Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowa wchodzi w życie od najbliższego okresu rozliczeniowego i trwa 15 mc a 5 miesięcy nie opłacasz abonamentu. Jeżeli nie zależy na kanałach hbo i cinemax jest dostępny pakiet Familijny max hd + sport + film (opłata mc 69.90) lub pakiet familijny max hd z jednym pakietem dodatkowy (sport lub film) za 59,90 i do tego opłata za multiroom. Zawartość pakietów możesz znaleźć na stronie internetowej CP. Ale czy ją dostaniesz ten pakiet zależne jest od promocji dla Ciebie przygotowanych bo z tego co widzę jeszcze masz trochę czasu do zakończenia umowy. Skoro masz już dekoder do mr to za co ta opłata jednorazowa 29zł?

 

Ogólnie oferta którą otrzymałeś jest dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak gadał coś za 29zł opłata jednorazowa za ten multi room hd tak mi się wydaje. O ten max HD + film może być a ciekawe czy przeszło by 12 miesięcy i to od października :)

trochę mnie kusi ta Nka bo mają za 59zł 106 kanałów i 34 w Hd tylko ta moja umowa - jak ja ją podpisywałem ? myślałem że na 2 lata a okazało się na 29 miesięcy :) zobaczę co powie jutro jak coś powiem że się zastanowię i sam zadzwonię jak się zdecyduję. Co myślicie ? :) pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a była jakaś akcja kiedyś z tą wcześniejszą rezygnacją z polsatu z powodu jakieś zmiany w kanałach dalej to jest możliwe ? - kiedyś z 2 miesiące temu chodził jakiś koleś niby z NC+ (miał plakietkę) ale coś tam mieszał trochę i jakoś dużo chciał za podłączenie chyba 299zł :) i on mi coś gadał że mogę napisać rezygnację z powodu zmiany kanałów oczywiście go zbyłem bo jakoś mi to było podejrzane że jakiś koleś łazi po domach z NC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwość gdzieś to sprawdzić ? tylko jak ja już wysłałem wypowiedzenie umowy tylko tak jak pisałem wcześniej myślałem że kończy mi się w listopadzie a okazało się że dopiero w kwietniu :) dziwne trochę jest to że odrazu dzwonili z propozycją jak zostało tyle czasu :) jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaspałem z wypowiedzeniem umowy i oferty miałem do d... wysłałem wypowiedzenie z powodu likwidacji espn, wczoraj telefon i propozycja umowy na 15 m w tym 5 m-cy gratis (dotychczasowa umowa to Familijny hd+ Sport hd + Extra hd + MR całość za 69,9 m-c), dobra propozycja więc umowa przedłużona :) wysyłać wypowiedzenia i czekać na telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, stanęło na tym, że jednak przez infolinię zmieniłem umowę dotychczasowy Pakiet Rodzinny HD za 14,9 zł który miałem mieć jeszcze przez 12 miesięcy, zmiana na Pakiet Familijny Max HD umowa na 15 miesięcy- pierwsze 4 miesiące- 24,9 zł, reszta miesięcy 49,9 zł z mozliwoscia zejscia kiedy chcę do Familijnego HD za 39,9 zł. Umowa kończy się w grudniu 2014r. tak więc będę mógł wcześniej złożyć wypowiedzenie i negocjować przedłużenie akurat przed świętami gdzie są najkorzystniejsze oferty.

 

Proponowano mi jeszcze umowę na 29 mies. z 9 miesiącami promocyjnymi po 24,9 zł ale jednak to zbyt długi okres. Dekoder HD3000 pozostał ten sam jako, że dotychczas bezawaryjny, nie chciałem ryzykować innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a więc tak :)

dziś Pan z CP zadzwonił do mnie kolejny raz :) \

odebrałem i od razu zadałem pytanie - czy w związku z wycofaniem Zone romantica mogę rozwiązać umowę ? ( po chwili namysłu i pytanie kiedy podpisałem umowę? - powiedział że tak :) tylko z pytaniem dlaczego ??? to ja powiedziałem że nie chce rezygnować tylko negocjować :)

w sumie zakończyło się na tym że :

- mam MR Hd za 5zł miesięcznie

- pakiet Premium Hd za 89zł ( oczywiście także na MR)

- umowę od października na 12 miesięcy :)

- 5 miesięcy gratis :)

- czyli od października płacę sobie tylko 47zł miesięcznie a przed końcem umowy 3 miesiące wysyłam znowu wypowiedzenie i może znowu coś zaproponują

moim zdaniem oferta jest oki - jak rozmawiałem ze znajomymi to cyfra jest droga a w nc+ też ludzie narzekają wiec zostałem z PC do 7 dni ma być kurier - zabrać stary i dać mi nowy dekoder z umową .

dodam tylko że umowę miałem do kwietnia 2014 i płaciłem chyba 72 albo 78 zł

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie chce rezygnować i się bawić w wysyłanie rezygnacji wiec czy jeżeli zadzwonię na infolinie i będę chciał negocjować to czy będą chcieli w ogóle ze mną rozmawiać chodzi o to że mam pakiet familijny + film hd+ sport hd płace 69 zł z MR umowę zawarłem w czerwcu 2012 r i teraz chce mieć full pakiet czy bez rezygnacj jak do nich zadzwonię i powiem ze chce wyższy pakiet to czy zaproponują mi umowę czy po prostu podwyższą do końca trwania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie nowego sprzętu to sie musisz z nimi dogadać. Jeżeli nie będziesz chciał nowego sprzętu to ci aktywują pakiet od razu, o ile się zgodzisz. To jest wazne, bo po zawarciu umowy telefonicznie, masz 10 dni na odstąpienie od niej. Gdy zgodzisz się na świadczenie usług od razu, pozbawiasz sie tego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zadzwoniłem i potwierdziłem że mogę złożyć rezygnacje no i dawał mi nową ofertę pakiet premium na 15 miesięcy przez 4 miesiące 49,90 zł potem 89,90 i multiroom 10 zł czyli praktycznie gorsze warunki niż na stronie internetowej heh oczywiście się nie zgodziłem ale gościu był w porządku i mówi ze jak złoże rezygnacje to z pakietem premium powinienem się zmieścić w 60-70 zł czyli podejrzewam że 69,90 zł + 5 zł multiroom jest do sięgnięcia i do tego 3 miesiące gratis tak wiec składam wypowiedzenie i niech oddzwaniają dzięki za pomoc no i jeszcze jedno czy ten adres jest dobry

Cyfrowy Polsat S.A.

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

i czy taka formuła będzie dobra(Wzór z tego forum):

Imie ......

Nazwisko.....

Adres........

Nr dekodera 5110xxxxxx

Nr karty 2410xxxxxxx

Nr karty dekodera multiroom 2411xxxxxx

Nr PESEL xxxxxxxx

 

Cyfrowy Polsat S.A.

Ul. Łubinowa 4a

03-878 Warszawa

Rozwiązanie Umowy

W związku z wycofaniem kanału Zone Romantica, który był integralna częścią usług gwarantowanych przez CP w umowie Nr UXXXXXXX6

Zaistniały fakt łamie tę umowę i tym samym wypełnia warunki Regulaminu Świadczenia Usług

W związku z tym rozwiązuję w/w umowę z winy Cyfrowego Polsatu z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego .

podaje nr kontaktowy:........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...