Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ niedługo kończy mi się umowa, zadzwonili dzisiaj do mnie z CP z ofertą nowej umowy. Teraz mam Premium (Familijny HD, Extra HD, HBO HD, Cinemax HD, Sport HD, VOD) i dekoder Sagem 88-ESI. Płacę 99.90 zł.

W nowej umowie proponują:

1) 9 miesięcy gratis, od dziesiątego miesiąca 89.90 - umowa na 29 miesięcy, dekoder dalej ten sam bez opłat i bez VOD - VOD właściwie nie oglądam.

2) 4 miesiące gratis - umowa na 15 miesięcy, dekoder dalej ten sam bez opłat i bez VOD .

Ja chciałabym: Familijny HD + Sport HD (ewentualnie Ekstra HD) i dekoder ten co mam czyli Sagem 88-ESI (+ ewentualny czynsz za dekoder). Pani z CP twierdzi, że takiej oferty dla mnie nie ma. Czy naprawdę nie mogę zejśc na niższy pakiet? Czy oferty od CP są dobre, czy można utargowac coś lepszego. Na razie nie podjęłam decyzji, poprosiłam o czas do namysłu i poprosiłam aby zadzwonili do mnie w poniedziałek. Czy może korzystniej byłoby iśc po nową umowę do APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych kolegów :)

 

A teraz moje pytanie :

W styczniu kończy mi się umowa na Familijny HD + Sport HD + Sport HD+

 

Chciałbym zachować obecny ( nie chce ich dekodera , zostaje przy swoim) stan bo nie zależy mi na dodatkowych kanałach.

 

Co mogę uzyskać ? Jaka promocja i jaka cena po promocji ?

 

pozdr leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem u nich od lat i napisałem im że interesuje mnie umowa na max 12-15 miechów .

 

A oto co odpisali :

"W związku z poniższą informacją proponujemy Panu ofertę. Poniżej przesyłamy warunki oferty promocyjnej:

Umowa na Pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD.

9 miesięcy wymienionych pakietów w cenie 59,90 zł/mies.

Umowa na okres 29 m-cy.

Minimalny zakres świadczenia usług to Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe (69,90 zł/mies). "

 

Idioci czy nie umieją czytać ze zrozumieniem ?

Jak mam powalczyć o swoje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie (koniec umowy) już 3 miesiące temu koniec umowy to 16.12 dzwonili do mnie wcześniej przed dodaniem nowych kanałów i poprosiłem o telefon na początku grudnia. Do tej pory miałem Familijny+Sport HD płaciłem 59,90 teraz interesuje mnie krótka umowa i taki sam pakiet (Familijny MAX +Sport) !!! Jak myślicie co zaproponują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lipa :(

Czy jedyną droga uzyskania jakiegoś okresu gratis jest złożenie wypowiedzenia umowy ? Czy można to zanieść do APS i tam wręczyć ?

 

Dzwoniłem dziś do infolinii i mi zaproponowali umowę na 15 mieś i przez 4 miechy cenę 59,90 a za resztę okresu 69,90 ( Pakiet Familijny Max , Sport HD oraz Film HD )

 

Kurna lipa jak oni traktują stałych abonentów .

 

 

leszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP oszalał z tymi umowami na 29-36 miesięcy, wszyscy teraz kombinują żeby klienta zachęcić dając umowy na 6 góra 18 miesięcy a polsat niedługo zacznie dożywotnie cyrografy dawać ...

 

Ja od dwóch lat z hakiem podpisuje tylko długie umowy poprzednio 36 teraz 29 a jak w styczniu zaproponują na 5 lat w tym rok gratis to biorę od ręki :) przecież nie ma cudów by w ciągu roku jakiś kanał nie wyleciał z oferty ... i znów dłłłga umowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...