Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mihalek

 

Takie sugestie to może konsultantka "pisać na Berdyczów", jasno widać, że wolą nie zarobić, niż dać coś taniej...

 

Ciekawe czy w grudniu będą normalne oferty (nie mówię za pół darmo, ale takie w rozsądnych cenach - 5-10zł taniej mies. niż teraz)?

 

Jak na razie to na strategii nc+ zyskuje tylko konkurencja, ale może tak ma być? Nka też niby była taka super i nowoczesna, a jak przyszło do

sprzedaży to się okazało, że finansowo leży, a strategia tylko drenowała zyski...

Edytowane przez xxl_mercos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostał link do kliknięcia i akceptacja mailem . Pakiet Extra+ z CANAL+ (6) Multiroom Standard C+ HBO i nc+go TV HBO GO ( do końca roku czyli nic nowego) no i dwa dekodery od nich te najprostsze (jeden Box+) Wszystko to za 69,9zł. Oferta standardowa więc. Wcześniej płaciłem 65.9zł Oczywiście możliwość wzięcia 11 za 7.95zł na rok,a drugi rok jeżeli nie będzie nowej promocji to 15.90 lub rezygnacja. Decyzja o 11 do końca roku więc jeszcze nie zdecydowałem. Trzymam kciuki za walczących,może pojawią się nowe lepsze oferty.

Edytowane przez siedok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj umowa przedłużona.Niestety nie wytargowałem nic specjalnego czyli Extra 6C+,MR 2 Cameleony, PVR Pace 500 oraz HBO na 6 miesięcy za darmo, Filmboxy do końca roku za darmo i Hustler HD na 6 miesięcy za darmo.Cena 69,90 na 24 miesiące.Najbardziej zależało mi aby pozostawić dwie karty, gdyz brałem pod uwage rozwiązanie umowy i podpisanie w późniejszym terminie ale nie dostałbym juz cameleonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesięcy telefon co kilka dni. Oferta cały czas taka sama: vip+ za 149 zł na 12 miesięcy i 139 zł na 24 miesiące. Dzisiaj konsultant nawet za nc+ go do tej oferty żądał dopłaty 3 zł/mc. Konsultanci nie mają żadnego pola manewru, przedstawiają tylko to co mają przed sobą na ekranie monitora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowę mam do 31.10.15 jednak z powodu choroby wypowiedzenie złożone zostało w tym miesiącu i jeszcze listopad mam płacić grubo ponad 200zł, chyba że zgodzę się na ich "super" warunki. Aktualnie posiadam:

 

Comfort+

Extra+

8xC+

Premium Sport&Film

HBO

Multi+

Multiroom standard

Najem Ultrabox+

Najem HD Multiroom

 

W kwocie 53,27. Aktualnie za to samo bez HBO proponują mi 79,90. Oczywiście odrzucam. Czy jestem w stanie coś taniej wyciągnąć? I czy ktoś miał taką sytuacje że zapomniał miesiąc wcześniej złożyć wypowiedzenie? Czy jest szansa że dostanę teraz w miarę korzystną ofertę? Czy może zapłacić te ponad 200zł za listopad i po listopadzie walczyć o lepszą ofertę? 

 

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic extra raczej nie wywalczysz.

Dzisiaj przedłużałem sąsiadowi umowę, też zapłacił 'gapowe' ponad 300zł.

 

Ostatecznie stanęło na 6xC+ z extra za 69,90 i filmbox do końca roku.

Okres przedświąteczny najgorszy na przedłużanie, zobaczymy czy po nowym roku zmiekną.

 

Ci co chcą sport nie mają wyboru, zostaje tylko c+. Reszta niech ucieka do solorza.

Polsat bez hbo to 45zł miesięcznie.

Polsat full to 67zł miesięcznie.

Jak ktoś znajdzie korzystną dla siebie ofertę w plusie i powiąże to smartdomem to ceny idą jeszcze o połowę w dół.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@

poziom

 

 

Nic extra raczej nie wywalczysz.

Dzisiaj przedłużałem sąsiadowi umowę, też zapłacił 'gapowe' ponad 300zł.

 

Ostatecznie stanęło na 6xC+ z extra za 69,90 i filmbox do końca roku.

Okres przedświąteczny najgorszy na przedłużanie, zobaczymy czy po nowym roku zmiekną.

 

Ci co chcą sport nie mają wyboru, zostaje tylko c+. Reszta niech ucieka do solorza.

Polsat bez hbo to 45zł miesięcznie.

Polsat full to 67zł miesięcznie.

Jak ktoś znajdzie korzystną dla siebie ofertę w plusie i powiąże to smartdomem to ceny idą jeszcze o połowę w dół.

 

 

dziwne te ceny masz a tu co innego jest ?

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/index.cp

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na napis 'Telewizja bez opłat przez 6 miesięcy'

 

90 x 18 / 24 = 67.50zł

60 x 18 / 24 = 45zł

 

Nie wspominając już o tym, że biorąc multiroom i stosując 'magiczne sztuczki o których dyskusja jest tutaj zabroniona' można te kwoty zbić do groszy.

 

Przewaga nc+ to sport i tylko sport.

 

Rodacy zagranicą na tym zarabiają.

Proponuje zajrzeć na ebay:

Polsat full + dane

200f 12 miesięcy (1200zł)

 

Bierze premium, 3 multiroomy, rozdziewicza.

Jego koszt: 18x90 + 24x15 = 1620 + 360 = 1980zł

Jego zarobek: 4 karty po 200f = 800f = 4800zł.

Po roku zgłosi zagubienie karty. Dostanie nowe i od nowa wystawia karty na pozostały rok umowy 4x200f = 800f.

Jedna dwuletnia umowa zarobi 1600f = 9600zł.

Edytowane przez poziom
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś dostał wifipremium box+ przy przedłużaniu bez najmu tylko z opłatą aktywacyjną?

Miałem w zeszłym tygodniu taką ofertę ale nie miałem czasu gadać, teraz nieaktualne. Wpowiedziana umowa do końca października, obecnie łamaniec extra+canal plus 8 z pejsatym za zero - 53,4PLN/15 m-cy, propozycje te same jak dla wszystkich w tym temacie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.
Umowę mam do końca listopada, już na wypowiedzeniu i dzisiaj dostałem taką ofertę:
Extra+ z HBO 64,90 zł
Filmbox 0 zł na 6 m.
nc+go 0 zł na 2 m
Do tego chcę dobrać mrs na 3 tv. Obecny dekoder musiałbym wymienić na wifipremium box+ 0 zł aktywacja 5 zł najem, dwa dodatkowe: 
2x wifibox+, opłata aktywacyjna 98 zł i 20 zł najem co daje razem 89,90 zł na 24 m
albo
2x box+ 
opłata aktywacyjna 58 zł i łamaniec 5 zł/12m i 10 zł/12 m za jeden a drugi 10 zł/24 m co daje razem 85,90 zł/12 m 89,90/12 m. 
Umowa zaproponowana na 24 m, bo na 15 m niby są wyższe opłaty za mrs.
Myślicie, że da radę jeszcze coś ugrać, czy to już szczyt możliwości nc+ na ten czas?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...