Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi powiedział zatrzymaniowiec że bez wymiany 15/5 lub 12/3. 12/5 w systemie nie ma i raczej nie kłamał bo rozmawiałem bardzo długo widział, że mi nie nasciemnia. Umowa którą przedłużałem była od 2006 roku także ma 10 lat a kończy się w piątek czyli powinni mieć najlepsze.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedział zatrzymaniowiec że bez wymiany 15/5 lub 12/3. 12/5 w systemie nie ma i raczej nie kłamał bo rozmawiałem bardzo długo widział, że mi nie nasciemnia. Umowa którą przedłużałem była od 2006 roku także ma 10 lat a kończy się w piątek czyli powinni mieć najlepsze.

Mi proponowała wymianę na EVO 15/2 za 8 dych,ale mi na Ipli, VODach czy HBO nie zależy i póki co rozstaliśmy się, mam na nich haka i wkrótce z niego skorzystam -he he jak powiedziałem "za co ich trzymam" to babkę na moment przytkało,ale potwierdziła że mam rację,niestety Ona mimo paru propozycji niczym specjalnym  mi nie zaimponowała więc jeszcze trochę poczekam bo chciał bym pozostać w granicach 65zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 30.12.2015 przedłużyłem starą 15/5 na nową 12/5 m-cy umowę zachowując swoje pakiety F.M.HD , Sport HD , Film HD , Cinemax HD , 1 MR .Do tego otrzymałem na 5 m-cy gratis Ipla i VOD . Płaciłem przy starej 64.90 , a teraz 69.99 zł z powodu ; dopłaty 5 złociszy do MR .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś w Nowym roku się zmieniło w ofertach?

Potrzebny ktoś,kto w przeciągu może 2 tygodni przedłużał?

Albo @swojadroga pomoże? ;)

18 stycznia zmieniły się oferty i nazwa działu utrzymania, dziś weszły EVOBOXY do działu zatrzymania i na stronę internetową. 15/5 są dostępne bez zmian dekodera, ze zmianą są niedostępne. Liczy się też tzw. historia kontraktu

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 stycznia zmieniły się oferty i nazwa działu utrzymania, dziś weszły EVOBOXY do działu zatrzymania i na stronę internetową. 15/5 są dostępne bez zmian dekodera, ze zmianą są niedostępne. Liczy się też tzw. historia kontraktu

 

Ja przedłużałem 19.01. Poprzednio 15/5 a teraz 12/5. Pakiet familijny max hd

:?::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolega ma nizszy pakiet. Na premium nie ma 12/5 tylko 12/3. Stan na dzis na 18:24 wedlug pana z ktorym rozmawiałem. Z twgo co zrozumialem to Historia kontraktów czyli jak dlugo trwaly poprzednie umowy i na jakie pakiety. Moze byctak ze ich system nie dla kazdego wyswietla to samo. Chyba ze sciemniaja, mowili ze nie mozna miec tych samych okresow umowy po sobie. Jak ktos chce jechac 12/5 ciagle to moze zapomnieć.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerstwy Sa te same. 12/3, 15/2, 15/3 15/5, 24/6, 24/8, 29/6, 29/8 plus dziwne konfiguracje z obnizaniem abonamentu na jakis czas plus dodatki. Chyba wiem z czego moze wynikac zamieszanie. Ja jak pytalem o oferte premium 12/5 to nie bylo ale umowa przedluzana miala wczesniej familijny. Moze jesli ktos ma premium i przedluza premium to jest. Liczy sie historia kontraktu.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolega ma nizszy pakiet. Na premium nie ma 12/5 tylko 12/3. Stan na dzis na 18:24 wedlug pana z ktorym rozmawiałem. Z twgo co zrozumialem to Historia kontraktów czyli jak dlugo trwaly poprzednie umowy i na jakie pakiety. Moze byctak ze ich system nie dla kazdego wyswietla to samo. Chyba ze sciemniaja, mowili ze nie mozna miec tych samych okresow umowy po sobie. Jak ktos chce jechac 12/5 ciagle to moze zapomnieć.

W ten sposób nigdy nie można było przedłużać ;)

Można było zamiennie - 12/5 i 15/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie ciekawi czy ktos dostanie 12 miesięczna umowę z evo bez czynszu. Bo sie konsultant upierał mi ze evo od 15 miesięcy, nawet szedl gdzieś sprawdzać to i potwierdzic. Najnizsza umowa z evo jest 15/3 poniewaz nie da sie miec tego dekodera w starej umowie. Jesli ktos dostanie na 12 uznam ze cp sie zmienia na lepsze (cud) i stawiam fraszkę

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...