Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

obecnie posiadam ofertę:

Familijny Max HD + CP GO OTG+  Polsat Sport Premium +  SPORT HD + Cinemax HD + FILM HD + 2x multiroom. 
dekodery jakie posiadam to: główny HD 5000 + HD 5000 Multiroom + HD 5500s Multiroom. 

Wypowiedzenie będzie złożone.

 

Teraz pytanie, co mogę ugrać?, że tak się wyrażę.  Interesuje mnie dobranie jeszcze jednego dekodera oraz pakiet L +  kanały sportowe.  

 

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie płacę 74,99zł (pakiety: Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD). Posiadam multioom. Chciałbym wyminić dekodery na Evoboxy (jeden pvr, drugi zwykły bo nie da się pewnie dalej mieć dwóch pvr) i dobrać ewentualnie HBO + HBO GO. Jaki jest koszt aktywacji i na jakie warunki mogę liczyć w aps?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź.

W takim razie po złożeniu wypowiedzenia na jaka oferte moge liczyc? Obecnie mam:

  Premium Max Plus (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Rozrywka HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium, 4xMR

Place 145zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go 
1. a czy muszę wymieniać dekodery? Bo w punkcie obsługi powiedziano mi, że koniecznie musze je wymienić. Jeżeli tak, to na jakie? A jeżeli nie, to jaki dekoder dobrać jako czwarty?
2. 50 zł przez 12miesięcy a potem 100 zł to jak rozumiem, razem z tym dodatkowym multiroomem? I jest to pakiet L + pakiet sport +3x multiroom? 
3. Z kim sie kontaktować w tej sprawie? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Fikimiki napisał:

Dziekuje za odpowiedź.

W takim razie po złożeniu wypowiedzenia na jaka oferte moge liczyc? Obecnie mam:

  Premium Max Plus (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Rozrywka HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium, 4xMR

Place 145zl

 

 

 

Można mieć 4 multiroomy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cp.go napisał:

Dawaj na priv nie bedziemy tu smiecić. 

jedynie co moze przydać sie dla wszystkich to info ze w punkcie musza wymieniac wszystkie dekodery typu 2000 3000 itp DUK moze to obejść

szkoda że starych camów nie mogą wskrzeszać z prepaid nawet jeśli są opłacane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...