Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga tzn ? coś więcej ? jak podoba Ci sie ta oferta ???

dobre są te dekodery HD 6000??

Czytałem jak kiedyś pisałeś że jak się ma MR za 0zł to później można mieć za 0 a jak się na początku płaciło np. 10 czy 5zł, to nie da się później obniżyć. ???

I tego się obawiam że nie obniżą mi do 0zł.

Taka oferta jak ma @Pytacz jest fajna. Ja za familijny HD z MR będę płacił 44,90 a kolega wyżej 49,90 za MAX HD z MR.

 

Co możesz @swojadroga doradzić ? tak od serca ;) żebym dobrze na tym wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadę utrzymania bezpłatnego MR opisałem tutaj: viewtopic.php?f=7&t=7424&start=4440#p949649

 

W kombinacji obecny głowny staje się dekoderem dodatkowym i bierzesz nowy główny zyskujesz wspomniane 5zł przez Ciebie za MR (ale mniej niż 5zł się nie da zejść z abonamentem za MR).

 

Do wspomnianych przeze mnie problemów przy Twojej operacji nie mają nic dekodery, tylko systemy informatyczne CP. Zdarza się, że na przykład raz w miesiącu (zgodnie z cyklem rozlieczniowym) trzeba dzwonić do CP o nadanie pakietów na dekoder dodatkowy (przekładanie kart nie aktywuje MR). Czasem częściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane (w związku z usunięciem kanałów). Obecna umowa kończyłaby się za 7 miesięcy (premium za 89,90), stare dekodery: Echostar DVR-7400 HD i D1D-S oraz Multiroom SD. Wczoraj pierwszy telefon i propozycja: 5 mc. za 0 zł. a następnie 10 mc. za 89,90 - premium. W sumie zależałoby mi na ofercie familijny max hd, sport, film, cinemax za 59,90, ale konsultant powiedział, że wyjdzie ona drożej niż premium - zaoferował więc umowę na 12 miesięcy z czego 5 mc. gratis (średnia 52,44 zł.). + multiroom HD za 0 zł. Spytałem o wymianę dekoderów, ale przez problemy na łączach nie bardzo zrozumiałem - usłyszałem jedynie, że "przedłuży mi na nie gwarancje" i bede mógł je wymienić. Chodziło mu o wymianę na te same dekodery czy jest możliwość dobrania np. PVR HD 7000 jako główny oraz np. HD 6000 jako dodatkowy? Czy wymienią mi je gratis lub może z max. dopłatą 5 zł.?

 

Pytałem również o możliwość anulowania oddzielnej umowy na internet cp (8GB za 39,90) i wzięcie nowej umowy tv + internet jak dla nowych (za 109,90), ale konsultant stwierdził, że chyba nie ma takiej możliwości - on w systemie nawet nie widzi, że mam internet. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar 7400 ja osobiście bym sobie zostawił tak długo jak działa (ale możesz go wymienić też w APS na PVR7000), a jeśli chodzi o dekoder SD od Multiroomu możesz (mogłeś już w sumie dawno to zrobić) bez najmniejszego problemu wymienić na HD w APS-ie. Oba dekodery wymieniasz bez zmiany umowy.

 

Internetu nie anulujesz, możesz wypowiedzieć w normalnym trybie z miesięcznym okresem wypowiedzenia (z końcem okresu umowy bez kary lub przed końcem okresu umowy z karą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak wspominałem kilka stron wcześniej wysłałem wypowiedzenie z powodu usunięcia kanałów Cinemax i Sundance. Wtedy pani która zadzwoniła poinformowała mnie o warunkach rozwiązania umowy i że mam czas 30 dni na oddanie sprzętu. Czekałem kilka dni aż stwierdziłem że napiszę prywatną wiadomość na profilu CP na facebooku. Napisałem co mnie interesuje i że proszę o kontakt jakąś kompetentną osobę. Po 2 dniach zadzwonił pan konsultant i na samym wstępie zaznaczył że napewno się dogadamy i oferta będzie lepsza niż dla nowych klientów. Na początku zaproponował umowę na 29 miesięcy i 8 za darmo, ale poprosiłem o krótszą. Po chwili namysłu pan stwierdził że specjalnie dla mnie ma umowę PREMIUM + multiroom na 15 miesięcy w tym 5 miesięcy za darmo. Po 5 miesiącach mogę zostać z pełnym piakietem premium za 89,9zł + multiroom lub przejść na ofertę F. Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom za 69,9zł. Przystałem na taka ofertę bo średnio mi wychodzi nie całe 50 zł miesięcznie. Wcześniej miałem ten sam pakiet ( F. Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Multiroom) za 79,9 na 15 miesięcy bez żadnych darmowych miesięcy i bez ipli... Dodam że pierwszy raz wysłałem wypowiedzenie i pierwszy raz negocjowałem z CP. Dostałem co chciałem więc jestem w 100% usatysfakcjonowany :)

