Skocz do zawartości
  • 0

Jaki tuner kupić? Pomóżcie mi wybrać!


hosee87
 Udostępnij

Pytanie

Witam wszystkich i proszę o pomoc w wyborze tunera.

 

Mam starego globo ale to jednak już troche staruszek ponieważ nie ma ani wejścia na karty a o to najbardziej mi chodzi. Chciałbym kupić porządny tuner tak do 400 złotych. Zależy mi na wejściach na karty oraz moduły ponieważ mam w planach kupić kartę TNK a w przyszłości być może podpisze umowę na multipakiet Canal+ lub wezme Polsat.

chciałbym żeby tuner pracował sprawnie, bez zawieszeń i bez problemowo współpracował jednocześnie z włożoną kartą TNK i modułem Cyfry czy Polsatu. Waham sie też czy kupić tuner combo czy zwykły wiec tutaj też prosił bym o poradę.

 

Na początku czytałem dużo o Fergusonach ale obiło mi się że tuner sie zawiesza i nie pracuje do końca dobrze. Potem wyczytałem na laki o Linboxach no i stwierdziłem że kupię taki, jednak ostatnio czytałem dużo ciepłych słów o firmie Golden Interstar, wiem że dostali nagrody na targach więc ich tunery na pewno są warte zakupu.

 

Proszę o poradę i liczę że ktoś napisze coś mądrego. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ogólnie duży rozrzut - do 400 zł to można sporo sprzętu znaleźć.

Linbox - daruj sobie, wsparcie dystrybutora na Polskę padło, a błędy w sofcie pozostały.

Globo - szukaj coś w modelach o numeracji 8000, 7300. Wychodzi teraz od nich co nieco nowego sprzętu, czytnik + złącze CI + USB... jest w czym wybierać.

Ferguson - temat rzeka, różnie z nimi bywa.

Golden - już wspomniany ;)

 

... i kilka innych, może trochę mniej znanych: Technomate, Echolite, He@d...

 

W tunery combo (DVB-S + DVB-T) nie pakuj się, szkoda kasy, ten nasz plan wdrażania DVB-T jest żałosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam,

 

Panowie dołączę się do tematu.

 

Powiedzcie mi co wybrać z tunerów z HD, wraz z nagrywaniem, najlepiej na dysk wew. wraz z możliwością przenoszenia nagrań na komputer, dwie głowice, TIMESHIFT, czytnik kart Cyfra +, oraz wszelkie dobrodziejstwa takowego sprzętu.

Zastanawiałem się nad wieloma, ale ostatnio przeczytałem że coś wprowadza do swojej oferty Ferguson, czy lepiej poczekać, czy jednak kupić coś za większe pieniądze o wiele lepsze.

 

Dzięki za sugestie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam. Wszystko zależy ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na tuner. Ja używam Technisat-a Digi Corder-a HD S2 i jestem z niego bardzo zadowolony. Mógłby mieć tylko trochę większy dysk bo 160gb dosyć szybko się zapełnia. Gorąco polecam ten tuner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na chwil obecną myślę że jakiś dreambox albo coś w tym stylu na pewno Nowe tunery fergusona będą ciekawe ale wada albo dvbt i dvbs2 albo 2x dvbs2 :D W sumie są tunerki powyżej 2500zł z głowicą Twin i dodatkowo dvbs2 no ale takie combo chyba cie nie interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzisz, mnie zależy na satelicie więc , tylko najlepiej 2x DVB-S2, czytałem trochę opinii o IPBOX 9000HD, lecz nadal tylko 2 nagrywasz i jeden oglądasz.

 

A w ferdku ma być 4 nagrywasz i piąty oglądasz, więc się zastanawiam, czy czekać czy lepiej kupić IpBoxa. Można mieć mętlik w głowie, a może jeszcze jest coś innego co naprawdę jest warte kupna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...