Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam pakiet Familijny HD do 26 czerwca z dekoderem HD6000. Wypowiedzenie wysłane i wczoraj pierwszy telefon, ale z bardzo słabą ofertą. Chcę przejść na pakiet Rodzinny HD bez wymiany dekodera, umowa na 15, albo 18 miesięcy. Ile maksymalnie można otrzymać gratisowych miesięcy przy umowie odpowiednio na 15, 18 i 24 miesięcy? 6, 7, 10 gratis, czy jestem zbytnim optymistą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest cały wątek poświęcony dekoderowi HD5000 więc tam odsyłam po informację. Nie wiem dlaczego zaproponowali Ci 10zł/mies opłaty za dekoder ale ja bym na to się nie godził. Z ceny nie zejdziesz, ale jeśli nie chcesz wymieniać dekodera to możesz utargować umowę na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12m-cy w tym 5m-cy bez opłat, pakiet sport HD, film HD bez opłat przez 5m-cy (po tym okresie trzeba zrezygnować z tych dwóch pakietów) zostaje Familijny HD, ipla mix na 5m-cy bez opłat.

 

Jeszcze możesz dostać Pakiet Familijny HD + Film HD + Cinemaxy HD za 49zł na 12m-cy w tym 5m-cy bez opłat + Sport HD i ipla mix na 5m-cy za darmo- trzeba wybrzydzać i mówić że kanały z pakietu Familijnego Max HD Cię nie interesują, pisze o tym bo konsultant będzie wciskał opcje za 59zł.

 

Wszystko zależy od tego co lubisz oglądać. Możesz wynegocjować pakiet Familijny HD + Sport HD za 49zł z okresami bez opłat jak wyżej.

 

PS: Później po okresie promocyjnym płacisz za 3m-ce abonament, wysyłasz w 8mym m-cu wypowiedzenie, w 8-9tym m-cu dzwoni konsultant i darmowe oglądanie od nowa. Chyba, że CP zrobi prezent usunie kanał w ciągu tych 5ciu m-cy, wysyłasz wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału i oglądasz Cyfrowy Polsat bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jak mam HD 5000 to mogę oglądać bez tego multiroom?, bo facetka mówiła, że dzięki niemu wszystkie programy oglądam w HD, ale wydaje mi się, że w tym HD 5000 też powinno działać. Pytanie, czy ewentualnie mogę oglądać na samym multiroomie, a ten HD 5000 komuś pożyczyć?, proszę o pomoc w temacie, bo jestem tutaj nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co właściwie daje ten muliroom oprócz tego, że można oglądać na 2 telewizorach?. , to już nie czaję, to po co on właściwie jest?, czy na samym HD 5000 można też było oglądać kanały w HD?

Multiroom bierzesz jeśli chcesz mieć CP na 2 różnych telewizorach i niezależnie oglądać na każdym z nich inny kanał.Jeśli potrzebujesz tylko do 1 TVzorka to multroom nie przyda się.Kanały HD obejrzysz na większości dekoderów,które udostępnia CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze regulamin czyli nie piszemy dwóch postów pod sobą

 

Po drugie multiroom jest to usługa w ramach której, dzięki drugiemu dekoderowi możesz oglądać swój pakiet Cyfrowego Polsatu na drugim telewizorze np. w sypialni, kuchni bądź pokoju dziecka. Nie oddasz dekodera dodatkowego znajomemu bo około co 7 dni musisz przełozyć kartę z dekodera głównego do dekodera dodatkowego (jest to zabezpieczenie właśnie przed oddawaniem dekodera koledze i dzieleniem się opłatą abonamentową na dwa gospodarstwa domowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-) nie sądziłem, że tu kiedyś zawitam, ale jak widać życie pełne jest niespodzianek. Poproszono mnie o próbę przedłużenia umowy. Zapoznałem się trochę z tematyką na łamach tej części forum, lecz i tak wolę się upewnić oraz dopytać. W pierwszej kolejności wysłałem wypowiedzenie umowy, jednak zlecono mi cały temat zbyt późno i mogę mieć poślizg jeżeli chodzi o dostarczenie pisma z zachowaniem trzymiesięcznego okresu wypowiedzenia. Okres podstawowy umowy mija w dniu 08.06.2014, ale na szczęście w razie "w" umowa przedłuży się tylko o miesiąc i żadne kary nie zostaną naliczone.

 

Aktualna opłata abonamentowa to 90zł/m-c wg. ICOK za Premium: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Sport HD + Pakiet HBO CINEMAX HD oraz Pakiet na dekod. dodatk.: Multiroom SD. Dekodery ECHOSTAR HDS-400E i MINI D1-B.

 

Dostałem wykaz kanałów które mam załatwić w ramach aneksu i pomimo tego, że jest ich tylko 18 to zawierają przekrój wszystkich pakietów, więc tak na dobrą sprawę pozostaje mi starać się chyba o Premium.

 

Czy przesadą będzie oczekiwanie Premium w opcji umowa 12 m-cy, 5 m-cy gratis a pozostałe 7 m-cy płatne 90zł? Czy na coś powinienem dodatkowo zwrócić uwagę?

