Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już 25 listopada 2010 r. wprowadzone zostaną nowe, atrakcyjne oferty utrzymaniowe uzupełniające dotychczasowe Promocje, umożliwiające obecnym Abonentom CP migrację do Promocji Nowy Cyfrowy Polsat.

 

Najważniejsze zmiany:

– nawet 8 miesięcy Pakietu Familijnego HD i 3 Pakietów dodatkowych w prezencie

– w Promocji Premium do 5 miesięcy Pakietów w prezencie

– dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie z dyskiem twardym na własność za 1zł już od min. obowiązku na Pakiet Familijny HD (przy czynszu 5 zł/m-c)

 

 

1stz.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder HD z intuicyjna nawigacją :D to teraz już nieźle przegięli, pewnie chodziło o to jak ładnie zareklamować bezndziejnego pilota - wmówić, że jest intuicyjny, mogli dodać że to dekoder HD PVR* z wymiennym pendrivem**

 

*funkcja dostępna kiedyś

**pendrive nie świeci bo funkcja PVR jest chwilowo niedostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 25 listopada 2010 r. wprowadzone zostaną nowe, atrakcyjne oferty utrzymaniowe uzupełniające dotychczasowe Promocje, umożliwiające obecnym Abonentom CP migrację do Promocji Nowy Cyfrowy Polsat.

 

Najważniejsze zmiany:

– nawet 8 miesięcy Pakietu Familijnego HD i 3 Pakietów dodatkowych w prezencie

– w Promocji Premium do 5 miesięcy Pakietów w prezencie

– dekoder HD Sagem ESI 88 na udostępnienie z dyskiem twardym na własność za 1zł już od min. obowiązku na Pakiet Familijny HD (przy czynszu 5 zł/m-c)

 

 

1stz.png

 

Jaki czas trwania umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili dzisiaj. Umowa na 24 miesiące na pakiet familijny za 37,90. 6 miesięcy bez opłat oraz do wyboru relaxmix lub HBO na te 6 miesięcy gratis. Średnio wychodzi około 28,50 miesięcznie. Umowa od 25 grudnia, anulowanie 2 miesięcy poprzedniej umowy, wyższy pakiet od zaraz, czyli prawie 7 miesięcy relaxmix lub HBO gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie wiem jakim cudem dostajecie takie promocje! Ja Kupiłem 5 lat temu pakiet familijny i dekoder na wlasność a po tym czasie płaciłem po prostu co miesiąc dalej. Wczoraj dzwoniłem co mogą mi zaoferować to 37zł przez pierwsze 4 mis, 39 przez kolejne dekoder za 1 zl (HD) umowa na 29 mies. Pakiet Familijny HD. Jak widzicie nie dostałem praktycznie żadnych bonusów. Dzisiaj pisze wypowiedzenie ciekawe jak wtedy zareagują! A macie może wzór na wypowiedzenie ? Jak to napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę 26 listopada ,też płaciłem bez umowy ponad rok, otrzymałem ofertę ; przez 10 miesięcy full pakiet za 37,90 , po tym czasie 39,90 za pakiet familijny hd (zrezygnuję z dodatkowych pakietów przed upływem 10 m-c), dekoder Esi-88 za złotówkę + 5 zł na miesiąc "haraczu" przez 29 m-c .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam bardzo dziwną sytuację. We wrześniu 2009 r podpisałem umowę i dwa tygodnie temu miałem przedstawioną ofertę Premium a dziś chcę z niej skorzystać ale okazało się, że nagle już mi nie przysługuje. Co więcej, zależało mi na dekoderze Sagem a jedynie na co się kwalifikuję to umowa na ..... stary pakiet familijny czyli ten, który mam. Co prawda wymieniłem w tym roku dekoder ale tylko dlatego że był uszkodzony i jedynym dokumentem jaki podpisałem był protokół wymiany. Kompletnie nie rozumiem tej sytuacji, zwłaszcza, że nawet konsultant infolinii był zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vinyl_ jeśli zaliczymy do pakietu full , DaringTv i BlueHustler to faktycznie nie mam , jednak HBO i Cinemaxy mam wszystkie .

Opis mojej oferty podałem dla przykładu , ktoś wcześniej napisał że nie dostaje się bonusów lub są bardzo skromne przy przedłużeniu umowy . Dla jednych to mało , dla innych dużo , mnie wystarczy , jestem zadowolony . Pozdro .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedluzales w APSie czy przez infolinie? Pytam dlatego ze w APSach nie ma takiej opcji zeby na 10 miesiecy razem z Familijnym HD i 3 pakietami dodatkowymi dostac jeszcze pakiety HBO HD i Cinemax HD za 37,90. Owszem jest mozliwosc wziecia tych pakietow na 29 miesiecy i przez pierwszych kilka miesiecy sa bezplatnie ale pozniej jest obowiazek je utrzymywac (HBO HD - 25 PLN, Cinemax HD 15 PLN) lub tez mozna wziac je na czas nieokreslony wtedy oczywiscie mozna je dowolnie wlaczac i wylaczac ale nie sa przez tak dlugi czas bezplatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...