 

Aha, dodam jeszcze że rozmowa odbyła się 16 kwietnia i wtedy miałem mięć włączony pakiet premium. Niestety po 2 dniach jak zadzwoniłem na infolinie dostałem informacje że włączą mi dopiero 2 maja jak umowa wejdzie w życie :(

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że pierwszy raz wysłałem wypowiedzenie i pierwszy raz negocjowałem z CP. Dostałem co chciałem więc jestem w 100% usatysfakcjonowany :)

Fajnie że jesteś usatysfakcjonowany,myślę że jak już tak bardzo rozmowa z CP przypadła Ci do gustu to będziesz tak robił przy każdej nadarzającej się okazji bo na prawdę warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza oferta -podobno najlepsza dostępna dla mnie - 15/5. Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD,ipla mix, Multiroom HD-płatne po okresie promocyjnym 69,90. Podobno 12/5 nie jest dostępne. Na razie przeciągnąłem do środy ale widać u nich determinację - albo umowa albo czytamy warunki zakończenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markar- wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują faktycznie na koniec umów 12/5. Ja w moich dotychczasowych negocjacjach dostawałem różnego rodzaju oferty ale nigdy nie wyszły one poza maks. 15/5 bez wymiany i z 15/3 z wymianą dekodera (raz coś wspominali, że na następny dzień będzie 12/5 ale szybciutko się z tego wycofali). Tak że przyjąłem warunki rozwiązania umowy :D Więc ciężko będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium + HBO GO + IplaMIX +Multiroom 15/5 za 89,90 zł, przez pierwsze 5 miesięcy dodatkowo sVOD.

Ofertę przyjąłem z lenistwa, konsul upierał się że nie ma ofert 12/5 dla tych co właśnie je posiadają, w tle słyszałem jak ktoś mówił mu wszystko co ma odpowiedzieć po czym powtarzał to mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. 12/5 gratis (nie wziąłem i nie żałuję)

To czego oczekujesz-jeśli powyższa oferta Cie nie zainteresowała :shock::?::?:

markar- wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują faktycznie na koniec umów 12/5. Ja w moich dotychczasowych negocjacjach dostawałem różnego rodzaju oferty ale nigdy nie wyszły one poza maks. 15/5 bez wymiany i z 15/3 z wymianą dekodera (raz coś wspominali, że na następny dzień będzie 12/5 ale szybciutko się z tego wycofali). Tak że przyjąłem warunki rozwiązania umowy :D Więc ciężko będzie.

 

Coś chyba @onifer2 sam się pogubiłeś w swoich negocjacjach ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Duk .Wcześniej miałem ofertę Premium z multirom, po wycofaniu love oferta premium umowa 12/5 gratis. Dziś dostałem ofertę 15/5 gratis oferta Premium 5 miesięcy gratis multirom dekoder pierwszy 0zł dekoder drugi 10zł po 5 bezpłatnych miesiącach pakiet Familijny Max hd , sport hd i film hd w cenie 59,90+ multirom 10zł +czynsz za sagem esi 88 5zł :D . Zaakceptowałem myślicie że to dobra oferta? Dekodery multirom hd 3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15/5 to bardzo dobra oferta, nikt nie daje tak wiele za tak nie wiele. Nie mówię że nie można wycisnąć nadal 12/5, na pewno jakiś odsetek abonentów silnej woli to ugra. Sądzę że teraz jest trudniej bo kierownictwo w CP ciśnie przełożonych konsultantów w DUK aby ci dali jak najmniej umów 12/5 albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa 15/5 czy 12/5 ta i ta jest spoko. Płacisz 10m a oglądasz 15m. Chodzi Wam o te 2 miesiące że trzeba płacić dłużej ?

