Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@dredjack

 

Jeżeli chcesz wymienić dekoder na Evobox to możesz liczyć na aneks 15/1 lub 24/4 a bez wymiany na Evobox możesz dostać ofertę 12/3.

 

Co do pakietów to jeżeli chcesz zostawić te pakiety które masz to cena pozostanie 49,99zl po rabacie.

Powiedz mi jeszcze jak wygląda sprawa wymiany konwertera i talerza na te do evoboxa. Mogę to załatwić przez duk? Jak to cenowo wygląda? Są na to jakieś zniżki? Edytowane przez dredjack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam multiroom, za około 70 zł wszystkie kanały bez HBO. Chciałbym dalej dwa dekodery, ale z HBO. Na co mogę liczyć?
Umowa kończy się w październiku.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to prawda że po wymianie dekodera na evoboxa nie ma żadnych rabatów na abonament i gratisowych miesięcy?

 

Próbuję przedłużyć umowę na pakiet Familijny Max HD i mam ofertę 49zł (abonament) + 10zł (dekoder co miesiąc) czyli 59zł oraz jednorazowo 49 zł za dekoder.

Co ciekawe na internecie ta sama oferta jest tańsza o 5zł za dekoder. Czy nie będzie na pewno innych opcji?

Edytowane przez Wojcieszko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz więcej niż pół roku do końca obecnej umowy, to jest to prawda.

Jeśli dzwonisz na infolinię zamiast do DUK, to można powiedzieć, że też to prawda.

Złóż wypowiedzenie umowy ze zwrotem, że rozwiązujesz umowę z końcem okresu podstawowego umowy i jeśli masz mniej niż pół roku do końca, to poprzez Dział Utrzymania Klienta nie będzie problemu z miesiącami gratis. Piszemy o tym ciągle w tym temacie.

PS. Numer telefonu do DUK znajdziesz w dziale Cyfrowy Polsat na tym forum, w temacie o ważnych adresach i numerach telefonów.


Przy zamówieniu evoboxa konsultant nie zaproponował zestawu konwertera z anteną, a ja o tym zapomniałem, czy jest teraz możliwość dokupić za 129zł w punkcie obsługi?

 

W umowie masz tabelkę z wyraźnym zapisem, że zestaw antenowy możesz zakupić w APS, w promocyjnej cenie do 18 miesięcy od jej zawarcia.

 


Witam. Posiadam multiroom, za około 70 zł wszystkie kanały bez HBO. Chciałbym dalej dwa dekodery, ale z HBO. Na co mogę liczyć?
Umowa kończy się w październiku.

 

Premium za 89,99zł (bez pakietu Eleven) lub Premium Max za 99,99zł (z pakietem Eleven). Oba przypadki dostępne po złożeniu wypowiedzenia dostępne są z umową na 24 miesiące z 6 miesiącami gratis (bez wymiany dekodera) lub 15 miesięcy z 3 miesiącami gratis lub 12 miesięcy z 3 miesiącami gratis, jeśli obecna umowa jest na więcej niż 12 miesięcy. Jeśli przy okazji wymienisz dekoder główny, to okres bezpłatny zmniejszy się o 2 miesiące i nie będzie dostępna umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiał może ktoś taki temat? Dzisiaj przyjechał kurier z aneksem do umowy i dekoderem Evo. Uzgodnione było z konsultantem, że przy dostawie nowego zabierze stary Sagem. Skończyło się na tym, że zostałem z dwoma dekoderami. Kurier odmówił przyjęcia starego, bo nie miał żadnych dokumentów na przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Będąc w APS Cyfrowego Polsatu dowiedziałem się, że nie mają oni obowiązku przyjmowania wypowiedzeń wcześniej, jak miesiąc przed końcem umowy, bo zmieniły się przepisy. Czy to prawda? Osoba ta oznajmiła mi, że jak chcę złożyć wcześniej to żebym sobie wysłał listem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mojej babci kończy się umowa z końcem tego miesiąca. Ma jakiś podstawowy pakiet za 40 zl. Oczywiście chciała przedłużyć byle mieć spokój, a ciągle narzeka jakie wszytko drogie. Czy z racji tego, że umowa się kończy za kilka dni, da się jeszcze coś ugrać?
Fajnie by było obniżyć chociaż na te 30 zł.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił do mnie pracownik z duku nie wiem czy to nasz forumowy kokega, ale oferta przedstawia się słabo. Chciałem familijny max hd + wymiana dekodera na evobox i zaoferowano mi 15/1 przy 49,90 zł abo plus 10 zł czynszu za dekoder, przecież to oferta gorsza niźli miałby isc z ulicy i podpisać nową umowę (pomijając długość umowy).

Edytowane przez DiegoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonił do mnie pracownik z duku nie wiem czy to nasz forumowy kokega, ale oferta przedstawia się słabo. Chciałem familijny max hd + wymiana dekodera na evobox i zaoferowano mi 15/1 przy 49,90 zł abo plus 10 zł czynszu za dekoder, przecież to oferta gorsza niźli miałby isc z ulicy i podpisać nową umowę (pomijając długość umowy).

Fmax hd jest za 29,99, ale bez wymiany dekodera głównego i w umowie 24/3. Przy wymianie dekodera głównego na evobox, automatycznie najlepsza oferta jest 15/1 i 49,99 za pakiet+ czynsz za evobox

Edytowane przez Niszczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie:

Kończy mi się umowa we wrześniu. Proszę o pomoc w określeniu do kiedy obowiązuje: 

- podpisana została 04.09.2015 i jest zawarta na 24 Okresy Rozliczeniowe.

Do kiedy jest podstawowy okres umowy?

Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia.

Na co mogę liczyć w obecnej sytuacji? Czy mogę wysłać jeszcze wypowiedzenie? Jeśli tak to z jakim okresem wypowiedzenia?

Jeżeli za późno na wypowiedzenie czy jest szansa coś ugrać?

 

Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz więcej niż pół roku do końca obecnej umowy, to jest to prawda.

Jeśli dzwonisz na infolinię zamiast do DUK, to można powiedzieć, że też to prawda.

Złóż wypowiedzenie umowy ze zwrotem, że rozwiązujesz umowę z końcem okresu podstawowego umowy i jeśli masz mniej niż pół roku do końca, to poprzez Dział Utrzymania Klienta nie będzie problemu z miesiącami gratis. Piszemy o tym ciągle w tym temacie.

PS. Numer telefonu do DUK znajdziesz w dziale Cyfrowy Polsat na tym forum, w temacie o ważnych adresach i numerach telefonów.

 

Chyba nie do końca ponieważ wysłałem wypowiedzenie i to jest oferta z DUK.

 

Poniżej Dzialduk pisze "Przy umowie 12/1 nie ma możliwości wymiany dekodera na Evobox. "

 

Czyli umowa musi być na co najmniej 15 miesięcy tylko czy oby na pewno wtedy przy wymianie dekodera na EVO dostanę miesiące gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...