Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dałem im propozycję (po wysłaniu wypowiedzenia), wymiana dekodera HD3000 na HD7000 lub ESI-88 z aktywacją za 1 zł (tak jak miało to promocyjnie w niedawnych Happy Hours) i do tego podpisanie umowy na maks, 12 miesięcy/5 miesięcy gratis (po standardowej cenie Familijny Max HD), ewentualnie w najgorszym razie 15/5 mies. gratis ale tu już się zastanowię. W innym wypadku podziękuję, no chyba, że mnie zastrzelą z miejsca inną bardzo interesującą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Premium+multiroom umowa na 15 miesięcy 89,90 zł/miesięcznie. Wypowiedzenie z powodu wycofania kanału Love trafiło do nich w piątek.

 

Co przed chwilą zaproponował mi DUK?

 

Ten sam pakiet za 89,90 miesięcznie - jeno proponują skrócić umowę z 15 na 12 miesięcy, bez żadnych gratisowych miesięcy. Mamił mnie DUK, że za pół roku przygotują dla mnie nową promocję - kpina! Jaja sobie robią z klienta. :)

Uważajcie na takie "promocje", pani o mało mi nie wmówiła, że to ja jestem odpowiedzialny za wycofanie kanału Love z ich oferty. :)

Poprosiłem panią, aby skontaktowała się ze swoim przełożonym i przedstawiła mi sensowną propozycję aneksowania umowy- jak nie, to sobie pójdę do konkurencji, która już mi zaproponowała bardziej korzystne warunki niż w Cyfrowym Polsacie. Być może grudzień będzie czasem dużych transferów abonentów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta 12 miesięcy (5 miesięcy gratis) F.MaxHD+ FilmHD lub Sport HD 59,9zł- jak Wam się widzi taka oferta? Mam do wyboru jeszcze ofertę z darmowymi miesiącami w nc+ (24/6 mies. gratis- potem 59 zł), teoretycznie na pierwszy rzut oka dużo gorsza tylko więcej kanałów HD w nc+ oraz ten wkurzający dekoder w CP.Doradzicie coś?

 

Brakuje mi tu tematu gdzie można porównywać pakiety z CP z tymi w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP jest więcej niepremiowych programów to fakt mi będzie brakowało SYFY i 13 ulica ale ale. W NC mam sprzęt który działa i Premium to Premium na Canal+ lecą świetne produkcje.

PS do tych co piszą o modułach CAM, i tunerach z CI, Chłopaki po co mi CAM jak nie z tego co wiem nie można podpiąć 2 anten bo moduł cam nie działa w DUALu uprawnienia idą w siplexie. No więc w tym momencie mam takie powiedzmy 50% Nki :)

Dla mnie liczy się premium za który zapłacę więcej ale przynajmniej wiem za co płace.

lwasikowski bierz Nke i się nawet nie zastanawiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...