Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, stan69 napisał:

@RafsonUmowa, 3 mies. za 0zł z pełną ofertą i 21 mies. po 65zł. Można dostać też L+Mr za 55zł na 24 mies.

@Max2Te kanaly od C+ tylko w L.

L+HBO+Cinemaxy = 12x50 i 12x80 zł. i pełna oferta na 6mies.

Tylko jak podpisać taką umowę. Pani na infolinii twierdzi, że nie może obniżyć i proponuje warunki jak dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam w cp taki pakiet: Oferta Premium Max Plus (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Rozrywka HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium, x3MR. Umowa kończy się za 5 miesięcy, na jaką najkorzystniejszą ofertę mogę liczyć ?

Edytowane przez Arczi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Rafson napisał:

Masz na myśli wypowiedzenie?

Tak

8 minut temu, Arczi87 napisał:

Witam, obecnie posiadam w cp taki pakiet: Oferta Premium Max Plus (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Rozrywka HD, Opcja On The Go), Pakiet Polsat Sport Premium, x3MR. Umowa kończy się za 5 miesięcy, na jaką najkorzystniejszą ofertę mogę liczyć ?

Rok 50 drugi rok 125zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

W tej chwili mam Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet

HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go i Evobox PVR i multiroom hd2000. Czy coś da zrezygnowanie z Cinemaxów i Filmboxów? Pakiet dla dzieci muszę mieć i chciałbym też dołożyć (zamienic cinemaxy i filmboxy na) PSP, eleven i C+sport. Wypowiedzenie wysłane. Koniec umowy jutro. Czekałem na info o dysku do 4k bo tylko recorder wchodzi w grę, ale jak widać coś się nie zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Patryk33344455 napisał:

Mam pytanie posiadam pakiet l a wyłaczyli mi ale kino i kanały tematyczne canal+ które powinienem mieć i co w tej sytuacji zrobić? 

Witam, czy były ponawiane uprawnienia? Jeśli nie, możesz tego dokonać w iPolsat Box, po lewej stronie wybierz opcję "Usługi" --> "Telewizja" --> "Usługi serwisowe". W następnym kroku ustaw dekoder włączony na kanale 1 - Polsat HD i kliknij "Wznów połączenie z satelitą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam obecnie abonament - 5 miesiecy do końca:

Pakiet Film HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Eleven Sports HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD - 1 dekoder

Zależy mi tak naprawdę na pakiecie sportowym + bajki dla dzieci oraz kanały hgty i tvnStyle - z pozostałych mogę zrezgynować jeśli się da. 

Wypowiedzenie wysłane dziś przez ICOK - na co mogę liczyć - jaki pakiet doradzacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Patryk33344455 napisał:

Mam pytanie posiadam pakiet l a wyłaczyli mi ale kino i kanały tematyczne canal+ które powinienem mieć i co w tej sytuacji zrobić? 

Mam podobny sytuację i problem z AleKino+. Pakiet L - uprawnienia ponawiane wielokrotnie poprzez icok. Plansza z komunikatem o braku kanału w abonamencie od ponad tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dedkam napisał:

Zależy mi tak naprawdę na pakiecie sportowym + bajki dla dzieci oraz kanały hgty i tvnStyle - z pozostałych mogę zrezgynować jeśli się da. 

Wypowiedzenie wysłane dziś przez ICOK - na co mogę liczyć - jaki pakiet doradzacie?

W pakiecie M są te kanały, 4 Nicki dla dzieci dadzą dodatkowo. Abonament się zmniejszy i mogą dać tylko 3 mies. z pełną ofertą za 0 zł, pozostałe po 60 zł i chodzi o M Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Friedelandre napisał:

Mam podobny sytuację i problem z AleKino+. Pakiet L - uprawnienia ponawiane wielokrotnie poprzez icok. Plansza z komunikatem o braku kanału w abonamencie od ponad tygodnia.

Naprawili ci bo mi nie działają te kanały tematyczne od Canal+ co miały być w cenie pakietu l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Patryk33344455 napisał:

 

20 godzin temu, Friedelandre napisał:

Mam podobny sytuację i problem z AleKino+. Pakiet L - uprawnienia ponawiane wielokrotnie poprzez icok. Plansza z komunikatem o braku kanału w abonamencie od ponad tygodnia.

Naprawili ci bo mi nie działają te kanały tematyczne od Canal+ co miały być w cenie pakietu l

 

Niestety nie, będę wymieniał dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cp.go napisał:

 

@dedkam

Polecam pakiet M eleven bajki i mr

rok 20 drugi rok 60zł

Pół roku dostęp do L 

po oferte zapraszam na priv

Dlaczego jemu proponujesz pakiet L na pół roku ?

Mi po wypowiedzeniu umowy *(Lifetime )nic nie dawali gratis .

Mam Pakiet L , Eleven , HBO , HBO GO , Filmboxy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...