Skocz do zawartości

Gazetka N


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy :) Jak się nie pogniewacie to mam taką małą... a właściwie sporą prośbę :wink: Czy któryś z Was mógłby zeskanować i zarzucić na jakimś fotosiku poglądowe zdjęcia "n magazynu"? Będę niezmiernie wdzięczny 8) Przymierzam się do zakupu n-ki i ciekawi mnie jak wygląda ich gazetka, a do tej pory udało mi się zobaczyć tylko okładkę z jej pierwszego numeru. Nie żeby to było jakieś konkretne kryterium wyboru, ale przy okazji porównuję gazety dla abonentów z wszystkich platform cyfrowych. Z góry dzięki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy podpisaniu umowy każdy/a z was zgadzał/a sie/lub nie na przetwarzanie danych osobowych i na reklamy. Kto się nie zgodził na reklamy niech teraz nie płacze :twisted:

Jedno z drugim nie ma związku ;) Ja się nie zgodziłem ani na "przetwarzanie danych" ani na "przesyłanie reklam" a magazyn jednak dostaję :)

BTW- parę rzeczy mnie w tej kwestii co najmniej zaciekawiło - ktoś chciał płacić za folder reklamowy, inna osoba dopraszała się skanu jako argument za wybraniem platformy. Ja też się cieszę tym "świstkiem", ale... nie dajmy się zwariować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inna osoba dopraszała się skanu jako argument za wybraniem platformy.
Klient płaci, klient wymaga :wink: A poważnie to na n już się w sumie dawno zdecydowałem - ten argument z gazetką i tak by wiele nie zmienił. Po prostu ciekawiło mnie czy jest ona bardziej tworzona "z sercem" jak w Cyfrze czy na wzór CP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam twego zdania.

Naprzykład pożyteczne są informacje na 34 stronie - "nEkspert"

A ja nie podzielam Twojego błędnego zrozumienia użycia przeze mnie tych oto znaków: "" ;)

Zaś co do pożyteczności informacji w nEspercie - może dla Ciebie są istotne ;) Przeciętna pani Halina i tak tego nie czyta, zaś obeznani abonenci Nki mają to w jednym palcu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu udzielał rad o skutecznym rad sposobie ale np:

"[beep]" = się mądry :roll:

bo co, bo znaki '''' :roll:

Trzeba - w domyśle - jeszcze umieć je stosować.

No cóż: "alfa i omega" być może sobie poradzi bez nEksperta. A zwykły nowicjusz - dlatego cenię to, że właśnie myśli się o takich użytkownikach.

Koniec i kropka w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Podepnę się pod temat ;)

 

Dziś przyszła poczta od n-ki i ku mojemu zaskoczeniu ani listu, ani jakichś informacji o podwyżkach nie było ;) Otóż w kopercie było specjalne wydanie nMagazynu poświęcone w całości ofercie nFilmów, "niezbędnik Abonenta" (harmonijka z informacjami i miejscem na wpisanie nr umowy, abonenta i haseł) oraz... kalendarz na sezon piłkarski 2009/10 (wrzesień 09' - maj 10') z zaznaczonymi na niebiesko kolejnymi rundami Ligi Mistrzów ;) Po rozłożeniu ma kształt graniastosłupa trójkątnego i można go postawić, np koło monitora i mieć na oku daty kolejnych uczt piłkarskich. Dla mnie bomba :jupi:

 

nfilmgazetka.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w/w magazyn otrzymalem tydzien temu (03.09). Mnie rowniez podoba sie ten pomysl z kalendarzem ligi mistrzow. Bardzo przydatny rowniez jest niezbednik abonenta ktory trzymam w portfelu wiec niemusze grzebac w papierach aby znalezc umowe i odczytac z niej nr umowy/klienta gdyz hasla pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...