Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jak wycofałem wypowiedzenie i telefonicznie zawarłem nową umowę "przedłużeniową" to jakie PWU mnie obowiązuje to stare czy jakieś nowe, którego nie otrzymałem?

 

Chyba stare a aneks do umowy dostaniesz w ciągu 14 dni w formie pisemnej poprzez listonosza. Przynajmniej ja tak zrozumiałem konsultanta, który mi tłumaczył.

 

 

Oczywiście że przy każdym anektowaniu umowy obwiązują nas zaktualizowane załączniki do umowy, a jednym z załączników jest PWU, inaczej w dalszym ciągu mielibyście możliwość rozwiązania nowej umowy, gdyż w PWU widniały by takie kanały jak ESPN Cl czy LOVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wynegocjowałem następujące warunki umowy:

12 miesięcy ( w tym 5 darmowych), przez 5 miesięcy Sport HD + Film HD + IPLA Mix, przez 1 miesiąc pakiet HBO+Cinemax. Od 6 miesiąca płacę 49,90 zł za Pakiet Familjny Max HD lub płacę więcej z dodatkowymi pakietami ( jeden pakiet dodatkowy kosztuje 10zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego konsultant mnie zapewnił,że potwierdzenie przyjdzie pocztą?

Tym bardziej,że w sierpniu jak podpisywałem renegocjowaną umowę po usunięciu ESPN to również otrzymałem w formie papierowej-pomimo,że mam zaznaczone zgody

Samo pytania Pana jak Pan woli wskazuje na [beep], bo konsultant powinien zapoznać się ze "zgodami" i na tej podstawie dostarczyć aneks w odpowiedniej formie. W moim przypadku w czasie rozmowy konsultant też mówił o kurierze, ale ostatecznie ktoś się popatrzył na "zgody" i dostałem aneks przez iCOK.

P.S.

Ja mając już doświadczenie z podpisywaniem nowych i przedłużeniami umów jestem zadowolony z iCOK, gdyż wreszcie dostałem przy przedłużeniu PWU, bo APS mi wciskał kit że więcej papierów to oni nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przedłużaniu umowy(z powodu wycofania kanału czy po prostu - dobiega końca) łatwo jest zejść na niższy pakiet? zachowując okresy 12/5 bądź 15/5? Np. Mając FMax HD w umowie 12/5, a po roku chcemy sam Familijny HD albo Rodzinny HD lub MINI HD i wtedy też można liczyć na 12/5? Czy tylko przy tych samych/wyższych pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zaoferowali umowę na 15 miesięcy, 5 za darmo i na ten okres pakiety: Fam Max HD, Sport HD i Film HD, chyba za 39,9 zł, a później Fam Max HD za 49,9 zł, ale nie wziąłem. Oferta niezła, ale podziękowałem, ponieważ przechodzę do NC+, nie będę dodatkowo płacił za wersje HD Eurosport, Nat Geo, poza tym mam jeszcze Planete+ i Nsport HD czy TVN Turbo HD, a tutaj mam to w abo za 39zł. I normalny dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym komunikacie sam nie wiem co robić. Wypowiedzenie wysłałem i nie wiem czy zostać czy przejść.

Bo nc+ ma to wszystko co Polsat i więcej nawet. boksu, formuły1 i siatki nie oglądam w ogóle.

Szkoda będzie mi Viasat tylko. Ale znając życie CP ich się pozbędzie i za pół roku będą w nc+, tak samo jak reszta. Śmiech na sali, CP już nic nie ma swojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...