Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś mija ostatni dzień mojej współpracy z nc+. Dziś też była kulminacja czyli 20 telefonów i jeden po drugim dziwili się że nie są pierwsi.

Zaproponowano mi standard czyli c+ , hbo 6msc i reszta w standardzie za 99.90 + dekoder ( bo mam zwykły) za 5zł/msc lub jendorazowo 144 zł o ile dobrze pamiętam- chodzi o dekoder z nagrywarką.

Ja powtarzałem jak mantrę że oferta dla stałego klienta którą oni proponują jest nie do przyjęcia. Jestem stałym klientem nc+ od czterech lat i do tej pory miałem hbo c+ i resztę pakietów tematycznych w cenie 79.90.

Każdemu z osobna mówiłem że marketing w dzisiejszych czasach wymaga poszanowania klienta szczególnie tych obecnych i zaproponowania lepszej ( tańszej ) oferty lub chociaż tego co w obecnej chwili mam.

No i nasłuchałem się ze to albo hbo zdrożało że c+ też poszło w górę. Większość tych tekstów to kłamstwo bo oficjalne info dotyczące cen np hbo nie są tajemnicą. Że nowi klienci mają drożej....no więc powiedziałem że to nie mój problem że nie jestem nowym klientem, w końcu to oni chcą coś sprzedać a ja mam prowo odmówić.

A generalnie na koniec wysłuchałem że jak ja nie wezmę to ktoś inny weźmie. Tego klienta z którym rozmawiałem szef powinien wezwać na dywanik.......porażka.

 

Generalnie  nie jest problemem zapłacić 20 zł więcej tylko po co ??

to było by zbyt proste a tak niekompetentna firma jak nc+ ze swoim aroganckim podejściem mogłaby dalej prowadzić chorą politykę wobec klientów.

Ja się wypisuję, jest tyle możliwości czy to konkurencja w postaci lokalnych operatorów czy też najprostszy pakiet i stara dobra 1, 2 polsat i tvn.

Ja jednak oczekuję szacunku do swojej osoby i z zasady nie przedłużę umowy.

 

I życzę wszystkim tego samego czyli świadomości szacunku wobec własnej osoby.

 

pozdrawiam

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak oczekuję szacunku do swojej osoby i z zasady nie przedłużę umowy.

 

I życzę wszystkim tego samego czyli świadomości szacunku wobec własnej osoby.

 

pozdrawiam

Ludzie nie dajmy się zwariować umowa na platformę TV to nie jest sprawa honorowa tylko kwestia ceny i oferty. Pasuje biorę nie pasuje zmieniam na inna platformę lub wogóle odpuszczam i oglądam naziemną. Według mnie to jest biznes i każdy powinien przeliczyć co mu się opłaca a nie obrażać się na konsula.

 

 

Mam umowe do konca pazdziernika. Czy wypowiedzenie umowy przy obecnie w miare powtarzajacych sie i stalych ofertach jeszcze cos daje przy pozniejszych "negocjacjach" z konsulem?

Chcialbym przedluzyc umowe z nc+ ale na normalnych warunkach 6xC + 2xEleven

Wypowiedzenie w zasadzie nie tylko służy wynegocjowaniu lepszych warunków ale przede wszystkim pozwala spokojnie rozmawiać bo co zrobisz jak nie dadzą Ci 6xC + 2xEleven? Jak będziesz miał wypowiedzenie to powiesz dziękuje i spokojnie poczekasz na rozwój wypadków. Tylko że w Twoim przypadku to już chyba za późno na wypowiedzenie.

Edytowane przez jerry2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...

Ja się wypisuję, jest tyle możliwości czy to konkurencja w postaci lokalnych operatorów czy też najprostszy pakiet i stara dobra 1, 2 polsat i tvn.

Ja jednak oczekuję szacunku do swojej osoby i z zasady nie przedłużę umowy...

A płacisz abonament za TVP? Może i nawet nie zasługujesz na najniższy pakiet...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś potwierdzić jak NC+ liczy 30-dniowy okres wypowiedzenia? Czy jeżeli umowa kończy się 31.10 to złożone jutro (1.10) w punkcie wypowiedzenie spowoduje jej zerwanie od 1.11, czy za listopad będę musiał zapłacić "niepromocyjny" abonament?

Liczy normalnie jak każdy. Wypowiedzenie dowolnego dnia w październiku, koniec umowy na koniec listopada. Czyli podpisujesz nowa umowę albo jeden miesiąc bardzo drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój pierwszy post, ale myślę, że nie ostatni. Od pół roku śledzę forum. Związany z Canal+ a później z NC+ od 8 lat. Od początku oferta ta sama, czyli dzisiejszy pakiet Comfort+ z Extra+ oraz paczka C+. Do tego MR standard (2 sagem-y). Co przedłużanie umowy do dodatkowo pakiet HBO na kilka miesięcy, z możliwością wyłączenia. W NC+ wyłącznie z powodu polskiej kopanej. 18 m-c temu przedłużyłem na 79,90. Obecnie bombardowany telefonami i sms. Umowa do dziś. Wypowiedzenie wysłane. Wg NC+ nie ma opcji na 69,90, co można przeczytać na niniejszym forum. Widać, jak ktoś płacił kwotę X, to kolejna umowa nie może być poniżej tej wartości. Proponują (od 3 m-cy) ciągle to samo, Extra, + 8xC+, MR Standard za 79,90. Wtedy na takie warunki się zgodziłem, teraz (w perspektywie EURO 2016 oraz, iż Eurosport2 posiada 2 prawa do 2 meczów NAJLEPSZEJ LIGI :-), nie. Dekodery plu Cameleony oddaje, no i migracja (może nie od razu) do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym przedłużyłem umowę, za pakiet Comfort z 6xC+ i z nc+ go będę płacił 59,90. Umowa niestety na 24 miesiące. Na krócej się wg konsultanta nie dało. Gdyby to ode mnie zależało to bym kazał pocałować się w cztery litery, ale żona chciała mieć turbodekoder i Canały+. Mi by wystarczyła naziemna telewizja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę poczytać regulamin ze zrozumieniem.