Ale zastanówmy się jaki inny operator TV da 5m za 0zł przy umowie na 15m ??

;-)

 

Ja czekam za dostarczeniem umowy i dekodera HD6000 jako podmiankę, i będę miał umowę 15/3m za 0zł następnie Fam.HD 39,90 lun Fam.Max HD 49,90 + 5zł MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzwonił DUK, umowa do 17 maja, wypowiedziana po zabraniu sundance. 12 niby nie ma, a w ogóle to najpierw coś o 29 mcach mówili:D Ostatecznie 15/5 gratis premium , potem Max HD, Film DHD ,Sport i Cinemaxy za 59,90 i 5 za multiroom. Chcę wymienić dekoder na ESI, ale ponoć nie ma ofert - tylko na HD 3000. Nawet 6000 dla mnie niby nie ma w ofercie, ( mam 2 starocie HD 2000 ). Da się ugrać przed końcem umowy to ESI? Bez 5 zł/ mc ? Na razie powiedziałam że chcę lepszy dekoder i mogą wtedy dzwonić. No ewentualnie 6000 ale to chyba dużo gorsze jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem sam. Umowa na 15 miesięcy w tym 5 bez opłat. Pierwsze 5 miesięcy pełna oferta CP: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD,HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX, Multiroom HD. Od 6 miesiąca wyłączone : HBO HD, HBO GO, SVOD, IplaMIX. Cena za Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD oraz Multiroom - 59,90. Chyba najlepsza możliwa oferta na teraz, dzięki wyłączeniu IplaMIX. Umówiłem się na wieczorną rozmowę, póki co zastanawiam się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej opcji Ipla Mix jest płatna po promocji, dlatego można z niej zrezygnować.

Tak gwoli jasności, bo podejrzewam, że wielu nie "zakodowało" sobie, że umowa jest na pełną ofertę i po okresie gratis trzeba płacić za pełną ofertę chyba, że zostanie złożona przez abonenta dyspozycja wyłączenia dodatkowych, nieobowiązkowych pakietów. Deklaracja taka musi być złożona najpóźniej na 24 godziny przed zakończeniem cyklu rozliczeniowego po którym zmiana pakietów ma wejść w życie. Deklaracja taka złożona w okresie promocyjnym wchodzi w życie po zakończeniu okresu promocyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym połączeniem pakietów SPORT,FILM I CINEMAX za 10 PLN to bardzo fajna sprawa.Ale z tego by wychodziło,że pakiet HBO jest teraz "warty" 30 PLN(pełne Premium za 89.90).

Mogli by go też wycenić-nawet samego na 10 PLN i full pakiet Premium TELEWIZYJNY kosztował by 69 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z PWU:

Promocja Premium GO3 z elastycznością (czas określony): 99,90zł, (czas nieokreślony): 192,80zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO HD HBO GO (czas określony): 89,90zł, (czas nieokreślony): 152,90zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + IPLA MIX + VOD (czas określony): 69,90zł, (czas nieokreślony): 157,80zł

Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD (czas określony): 59,90zł, (czas nieokreślony): 117,90zł

 

Do tych cen należy doliczyć oczywiście ewentualny abonament za Multiroom i ewentualny czynsz za dekoder.

 

Stawki abonamentu przy umowie na czas nieokreślony (za cennikiem dla abonentów):

Multiroom SD 30,00 zł

Multiroom HD 35,00 zł

Multiroom HD (2 dekodery) 45,00 zł

Multiroom HD (3 dekodery) 55,00 zł

 

Stawki czynszu za sprzęt przy umowie na czas nieokreślony (za cennikiem dla abonentów):

Dekoder SD 10,00 zł

Dekoder HD 15,00 zł

Dekoder DVR SD 15,00 zł

Dekoder PVR HD 25,00 zł

CAM 20,00 zł

Dysk wymienny do dekodera 10,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...