł i dwa dekodery. Dzisiaj przedłużyłem umowę po złożeniu wypowiedzenia i bez problemu 15/5 na zestaw 2xmultiroom i CI. 

Pakiet Familijny Max HD + HBO HD + HBO GO + Cinamax HD za 69,99 zł + 10 zł multiroom = łącznie 79,99 zł/miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet posiadając Evoboxa,podnosząc pakiet do Premium Max gdzie już nie ma haraczu to nadal trzeba płacić :?::shock: to jakiś idiotyzm :crazy::facepalm:

 

To działa też w drugą stronę. Masz Evobox-a bez czynszu z racji pakietu Premium, schodzisz na mniejszy pakiet i nadal nie płacisz czynszu. ;)

 

 

To teraz głupie pytanie. Jak wymienić na bezczynszowego Evoboxa?

 

Bierzesz ofertę z dwoma miesiącami mniej gratis, płacisz aktywację nowego Evobox-a, no i zdajesz oczywiście dotychczas posiadanego Evobox-a. Teraz kalkulator w łapkę i licz, co Ci się bardziej opłaca. Koszt aktywacji to czynsz w jednej umowie 15-miesięcznej uwzględniając okres bezpłatny i anulowany przy przedłużeniu umowy. ;)

 

 

Panowie tak czytam te posty i już nic nie rozumiem....

 

Obecnie posiadam :

 
Pakiet Cinemax HD

Pakiet Sport HD

Pakiet Film HD

Usługa Multiroom HD (2 dekodery)

 
Umowa jeszcze jest na rok.
Nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia z okazji usuniecia kanału fightklub ale wczoraj wysłałem zgłoszenie aby zadzwonili z oferta.
Dziś otrzymałem tel z polsatu i przedstawili mi taka propozycje:
 
Umowa na 29 miesiecy liczona już od podpisania i 6 miesiecy po promocyjnych cenach Czyli:
 
Pakiet premium 6-miesiecy za 69.99, potem 104.99 dekoder sagem z dyskiem 320gb za 1zł + 2 multirumy.
 
Pakiet premium max(z eleven) 6-miesiecy 89.99 ,potem 114,99 dekodery  tak jak wyżej.
 
Powiedziałem że muszę przemyśleć i się zastanowić ...
 
Co o tym myślicie co robić. ???

 

 

Dostałeś ofertę dla tzw. "Januszy". Najpierw czytaj co  tutaj piszemy praktycznie cały czas, a potem "negocjuj" z DUK po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj na takich warunkach przedłużyłem umowe:

Pakiet PREMIUM + CPGO w cenie abonamentu 79,99 (przed rabatem smartdom). Umowa na 12 miesięcy z czego 5 za darmo. Do tego wisienka na torcie. Miałem do zapłaty abonament za obecny okres abonamentowy - jako, że zostałem na początku wprowadzony w błąd dostałem 100% rabat na opłate za ten miesiąc. Łacznie mam 6 miesięcy za free :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziś sam zadzwoniłem do DUK bo okres rozliczeniowy tuż, tuż  i po chwili dostałem takie cudo :wink: 

Miałem

15/5 F MAX HD za 49,99 plus gratisy Film HD + Sport HD + VoD + HBO 1,2,3 GO

Od razu dodam, że nie zależało mi na tych wszystkich VoD`ach, On THE GO, 11 a nawet HBO ( zwyczajnie nie oglądam)

 

Mam

12/5 F MAX HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99 plus gratisy VoD(5m-cy) + rozrywka (1m-ąc) :popcorn:

Poprzednia umowa uległa skróceniu o 10 miesięcy, więc łącznie mam 10 miesięcy ciągłych gratisów :wink:

 

Następnym razem biorę 15/3 z EVO bez czynszu za 79,99...ale to jeszcze kwestia do rozważenia

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanko. Posiadam smartDom1. 2 usługą jest telewizja 3 internet. Abo na telewizję kończy się za 2 miesiące i chcialem wyrwać darmowe miesiące. Po rozmowie z konsultantem powiedział,że nie ma szans. Zaproponował bym złożył wypowiedzenie na telewizję i wtedy on będzie mógł dać darmowe miesiące. Tylko czy po złożeniu wypowiedzenia stracę rabat na internet który mam za 1 zl. Jak to rozegrać by dostać darmowe miesiące na telewizję i nie tracić internetu za 1 zl. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...