Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego kodu przypisana jest taka promocja:

TR49

"Podmiana na dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie + dysk twardy na własność z umową na Pakiet Familijny HD + Extra HD + Sport HD + sVOD. 10 miesięcy wymienionych pakietów w cenie 37,90. Umowa na okres 29 m-cy. Aktywacja + sprzedaż dysku 1 zł. Minimalny obowiązek to Pakiet Familijny HD.

Zmiana Pakietów Dodatkowych oraz ich dostępna ilości (0, +1, +2,+3) możliwa w dowolnym momencie umowy (ze skutkiem najwcześniej po okresie promocyjnym). Czynsz 5 zł."

 

do tej promocji mozna dolozyc miedzy innymi:

 

Pakiet HBO HD na czas nieokreślony (JH01) - (25 PLN)

Pakiet Cinemax HD na czas nieokreślony (JH02) - (16 PLN)

Pakiet Cinemax HD na 29 m-cy, 3 m-ce gratis (GZ59) - (15 PLN)

Pakiet HBO HD na 29 m-cy, 3 m-ce gratis (WZ59) - (25 PLN)

Pakiet HBO Cinemax HD na czas nieokreślony (JH06) - (35 PLN)

Pakiet HBO Cinemax HD na 29 m-cy, 3 m-ce gratis (JZ59) - (35 PLN)

 

wiec HBO HD i Cinemax HD nie jest ze tak to ujme w standardzie - ewentualnie sprzedawca mogl ci wlaczyc ktoras z opcji ktora wymienilem. W opcjach na czas nieokreslony nie masz gratisu ale co miesiac mozesz wlaczac lub wylaczac te pakiety, natomiast przy opcjach na czas okreslony (29 miesiecy) dostajesz gratis na 3 miesiace ale potem jest obowiazek utrzymac ten pakiet do konca okresu podstawowego umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już nie masz żadnego okresu promocyjnego np. 6 miesięcy jakiegoś pakietu za darmo, to bez problemu możesz emigrować na nowe pakiety. Oczywiście podpisując nową lojalkę...

:?

 

CO masz na myśli mówiąc... ' Oczywiście podpisując nową lojalkę...' ??

 

A jeśli mam do konca umowy 16 miesięcy to jak emigruje na nową promocję to co... umowa od nowa na 29 miesięcy..? czy te 16 miesięcy pozostaje dalej? A ja mam nową promocję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wskazówki. Rodzicom wyszła w X umowa z CP ( pakiet familijny ) i teraz chcieli by ją rozsądnie przedłużyć. Na jaką ofertę-propozycję mogą liczyć w kontaktach w COK. Czy w tym okresie świątecznym można jakąś szczególną ofertę od nich uzyskać zakładając, że chcieliby zostać przy familijnym no i nowy dekoder HD.

Czekam na szybkie podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to znaczy że nie mają dla stałych żadnej oferty przedłużeniowej?

Trochę dziwne! We wcześniejszych postach coś na ten temat było ale nie wiedziałem czy to jest aktualne-ok 6 m-cy full pakiet za cenę familijnego HD. Z tego co piszesz to nie aktualne. Ech chyba zadzwonię do nich i się upewnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w błąd Cię wprowadzili , oferty utrzymaniowe cały czas są. a o ofertach specjalnych przez wysłanie maila pierwsze słyszę. jak komuś zostało jeszcze sporo czasu do końca umowy to może być tak, że przejście na nową ofertę tylko jak weźmie pakiet dodatkowy. ale jak komuś się już kończy umowa lub jest po okresie podstawowym to nie ma takiego obowiązku. a dekodery cały czas są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo z ainfo. Właśnie jestem po rozmowie z konsultantką i potwierdziła możliwość przedłużenia umowy dla rodziców-umowa 15 m-cy na familijny HD za 39,90 + 5 m-cy Ekstra HD i Sport HD w cenie familijnego tj 39,90 zł. :brawo:

Nie dopytałem tylko czy z tej oferty przedłużeniowej można również skorzystać w APS-ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...