Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@gabrys Kolega florekmaster ma sprzęt po Cyfrze więc MRs. Nadal twierdzą, że jak nie miałeś nPremium to w gratisie Canal+ nie dostaniesz i jak się pospieszysz to rzeczywiście znowu wyjdziesz jak Zabłocki. Płacisz niski abonament a dzięki wypowiedzeniu, ew.niewielkiej dopłacie, masz szansę przy negocjacjach przerobić tą ofertę na lepszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nie mam zamiaru dopłacać zwłaszcza, ze w CP dają premium w tej cenie ...jakie by ono nie było ale daja, i uważam, że mocno przepłacam patrząc np na to co masz w podpisie :] Do tego MP nie jest wart tych 20 zł, bo ciągle resetuje mi się któryś z dekoderów, po czym trzeba czekać nawet kilkanaście minut na połączenie dodatkowego dekodera z głównym, co jest bardzo irytujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przepłacasz to na swoje własne życzenie-pospieszyłeś się może przy migracji i zrobiłeś średni interes. Myślisz, że w CP dają Premium za 0zł tylko na piękne oczy? :mrgreen: Nic także nie poradzę na źle skonfigurowany MRp. Po wypowiedzeniu negocjuj umowę i MRp zamień na MRs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Cyfrę+, w kwietniu 2013r. przeszedłem na platformę nc+, pakiet Universe + paczka 6 x C+ do końca trwania umowy + HBO 6 miesięcy gratis za kwotę 59 zł. Umowa na 12 miesięcy. Po 6 miesiącach zrezygnowałem z HBO. Dzwonili do mnie teraz, że mają "wspaniałą" ofertę Canal+ Optimum za 99 zł. Co mogę w tej chwili wywalczyć? Wysyłać wypowiedzenie? Idealnie by było jakby moja umowa przeszła na czas nieokreślony i miałbym taki sam pakiet za 59 zł. Posiadam dekoder Pace PVR HD i jestem z niego zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nie mam zamiaru dopłacać zwłaszcza, ze w CP dają premium w tej cenie ...jakie by ono nie było ale daja, i uważam, że mocno przepłacam patrząc np na to co masz w podpisie :] Do tego MP nie jest wart tych 20 zł, bo ciągle resetuje mi się któryś z dekoderów, po czym trzeba czekać nawet kilkanaście minut na połączenie dodatkowego dekodera z głównym, co jest bardzo irytujące

 

biorąc teraz cyfrowy polsat Premium z multiroomem wychodzi 71,17zł za miesiąc więc to jest argument a jak oni chca za podobny pakiet około 100zł to jest to troche nie opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej ofercie którą dostałem, pisałem stronę wcześniej.

Universe + 6C + HBO(na całą umowę) + Cinemax(na całą umowę) + Filmbox(na całą umowę) + MR + Pace 500 + dobranie Sagemcom HD = 99zł

Widzę, że niewiele brakuje do full extra (sundance i history) a w cenie mam drugi dekoder i MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

Czy komuś się udało dobrać Pace 500 do MR? mam jako podstawowy dekoder Pace 500 i któryś raz mi mówią że nie da rady dobrać Pace 500, zresztą dzwoniłem do APS-ów to też mówią, że można tylko Sagemcom. To jak załatwić drugi Pace 500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@santamo nikt Ci gwarancji sukcesu nie da-ot musisz próbować. Aktualnie trochę przepłacasz, ale jeżeli w dalszym ciągu chcesz im płacić prawie stówę miesięcznie i potrzebujesz tak pełnej oferty to najlepiej zrobisz upychając tam co się da i przez to stworzysz dobrą ofertę.

 

Jeżeli natomiast zadowoli Cię Universe+/6xCanal+ to nie pozostaje Ci nic innego jak walka o obniżenie abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari

Dzwoniłem jeszcze raz:) Pogadałem, widzę że każdy konsultant skrupulatnie odnotowuje o czym była poprzednio rozmowa bo konsultant dokładnie wiedziało czym rozmawiałem i co chciałem.

Upierają się, że nie ma możliwości jako drugi dekoder wybrać Pace 500, mam jeden i drugiego nie dostanę. Jedynie Sagemcom.

Szkoda bo chciałbym mieć już to z głowy ale widać trzeba będzie poczekać do Kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki plan, proszę o komentarz czy warto.

Obecnie posiadam Universe+ za 49zł pierwsze trzy miesiące miałem gratis + HBO 6 mc gratis. Otrzymałem to po wypowiedzeniu umowy, przy starcie NC+. Znajomy dostał za taką samą kwotę dodatkowo 6xC+ ale bez HBO.

Też tak chciałem, ale ja nie mogłem ponieważ nie miałem wcześniej kanałów PREMIUM w ofercie.

I właśnie mój plan polega na dokupieniu pod koniec umowy 6xC+ wtedy będę płacił 84 zł po to, żeby potem wypowiedzieć umowę i negocjować cenę już z 6xC+.

Co wy na to ma to sens?

Dodam, że znajomy teraz przedłużył umowę i za Universe+, 6xC+, HBO na 3mc gratis płaci 54zł.

Będę wdzięczny za poradę, może ktoś praktykował takie posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...