 

 

P.S.

Logowałem się do ICOK, ICOK Beta i muszę przyznać, że tego Wam zazdroszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium na 12 m-cy, 5 m-cy gratis dostaniesz bez problemu (nawet ostatnich 3 miesięcy nie musisz płacić tylko zerwać i podpisac nową taką samą umowę przed 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia). Dodatkowo dostaniesz iplę na cały czas trwania, pakiet filmbox i sVOD na te 5 miesięcy za darmo (i tam jeszcze użytkownik ceberebek wywalczył chyba aktualnego maxa czyli do tego co pisałem dodatkowo na miesiąc pakiet Rozrywka HD i darmowy Multiroom). Oczywiście jeśli nie chcesz wymieniać dekodera, w przypadku wymiany masz do ugrania 15 m-cy, 5 darmowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-) nie sądziłem, że tu kiedyś zawitam, ale jak widać życie pełne jest niespodzianek.../

to podforum jest przyjazne dla gości, tutaj nikt nikogo nie zaraportuje.

.../P.S.

Logowałem się do ICOK, ICOK Beta i muszę przyznać, że tego Wam zazdroszczę.

nie ma czego, w CP to standard.

A czy przypadkiem ewentualna "kara" nie będzie dotyczyła pozostałych 11 miesięcy "zrolowanej" umowy dodatkowej?W razie gdyby użytkownik się nie "dogadał" na przedłużenie :mrgreen:

Jeśli się nie dogada to może tak to się skończyć.

Ale z drugiej strony, dlaczego ma się nie dogadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie to podstawa. Wysłałem i nagle pojawily sie wspaniale oferty. Mimo, że abo mialem mieć do końca czerwca usunieto 3 mce z bieżacej umowy. Wybralem 15 miesiecy Familijny max hd z film i sport - 5 miesiecy gratis, potem do wyboru opcje od 49,90 do 69.90.

Opłaty za multiroom (HD3000) i dekoder pvr (Sagecom 320GB) zniesione. Chyba jakaś iPla gratis przez cały okres umowy.

 

Zmniejszałem pakiet z Premium+HBOGO+multiroom za który płaciłem 104,90 mc

 

Jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że masz czas jeszcze tutaj @Kibo no Hikari pisać, respect...

 

Dokładnie jak pisze termometr, opcja Premium 5/12 i MR gratis za 89,9 (bez HBO GO i VOD) - wychodzi 52,5 średniomiesięcznie.

Dekodery można wymienić później, reklamując je, jako wadliwe (ale na coś z PVR będzie ciężko o ile w ogóle realne). Do MR będzie coś z CP (pewnie HD3000).

 

Kary za zerwanie raczej nie będzie, bo takie warunki przedłużenia, to standard w CP (nie to, co w nc+, gdzie użeramy się godzinami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

proszę o informację od osób zaznajomionych z ofertami dla stałych klientów ,którym kończą się umowy.

taka sytuacja : do polsatu przeszedłem w zeszłym roku po "przygodzie " z tv N .umowę podpisałem dokładnie 13 kwietnia na okres 15 miesięcy. abonament płacę w wysokosći 74.90 i w jego skałd wchodzą : podstawowe kanały + film HD + sport HD + multiroom + opłata za ESI-88 .

szczerze mówiąc odpowiada mi to co mam i myślę nad przedłużeniem umowy ,ale tak aby coś tam od polsatu "wycyganić :)

na pewno nie będę wymieniał dekoderów ponieważ nie ma takiej potrzeby , natomiast do oferty chciałbym jeszcze dołożyć pakiet HBO.

Czy jest opcja aby przedłużyć umowę na takich warunkach : 12miesięcy umowa /5 mies. za free ; koniec opłaty za dekoder i multiroom ? po tym okresie cena pewnie jak za premium czyli 89.90 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czytajcie co jest napisane chociaż te 5 stron wstecz! Na okrągło mielimy to samo. Czytając poprzednie posty, wiedziałbyś, że taka umowa jest na spokojnie do załatwienia, opłaty za dekoder nie unikniesz, a multiroom możesz mieć darmowy jak dobrze ponegocjujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z CP do 10.07.2014 r. Obecnie korzystam z pakietu Premium za 89,90 zł + 5 zł za dekoder z nagrywarką.

Chcę zmienić pakiet na tańszy, tj. Familijny Max HD za 49,90 zł i dalej zachować dekoder z nagrywarką, czyli +5 zł / m-c.

Noszę się też z zamiarem dobrania internetu domowego LTE w opcji 15 GB + 2 GB dodatkowo.

Kontaktowałem się z CP, żeby ustalić, kiedy będę mógł przedłużyć umowę na nowych warunkach (pamiętam, że swego czasu w N-ce na 2 miesiace przed można było).

Konsultant poinformował mnie, że dopiero 10.07.2014 r., czyli wtedy, gdy kończy mi się umowa :read:

Miał rację, czy wprowadził mnie w błąd? To trochę dziwne, że nowa oferta dla mnie wygeneruje się, dopiero w dniu końca umowy. Coś tutaj chyba nie gra :(

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...