Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest szansa na ofertę "tylko na święta"(24/6 59,9zł) dla stałych abonentów, o połowę krótszą niż dla nowych(wypowiedzenie już złożone)?

Czyli 3 miesiące 0 zł(Familijny Max HD + Film HD + Cinemax + Ipla Mix + Sport HD, HBO HD, HBO GO i VOD) i 9 miesięcy 59,9zł(Familijny Max HD + Film HD + Cinemax + Ipla Mix)?

 

Byłaby to migracja z Familijny Max HD na Familijny Max HD(+Film HD i Cinemax) z wymianą dekodera na Sagemcoma ESI88.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę na 12 miesięcy na pakiet: Familijny Max HD + Film + Cinemax HD za 59,90zł, z czego 5 miesięcy mam w prezencie wraz z pakietami HBO HD, Sport HD, Katalogiem Filmów VOD i Ipla Mix.

Bardzo korzystna dla mnie oferta.

Witam ,czy vdo dotyczy wszystkich kanałów vdo czy też tylko tych z pozycji od 161 do 165?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Chciałem przedłużyć obecną umowę(Familijny HD) w związku z wycofaniem LOVE, ale zdecydowałem że zamiast przedłużać podpiszę nową na ofertę świąteczną za 59,90 zł na 24 miesiące. Czy nie byłoby wtedy problemu, żeby zamiast rezygnować z dotychczasowej umowy, na dekoderze tej umowy(hd 6000) podpisać nową umowę na mini hd na 18 miesięcy za 4,90 zł?

W skrócie:

*39,90 --> 4,90

*nowa umowa 59,90

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalem na rozwiazanej umowie, zostal mi do oddania modul i karta, i teraz pytanie czy i jakie sa mozliwosci otrzymania tel. z duk z propozycja pozostania, i czy bede mogl negocjowac warunki jezeli zadzwonia czy bede traktowany jako Nowy abonent??

Ps. jesli mam czekac do 30dni na odzew z duk'u to co moge wytargowac i za ile?? chodzi mi np. o pakiet familijny max hd + film hd za kwote 49,90 na 12/5 umowa lub np. 12m za 25zl czy sa szanse na cos takiego?? a moze jakies inne dobre oplacalne opcje pakiety sie da wyhaczyc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnialem dodac ze juz bylem na ofercie przedluzonej umowy, ale konsultantka cos zawalila i ta nowa umowa nie weszla w system(wszystko poszlo do weryfikacji/reklamacji) dlatego pisze bo mozliwe jest ze po weryfikacji jak stwierdza ze oferta przedluzeniowa umowe, byla poprawna ale system zawiodl to powinni zadzwonic. Aktualnie na czas kiedy umowa mi sie skonczyla a miala byc, wszystko jest weryfikowane a ja pozostalem na rozwiazanej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się ciągle zastanawiam czy warto z nimi coś negocjować czy nie lepiej podpisac nową umowe na abo. 59.90 i poł roku bez opłat.I dostać nowy dekoder boobecny sagecom ciagle sie wiesza i przeróżne cuda z nimi sie dzieją juz nie wspomnę o dysku ktory padł po dwoch miesiącach użytkowania.I moje pytanie czy jak podpisze nową umowę i będe chcial dodatkowy dekoder to czy opłata za jego dzierżawe też wlicza się w promocję i nie będe za niego placil przez te 6miesiecy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mój tato ma ten sam pakiet, co ja, czyli Familijny Max HD + Film HD + Sport HD i do tego dekoder Sagemcom i łącznie płaci 74,90 zł miesięcznie (69,90 zł abonament + 5 zł za najem dekodera)... :? Abonament w wysokości 69,90 zł był wówczas w ogóle minimalnym warunkiem, aby tego Sagemcom'a w ogóle dostać. Bo przy niższym abonamencie dostępne były tylko te badziewia ze stajni CPT. :? No, ale to pewnie dlatego, że to jest pierwsza umowa z Cyfrowym Polsatem. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, przy jej przedłużaniu, oprócz kilku miesięcy gratis, uda się także "wyrwać" zniesienie tej durnej opłaty za najem Sagemcom'a... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj źródło tego newsa, bo na stronie dalej 10pln za miesiąc + 29pln za mulitoom na start (przy opcji 6m free fam max hd + film + Sport + hbo + cinemax +vod +ipla mix póxniej 59,90 fam max hd + cinemax hd + film + ipla mix

Oferta dla nowych dostępna w punktach dla abonentów innych telewizji.Szczegóły w watku dla nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@browar

jak masz wszystkie vod? nie czasem katalog miesieczny filmow vod? do tego bez xxxvod 1 i 2 ?

Ps. czy Ktos moze potwierdzic ze mozna dostac pelny pakiet vod'ow tj.kilkanascie kanalow a jeszcze z xxx'ami, czy daja tylko miesieczny katalog filmow vod gdzie abonent zyskuje tylko 5 kanalow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak VOD nie działa, ale wszystko gra.

Można się odwołać do nich? Bo powiedziano mi, że VOD na 5 miesięcy za darmo.

Mogłem dekoder bez czynszu wziąć albo PVR7000 albo Sagem. Ale wtedy 3 miesiące wszystkiego za darmo, teraz HBO, i wszystko HBO GO na 5 za darmo.

Po 10 czy 11 miesiącach mogę dzwonić i skorzystać z nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...