Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj z babcią w APS-ie, żeby przedłużyć umowę. Miała pakiet Familijny + Relax Mix i dekoder Echostar DSB 717. Babcia chciała pakiet Familijny HD + Extra HD (szczególnie zależy jej na kanale Zone Romantica. Wielbicielka telenoweli.). Pani z Punktu Sprzedaży zaproponowała dwie opcje:

1. Umowa na 18 miesięcy, przez pierwsze 3 okresy pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 59.90zł, a potem można z jednego dodatkowego pakietu zrezygnować i przez kolejne 15 miesięcy dalej 59, 90zł.

2. Umowa na 29 miesięcy, przez pierwsze 9 miesięcy pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD za 39,90 zł, następnie rezygnacja z jednego pakietu i do końca umowy 59,90zł.

Babcia zdecydowała się na tę drugą opcję. Dostała za 1zł dekoder Mini HD 2000, stary musiała oddać. Dodam jeszcze, że na iCOK-u zaproponowali jej umowę na 29 miesięcy, pakiet Premium przez 3 miesiące za 59,90 zł, a następnie pozostanie przy Premium za 99,90, albo zejście na Familijny HD + HBO HD za 69,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekodery w CP obecnie nie przechodzą na własność, wymienić (dostać na użyczenie - jak ktoś ma na własność dotychczasowy) można:

- na 15 miesięcy przed końcem okresu podstawowego umowy zwiększając miesięczną kwotę zobowiązania (biorąc większy pakiet)

- na 6 miesięcy przed końcem okresu podstawowego umowy utrzymując dotychczasowe zobowiązanie/pakiet

Oczywiście wiąże się to z przedłużeniem umowy na okres 29/36 miesięcy począwszy od najbliższego okresu rozliczeniowego po zaneksowaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pisać post pod postem, bo nie mam już możliwości edycji.

Na zakładce 117 tego wątku wspominałem, że wysłałem mail do CP z zapytaniem czy można negocjowac te oferty, które oni proponują przez ICOK. Dzisiaj dostałem odpowiedź, że skontaktuje się ze mną telefonicznie konsultant. Czyli, wynika z tego, że chyba można. Ciekawy jestem na ile spuszczą z tonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie płacę 84,90 (wliczona dzierżawa za dekoder) - familijny hd > extra hd, sport hd. W icok proponują owe pakiety + hbo i cinemax hd za 69,90zł przez 4 miesiące a po 4 miesiącach nadal te pakiety lecz za 89,90zł (chyba nie jest wliczona dzierżawa 5zł za dekoder tak ?). Jest jakiś haczyk ? np. że po 10 miesiącach każą płacić ponad 100zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na icok oferte od CP. Umowa na 36 mcy to już lekka przesada. A do tego chcą Mi wcisnąć pakiet którego Ja niechce. Mianowicie chodzi o poakiet Familijny HD+HBO CINEMAX HD za 69,90zł a przez dwa pierwsze miesiące miał bym Premium za 59,90 zł potem już ten za 69,90zl . Ja bym wolał Familijny HD+Sport HD+ Extra HD w cenie np 59,90 zł a jeden dodatkowy pakiet gratis .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten czynsz za dekoder, pytałem się też w mailu do CP. Zajmie się tym konsultant jak pisałem w moim poprzednim poście.

Daj znać jak będziesz miał informację.

Wymieniając hbo i cinemax hd chodzi tylko o te dwa kanały w jakości hd ? czy może też SD ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem ofertę przedłużeniową

umowa 29 miesięcy FamilijnyHD 39,90 + 10 miesięcy gratis Sport HD i Extra HD

lub

umowa 18 miesięcy FamilijnyHD 39,90 + 5 miesięcy gratis Sport HD i Extra HD

 

Pytałem o darmowe miesiące za Familijny HD , ale konsultantka twierdzi że nie ma takiej opcji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kalkulator i policz.

Propozycja Ci złożona w opcji:

1. 1157,10zł przez cały okres umowy

2. 718,20zł przez cały okres umowy

 

Nowi klienci z trzema miesiącami gratis przy mowie na 36m-cy (opisałem promocję dla nowych w wątku odpowiednim) zapłacą przez cały okres umowy 1316,70zł + 49zł za dekoder lub 678,30zł + 49zł za dekoder.

 

I kto ma taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...