Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko o tv republika, czy ktoś ze stałych/starych klientów próbował uzyskać dostęp/wykupić abonament na ten kanał? Jest jakiś cennik?

Kanał republika jest w pakiecie familijny max hd za 49,90.

Możesz zadzwonić na infolinie lub udać się do APS-u aby przedstawili ofertę na te pakiet (przedłużenie umowy).

Im bliżej końća umowy tym można lepszą promocje otrzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jakie obecnie sa dekodery w standardowej ofercie przedłużeniowej ? Wysłałam wypowiedzenie ,umowa do grudnia, mam Familijny i Extra z MR za 59,90 na 15 mscy, chcę FAmilijny Max HD plus Film i MR, jaka oferta będzie dobra (żeby się na byle co nie zgodzić przypadkiem ) :) No i jakie dekodery, mam 2x Mini 2000 ale to [beep]y sa..... Nagrywać nie muszę, chociaż jakby za darmo dali .. :) No i co z Ipla MAx, dla nowych jest chyba za darmo ?

 

pozdrawiam ! Ada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy umowie na 15 mc możesz otrzymać 3 miesiące za darmo (nie wiem czy przy wymianie dekodera wraz z umową mozesz otrzymac umowę na infolinii na 12 mc)

Dekodery hd aktualnie dostępne to : HD5000 i HD6000. Jeżeli chcesz któryś z nich wystarczy podejść do punktu i powiedzieć że twój się zawiesza i chcesz żeby Ci wymienili na jeden z nich.

Bez zmiany dekodera głównego możesz wytargować nawet umowę na 12mc z czego 5 miesięcy będzie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo z tym punktem to bardzo dobry pomysł, chociaż jeden może da się wymienić. Generalnie wymieniaja czy robia problemy w punktach?

W razie czego można później też wymienić, a przedłużyć bez wymiany dekodera skoro można więcej ugrać?

No i za ile Max HD + Film + MR w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwonili do mnie z CP i zaproponowali Familijny Max HD+MR za 59,90 na 15 mies. i 5 mies. za free i HD 6000 za 79zł. Akurat byłem w pociągu i nie za bardzo chciałem się kłócić, ale teraz tak sobie pomyślałem, że w sumie za to, że nie ma IpliMix to jednak powinienem opłatę za HD 6000 albo krótszą umowę wynegocjować. Do końca mam umowy ponad 5 mies.

 

 

 

Ile czekaliście na kuriera przy przedłużaniu umowy? Mój konsultant wyjechał mi z tekstem, że mam czekać 14 dni roboczych. Szybciej by było, jakbym sam podjechał po tę umowę :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj miałem fajna rozmowę z pania z CP mówiła o tej samej ofercie co ostatnio. Ja mówiłem, że raczej nie przedłuże a ona , że obowiązuje mnie jakiś 3 misięcznu okres wypowiedzenia. Przecież to ściema bo wypowiedziałem umowe z powodu usunięcia ESPN Classic Sport. Widać, że oszukują podobnie jak NC+ bo zgodnie z tym umowa się kończy na koniec okresu rozliczeniowego czyli na koniec sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przed chwilą zaproponowali - Umowa na 29 mies. (w tym 8 mies. gratis)

Familijny Max HD+Fim+Sport za 69,90+5,00 za dekoder+ MR gratis przez całą umowę.

Chyba na to pójdę, ostatecznie sporo gratisu a potem dych mniej niż aktualni płaciłem ,ale jeszcze ich trzymam w niepewności :)

Ps. a za rok znów im jakiś kanał odleci w zaświaty i ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał umowy na 29 mies. Nowe promocje, pakietyzacja, a umowa jednak na 2,5 roku. Lepiej na 15 mies, 5 mies za free, następne 5 mies. płacimy normalnie i jak zostaje 5 mies. do końca umowy to już możemy starać się o nową umowę z nowymi promocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał umowy na 29 mies. Nowe promocje, pakietyzacja, a umowa jednak na 2,5 roku. Lepiej na 15 mies, 5 mies za free, następne 5 mies. płacimy normalnie i jak zostaje 5 mies. do końca umowy to już możemy starać się o nową umowę z nowymi promocjami.

Też mi to proponowała, ale jeszcze trzymam ich w niepewności ;)

Może wezmę tę krótszą, ale babka musi się postarać bo ze mną to ciężko się dogadać widac jestem baaaardzo tępym klientem CP :wink::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...