Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja jako istniejący abonent ( 11 miesięcy do końca ) mogę skorzystać z promocji z TV ?

Powiedzmy, że chcę dobrać multiroom i do tego TV. ( mam abonament na 1 tv bez multiroom'u )

Czy nie ma takiej opcji ?

 

Jedynie mogą skorzystać klienci przedłużający umowę bądź nowi klienci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przedwczoraj zadzwoniłem do Polsatu, bo miałem problem z dekoderem. Konsultant pomóg i na koniec zapytał, czy nie chciałbym poznać nowej oferty, bo aktualnie przeszła na czas nieokreślony (nawet nie wiedziałem). Nikt do mnie nie dzwonił, ale to chyba dlatego, że rok temu dostali ode mnie niemiłego maila, że złożyli mi życzenia świąteczna na 1 linijkę, a następnie przez kolejnych 5 przypominają o terminowej wpłacie (nigdy się nie spóźniłem z wpłatą) - no nieważne.

 

Aktualnie mam:

Familijny Max HD+Sport+Film+Cinemax 24/6 - płacę 69,90 zł

 

Oto jaką otrzymałem ofertę

To co wyżej + M.R (3 dodatkowe dekodery - razem 4) , + te jakieś VOD i HBO Go za darmo przez 8 mieięcy, umowa na 29 miesięcy , pierwsze 8 miesięcy 49,90 zł, później 79,90 zł.

 

Wysyłam właśnie wypowiedzenie, czekając na lepszą ofertę.

Czy myślicie, że może spodziewać się oferty 15/5 za 69,90 zł?

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kończy mi się umowa - jeszcze tylko 4 miechy (36 miesięcy tak szybko zleciało, szok :shock: )

 

Mam: Familijny Max HD+Sport HD+Film HD+Cinemax HD

 

Czy po wysłanym wypowiedzeniu uda mi się ugrać 12/5 za 59.99 ZŁ (moduł mam na własność)? :)

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jaką otrzymałem ofertę

To co wyżej + M.R (3 dodatkowe dekodery - razem 4) , + te jakieś VOD i HBO Go za darmo przez 8 mieięcy, umowa na 29 miesięcy , pierwsze 8 miesięcy 49,90 zł, później 79,90 zł.

 

Wysyłam właśnie wypowiedzenie, czekając na lepszą ofertę.

Czy myślicie, że może spodziewać się oferty 15/5 za 69,90 zł?

 

Pozdrawiam

Kuba

Po pierwsze czy potrzebne Ci aż 4 dekodery :?: jeśli tak to bierz,ale w/g mnie swobodnie powinieneś dostać krótszy cyrograf-ostatecznie gdybyś dobrał VOD i HBO Go to rozszerzasz ofertę :!:

 

Myślę że lepiej wyjdziesz jak wytargujesz 5 miesięcy gratis a umowa góra 15 miechów a nawet na 12 skoro aktualną miałeś długą.

Powiedz przy rozmowie że jesteś stałym użytkownikiem forum "satkuriera" i wiesz co inni dostają i nie masz zamiaru być gorszym.

Oni dobrze wiedzą że stąd ludzie to twarde sztuki ;)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny 2 umowy renegocjowane po wysłaniu wypowiedzenia. Obie były 12/5 i na obu było jeszcze 5 miesięcy płatnych. Pakiety takie same: Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD . Pozostałe 5 miesięcy anulowane i nowe umowy tym razem 15/5 za 59.99 pln + "standardowy" czynsz za ESI - 5 pln(po okresie darmowych miesięcy)

Edytowane przez Ceberebek
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze czy potrzebne Ci aż 4 dekodery :?: jeśli tak to bierz,ale w/g mnie swobodnie powinieneś dostać krótszy cyrograf-ostatecznie gdybyś dobrał VOD i HBO Go to rozszerzasz ofertę :!:

 

Myślę że lepiej wyjdziesz jak wytargujesz 5 miesięcy gratis a umowa góra 15 miechów a nawet na 12 skoro aktualną miałeś długą.

Powiedz przy rozmowie że jesteś stałym użytkownikiem forum "satkuriera" i wiesz co inni dostają i nie masz zamiaru być gorszym.

Oni dobrze wiedzą że stąd ludzie to twarde sztuki ;)

Powodzenia

Dzięki, tak potrzebuję tyle dekoderów bo kończę budować dom i zapotrzebowanie na telewizję będę miał ogromne :) co do oferty będę negocjowal na bazie forum, myślę, że to skróci czas dojścia do optymalnej oferty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...