Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Złożyłem wypowiedzenie umowy podpisanej w maju na moduł CI ( 12 miesięcy, Familijny Max HD +Sport HD+ Film HD, minimum Max HD) z uwagi na wycofanie Love. Na jakie propozycje mogę liczyć z DUK ? Interesowało by mnie to samo 12 mc-y z czego 5 m-cy gratis z ewentualną wymianą modułu na nowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chodzi że mało, ale przyszło mi na myśl że mogłem jeszcze pokusić się o dekoder PVR. Tak jak pisałem już, jestem zadowolony bo do końca starej umowy zostałoby mi 640zł do zapłaty. A teraz jak zostanę przy FMHD + Sport +Film to do zapłaty za 7m-cy będzie 490zł, przy FMHD - 350zł a przy FHD - 280zł. Fajny jest ten pakiet Ipla mix na dekoderze, jak już nie ma nic do oglądania przy tylu kanałach, (czasem tak się zdarza) to można pokusić się o jakiś film z pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak stawiam na to przestawione oferty nie są ostatecznymi świątecznym ofertami CP. Sam rozwiązałem dzisiaj jedna umowę a drugą przedłużyłem na korzystniejszych warunkach niż miałem dotychczas. Jeżeli komuś kończy się okres rozliczeniowy w granicach 15 - 20 grudnia radzę poczekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK złożył mi propozycję.....Miałem rodzinny hd z możliwością migrowania do familijnego hd i z powrotem i dostałem umowe na 12 m-cy w tym 5 gratis w pakiecie familijny hd a po tych pieciu miesiącach mogę dowolnie migrować między familijnym a rodzinnym. Czyli w sumie mam to samo co miałem tylko że 5 m-cy gratis. Może być. A i mimo że okres rozliczeniowy mam w połowie grudnia i od tej daty bedzie liczona umowa to dodatkowo od dzisiaj włączaja Familijny hd tak ze mam 5 i pół miesiąca gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi włączyli zaraz po zakończonej rozmowie pakiet Familijny Max HD, Film HD, Sport HD na 5m-cy a że okres rozliczeniowy mam 24grudnia i nowa umowa będzie od tego dnia, to wychodzi na to że moja promocja ma 6m-cy, utargowałem Cinemaxy HD na miesiąc licząc od 24grudnia(świecą już od wczoraj -2m-ce free), do 24stycznia muszę zrezygnować. Obecnie posiadałem pakiet HBO HD, to też utargowalem żeby świecił do 24 stycznia(żeby prezent na święta był), po czym również muszę zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

Właśnie przedłużyłem umowę:

- umowa 12 miesięcy

- 3 miesiące gratis

- F-Max+ Film+Sport

- wymiana dekodera na dekoder 5000HD z dyskiem aktywacja 49zł

 

Teraz kilka pytań wybaczcie mi, ale w polsacie pierwszy raz przedłużam umowę. Umowa wchodzi w życie 24 grudnia tego roku. W Icok'u mi widnieje zapłata za grudzień 59,90zl - czemu? Skoro dostałem 3 miesiące gratis? Kurier ma się pojawić w tym tygodniu. Czy gdybym nie przyjął przesyłki od niego, to czy oznacza rozwiązanie umowy 24 grudnia? Czy jak już wyraziłem zgodę na przesłanie nowej umowy oznacza zapuszkowanie na kolejną umowę, a może oznacza kontynuacje starej do grudnia 2014 i wypowiedzenie przepada ?

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane 26-go priorytetem poleconym, doręczone 27-go, a dzisiaj na koncie internetowym w ICOK - następna płatność 09-12-2013r -"0 zł " i przed chwilą ktoś dzwonił z 222127128 ale nie zdążyłem odebrać !!!!. Do złożenia wypowiedzenia miałem Familijny Max HD z możliwością dołączania i wyłączenia Film HD i Sport HD. Umowa była na 12m-cy z czego 3 m-ce całość po 39,90zł a od 4 m-ca 49,90 za Max plus po 10zł za Film HD i Sport HD. Co można od nich " wycisnąć " ? Czy jest możliwość wymiany modułu CI ? Czy można dostać to co wcześniej na 12m-cy z opcją "0 zł" na 5 m-cy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie umowę mam podpisana 10 Września 2012 na 24 miesiące w tym 6 za darmo na Familijny HD + Extra HD + Sport HD + Multiroom (2xdekoder HD2000) - 69,90 miesięcznie

Co byłbym w stanie ugrać wysyłając wypowiedzenie (lOVE) Na jakich warunkach mógł bym dostać ? Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Multiroom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila sam zadzwoniłem na DUK. Umowa na 12 m-cy z czego 5 za darmo. To co w podpisie Familijny Max HD+ Sport HD + Film HD do tego IPLA MIX 5 m-cy za "0"

Darmowy liczony od 09-12-2013 od daty następnej należności ( za całość było by 69,90zł ). Aktualnie do 9 -tego miałem zapłacony Max HD i Film HD za darmo mają włączyć mi od dzisiaj Sport HD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzętu nie zmieniasz to masz szansę na umowę z tymi samymi pakietami na 12 miesięcy- w tym 5 gratis.

Nie powinno być problemu

 

Czyli powinienem dostać Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Multiroom za 69,90 + 5 miesiecy gratis ? czy po prostu stare pakiety czyli Familijny HD + Extra HD + Sport HD + Multiroom za 69,90 i poprosty 5 miechów gratis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...