Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta utrzymaniowa po wypowiedzeniu ESPN:

 

umowa na 29 miesięcy przez pierwsze 8 miesięcy za free Familijny max hd + sport, później w podstawie familijny + sport za 54,90

 

lub 15 miesięcy umowy i pierwsze 5 za free przy analogicznym układzie pakietów jak powyżej :)

 

witam , tak proponuja przez telefon czy w APS-sie tez tak dostane? i czy to jest koniecznie po wyslaniu wypowiedzenia i skonczonym terminie umowy? czy moge podpisac nowa umowe wczesniej niz termin skonczenia umowy z takimi ofertami i wymiana sprzetu na inny? pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd pogląd że do propozycji CP nastawiony jestem negatywnie? forum to wszak ma służyć wymianie informacji tak więc forumowiczów informuję o powyższych ewentualnościach a emotikon z bananem wskazuje na entuzjastyczne przyjęcie proponowanej oferty w końcu uśredniając umowę na 29 miesięcy familijny +sport jest za 40pln (i do tego jeszcze familijny max przez 8 miesięcy gratis)

 

Orientujecie się może czy w ofercie mają jeszcze pakiet minimax hd? będący mixem NTC i sportu z logo PS... bo na stronie CP takiego pakietu nie mają.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem wypowiedzenie miałem pakiet premium z mulitroom dekodery sagem esi88 i mini hd 2000.

 

Oferta CP to umowa na 15 miesięcy 5 miesięcy za free pakiet premium multiroom za 94,90 zł i pozostanie przy tych dekoderach.

mam pytanie co mogę wywalczyć? Czy miał ktoś podobna systuacje?? Chciałbym stargować do sagema esi88 i dodatkowy hd 6000 i multiroom z pakietem premium i vod za 89,90 zl czy da radę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszał ktoś, że jak się chce przedłużyć umowę to najlepiej robić to na mniej niż pół roku do końca trwania umowy. Skoro okres wypowiedzenia to 3 miechy, a nie za bardzo chce nam się bawić w wypowiedzenia i inne [beep]erele, to mają te 5,5 mies. trzeba ich przycisnąć. Podobno wtedy mają już konkretną ofertę utrzymaniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem Familijny HD, Sport HD i Extra HD. W środę zaproponowano mi Familijny Max HD, Sport HD i Film HD z umową na 12 miesięcy i 5 miesiącami bez opłat. Miałem do wyboru formę elastyczną i nieelastyczną. Zdecydowałem się na nieelastyczną, gdyż miesięczna opłata za multiroom była o połowę tańsza, czyli 5 zł zamiast 10 zł. ;) Jako dodatkowy dekoder dostałem HD 3000 za 1 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wysłałem wypowiedzenie miałem pakiet premium z mulitroom dekodery sagem esi88 i mini hd 2000.

 

Oferta CP to umowa na 15 miesięcy 5 miesięcy za free pakiet premium multiroom za 94,90 zł i pozostanie przy tych dekoderach.

mam pytanie co mogę wywalczyć? Czy miał ktoś podobna systuacje?? Chciałbym stargować do sagema esi88 i dodatkowy hd 6000 i multiroom z pakietem premium za 89,90 zl czy da radę?? Ile mogę maksymalnie wywalczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie o to zapytać więc zapytam tu. Ile kosztuje paczka HBO w CP?

 

HBO HD- 25zł od pakietu Fmax w górę.

Są dostępne promocję dla klientów CP na Fmax +HBO+CX za 79,90zł, wtedy cena za cinemax wychodzi 5zł mc.

 

Jeżeli chodzi o wypowiedzenie to trzeba tylko pamiętać aby zmieścić się w 3 okresach rozliczeniowych przed końcem. A czy wyślesz na pół roku przed czy na 3 mc wcześniej to i tak wytargować można to samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...