Każda ze stron może rozwiązać Umowę bez podania przyczyn z zachowaniem 1-miesięcznego okresu

wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna

się w pierwszym dniu Okresu rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia.

 

Rozumiesz to inaczej niż ja?

 

Wypowiedzenie w październiku, pierwszy dzień okresu rozliczeniowego to 1 listopad czyli na koniec listopada rozwiązanie umowy.

Edytowane przez jerry2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś także mój ostatni dzień , nie udało sie uzyskać porozumienia co do ceny i czasu trwania umowy.

Byłem skłonny przyjąc Extra z 6C+ za 69,90 na 12 m-cy. Niestety konsutanci byli mało elastyczni,

propozycje były ciągle takie same. Dziwna jest ta polityka względem lojalnych dotąd ( w moim przypadku 15 lat )

abonentów. Cóz, zobaczę czy da się reaktywować umowę na jakiś rozsądnych warunkach w ciągu tych 14

dni na zdanie sprzętu. Jeśli nie, to trudno,dvb-t  już uruchomione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traktują stałych klientów jak śmieci. Nie dość, że odrzucili reklamację, do której załączyłem zdjęcia i wideo, to do ostatniego dnia umowy nie zbliżyli się pomimo moich pytań do cen podawanych tutaj na forum

Zaproponowali mi na 24 mce

Entry z 6 CP za 59,90 zł

Start z 6 CP za 64,90 zł

Comfort z 6CP za 64,90 zł

Extra z 6CP za 69,90 zł

 

Dziś ostatnie dzień.

 

Zamówiłem już sprzęt, na którym będę odbierał kanały FTA z kilku satelit. Powinienem bez trudu znaleźć interesujące mecze za darmo. Ewentualnie uzupełnię CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda ze stron może rozwiązać Umowę bez podania przyczyn z zachowaniem 1-miesięcznego okresu

wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego. Bieg terminu wypowiedzenia rozpoczyna

się w pierwszym dniu Okresu rozliczeniowego następującego po dniu złożenia wypowiedzenia.

 

Rozumiesz to inaczej niż ja?

 

Wypowiedzenie w październiku, pierwszy dzień okresu rozliczeniowego to 1 listopad czyli na koniec listopada rozwiązanie umowy.

Rozdział 9 punkt 18 przeczytaj dokładnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdział 9 punkt 18 przeczytaj dokładnie.

Umowa wygasa wskutek:

1) upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku Umów zawartych na okres oznaczony w sytuacji,

gdy Abonent na 30 dni przed upływem okresu, na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie

Dostawcę usług o rezygnacji z korzystania z usług, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego,

w którym przypada koniec okresu oznaczonego Umowy;

 

Może z powodu 31 dni w miesiącu październiku można złożyć wypowiedzenie 1 października ale .... niech ktoś jutro pójdzie i nam potwierdzi taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet extra+ z 8c+ za 79.90zł. Umowa do końca listopada, wypowiedzenie złożone. Dzisiaj dostałem ofertę zejścia na niższy abo extra+ bez c+ (bo taka opcja mnie na razie tylko interesuje) 59,90zł czyli tak jak dla nowych. Chciałbym dobrać MRP i tutaj dostałem propozycje 10 zł przez rok a potem 20zł. Konsultant nie chciał zejść z ceny abonamentu bo stwierdził że normalnie nie mógłbym zejść niżej ale on mi to umożliwi (nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać) dzięki temu nie stracę turboboxa i zaoszczędzenie czas hehehe (jacy oni troskliwi). Nie wiem tylko czy faktycznie przy takiej opcji zejścia z abonamentu i dobraniu MRP mogę liczyć na coś więcej. Dużo osób pisze że ma MRS za 0zl a MRP jest jednak droższy wiec nie wiem czy cokolwiek jeszcze negocjować czy brać to co jest i dziękować Panu za "akt łaski"

Edytowane przez nemesis_dex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pójdziesz jutro, czy 30 października to umowa się zakończy z końcem listopada. Jak nie przedłużysz umowy do końca tego miesiąca, to płacisz niepromocyjny abonament za listopad. Wypowiedzenie umożliwi ci zejście z pakietem niżej. Bez wypowiedzenia nie pozwalają na obniżenie abonamentu. Ja dzisiaj aktywowałem umowę na pakiet start za 19,90zł. Co ciekawe poucinali mi kanały już koło 18:00. A powinienem mieć chyba stary pakiet co najmniej do północy. Pospieszyli się s[beep]y.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 października oficjalnie bez nc+ ;)  ale sygnał nadal mam hmmm 

myślę że to kwestia godzin zanim się zorientują że jeszcze nas nie odłączyli;)

 

Czekam na umowę i dekoder z CP mam nadzieje że przed weekendem nam dostarczą.


Witam wszystkich.Mam pytanie odnośnie takiego pakietu:

Comfort+

Opcje dodatkowe:

netVOD+ konto podstawowe MULTIROOM STANDARD Najem ultraBOX+ Multi+ Cinemax EXTRA+ Filmbox HBO NOC Redlight HD Premium Sport &Film VOD+ Seriale+ History HD SunDance HD Adventure TV HD

Ile ten pakiet jest wart?

 

Tyle ile jesteś w stanie za  niego zapłacić:) 

My nie zgodziliśmy się na pakiet Extra 6C  na 24 miesiące za 69,90 ale innym taka cena i okres umowy odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...