Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko. Aktualnie jeszcze 12 miesięcy do końca umowy, czyli za 6 można coś kombinować z umową. Pakiet z multiroomami 125 zł. Czy moge dobrać po "korzystnej" cenie Disney + czy czekać te 6 miesiecy i wtedy coś kombinować. W icok'u pokazuje Disney do wzięcia za 28,99 zł.

 

Z góry dzięki za odpowiedź :)

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu przedłużenia umowy nie dadzą D+. Jedynie możesz sobie włączyć w icok. Jak zrobisz to teraz to do daty okresu rozliczeniowego i następny pełny okres powinien być darmowy, potem płatne. Po przedłużeniu umowy i płatnościach minimum 135 zł D+ będzie darmowy na całą umowę, również przez 6 mies. pozostałe pakiety będą za 0 zł.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do końca umowy pozostały mi dwa miesiące.

Obecnie jestem w pakiecie L za 60 pln/msc.

Zakładam, że z przejściem na czas nieokreślony koszt miesięczny wzrośnie ?

Z drugiej strony chciałbym zejść z abo, ale nie ukrywam liczę na waszą pomoc w wyborze.

 

 

Zrzut-ekranu-2023-05-06-154506.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beriamKoszt raczej nie wzrośnie. Zyskasz na tym jak wypowiesz umowę, dostaniesz za to samo 6 mies. za 0 zł, potem 70 zł. Zmniejszając abo to można wziąć pakiet M  za 40 zł i będzie 3 mies. za 0 zł. 

 

@mikor4Teraz S kosztuje 30 zł i jak przedłużysz umowę to dostaniesz na ten pakiet 6 mies.darmo, potem te 30 będziesz płacił. Nie da się płacić tyle samo i dostać darmowe miesiące, średnio wyjdzie 22,5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam:

Pakiet L, Opcja ON THE GO, Pakiet Eleven Sports, Pakiet Polsat Sport Premium, Cinemax 1i2

Dekoder EVOBOX PVR

Kontrakt połączony w ramach smartDOM

Obecnie płacę 75 zł.

Umowa do listopada.

Ich propozycja

Za to samo 96 zł.

Przez 6 miesięcy 86 zł.

Disney+ rok gratis i drugi rok 28,99.

Mało zachęcająca propozycja.

 

Po wysłaniu wypowiedzenia następująca propozycja:

Pakiet L, Opcja ON THE GO, Pakiet Sport Max /Eleven Sports, Polsat Sport Premium, Canal+ 3 i 4/ Cinemax 1i2 oraz Disney+ /gratis na 2 lata/

Umowa na 24 miesiące 96 zł miesięcznie / w tym 6 miesięcy gratis/. Średnio wychodzi 72 zł. miesięcznie, czyli mniej niż w tej chwili.

Umowa podpisana.

 

Muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony z fachowej obsługi konsultanta i dobrej oferty na przedłużenie umowy. Konsultant był bardzo pomocny i znał się na swojej pracy, dzięki czemu szybko i sprawnie przeszliśmy przez cały proces. Jego profesjonalizm i uprzejmość sprawiły, że całe doświadczenie było bardzo pozytywne.

Życzę wszystkim takiego poukładanego konsultanta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartolini1379 napisał(a):

Pakiet S jest wart 5 zł a nie 30.

bardzo mozliwe ze Cyfrowy Polsat bardziej sie oplaca jak bierzesz wyzsze pakiety i najlepiej jak w cenie "ugrasz" cos dodatkowo np. Disney+. Te pakiety typu S - nie wiem (ale to tylko subiektywna ocena) czy jest sens w ogole je brac...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Aktualnie posiadam od ponad 20 lat CP ale ostatnia umowa promocyjna podpisana w 2015 roku przeszła na czas nieokreślony ponieważ za każdym razem gdy kończyła się umowa została mi proponowana nowa ciągle z wyższa opłatą. Dziś będąc w salonie CP oczywiście ta sama sytuacja, propozycja nowej umowy ale oczywiście w wyższej cenie za to samo co mam. Mam już dość starych dekoderów (ESI-88 który ciągle ma jakieś problemy, m. in. dwukrotna wymiana z powodu uszkodzenia czytnika karty - mam multiroom, czasami brak obrazu po włączeniu ale dźwięk jest, kanały się zmieniają; jak się zapauzuje jakiś program i zostawi sie włączony to po samoczynnym wyłączeniu przez tryb Eco dekoder trzeba wyłączyć z prądu żeby się włączył ponownie. HD6000 - brak wsparcia HBO Max). Ktoś coś doradzi, pomoże z ofertą? Chciałbym wymienić dekodery i pozostać przy obecnych pakietach w tej samej cenie a byłoby jeszcze lepiej jakby była niższa no ale starych klientów traktuje się gorzej jak nowych. Aktualne pakiety w screenie niżej. 

 

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc! 

 

screenshot_2023-05-11d4djo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet M +1 multiroom, płacę 30zł. mam 9 miesięcy do końca umowy i przysłano mi sms-a, że mogę przedłużyć umowę. Chciałbym pozostać przy pakiecie M + 1MR  i moje pytanie, czy jest sens wypowiadać umowę jak dawniej, czy korzystniej będzie zostać przy tym co mam za te 30zł. Dzięki z góry za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie proszę, jakie będzie najlepsze wyjście :

posiadam pakiet L + Sport Max + 2 Multiroomy, za wszystko płacę 75PLN ( rabat SmartDom - 25PLN - telefon w Plusie ).

Dekoder główny EvoBox PVR.

Nie potrzebuję już dodatkowych dekoderów.  Złożyłem wypowiedzenie. 

Teraz zastanawiam się czy nie wycofać wypowiedzenia , mimo niepotrzebnych multiroomów ( włożę je do szafy ) i przejść na nieokreślony ?

Podobno nie ma już teraz rabatu SmartDom w wys. 25PLN.

Czy przedłużając w/w pakiet ( oddając 2 multiroomy ) dostanę 6 miesięcy gratis ? I jaka byłaby kwota.

 

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cp.go napisał(a):

Wyjdzie w sumie na to samo co masz obecnie  srednia 76 zł ale dostaniesz disney

 

Disneya nie potrzebuję, dostałem go na 2 lata od Plusa.

A przy zmniejszeniu oferty na pakiet M + Sport ( muszę jeszcze poczekać 3 miesiące) jest możliwość otrzymania 6 miesięcy darmowych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...