Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przedłużyłem umowę. Do tej pory miałem pakiet Universe + OP Platiunum + History za 60,99 zł

 

Po wysłaniu wypowiedzenia i oczekiwaniu na telefon, dziś skontaktował się ze mną konsultant. Dorzucił do mojej oferty HBO, a ja dobrałem do tego jeszcze MR. Za całość będę płacił 60,99 zł. Za MR muszę zapłacić aktywację 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z infolinii utrzymaniowej, dostałem trzy propozycje. Ludzie takie fajne ceny, że powiedziałem sakramentalne "Tak. Zostaje". Trochę mnie zaskakuje fakt, że wypowiedzenie mają, a dają tak "dobre" oferty. Może dlatego, że styczeń jeszcze mamy.

 

1) Universe, Premium sport & film (Canal+, Canal+Familly, Canal+Familly2, Canal+Film, Canal+Film2, Canal+ Sport) - 89,00zł. Standardowa cena to 99,00zł) -> ten posiadam za 64,00zł!

2) Universe, Superfilm (Canal+,Canal+Film, Canal+Film2, HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox, Action, Filmbox, Familly, Fightbox) - 124,00zł. Standardowa Cena to 134,00zł

3) Universe, Premium sport & Superfilm (Canal+, Canal+Familly, Canal+Familly2, Canal+Film, Canal+Film2, Canal+ Sport, HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax2, Filmbox, Filmbox Extra, Filmbox, Action, Filmbox, Familly, Fightbox) - 124,00zł. Standardowa cena to 144,00zł.

 

Nie ma co fajne promocje, co zrobiłem - podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawa sprawa. Ahh, ja muszę do nich dzwonić zapytać, pomyślą , że jestem zainteresowany skoro mam pakiet hbo dodatkowo płatny, teraz dobiorę dekoder:)

Tylko ciekawe czy później z opłat 119zł np uda się zejść do 79-89 max za to co mam z 2 dekoderami. Na razie oferta za Universe i 6C+ MR i PACE 500 to 74zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Udało mi się przedłużyć umowę z nc+ na dobrych warunkach, więc się pochwalę. A więc tak, wiedząc, że pomalutku zbliża się koniec umowy od dwóch miesięcy śledziłem forum, żeby być przygotowanym do negocjacji. Umowa była z nc+ do końca kwietnia. 14 Stycznia poszło wypowiedzenie. Pakiet jaki miałem to Comfort, Multi+, mr 2x kameleon, 1x Pace wszystko za 29 zł. Moje wypowiedzenie dotarło 20 stycznia, tak mam na zwrotce. Za radą jednego z kolegów tutejszego forum nigdzie nie dzwoniłem, ani nie pisałem, choć korciło mnie napisać i zapytać czy wypowiedzenie doszło i czy zarejestrowali je w systemie. Dziś pierwszy telefon w sprawie, numer zastrzeżony i miła Pani pyta co jest powodem rezygnacji. Ja na to, że słaba oferta programowa. Pani na to, że zaproponuje mi to co mam tylko pakiet universe za 39zł. Ja na to że chciałbym coś z filmów np. 6 canal + i HBO, czekałem, aż Pani wyskoczy z kosmiczną ceną 99 zł czy coś takiego, a tu od razu 64zł. Zdziwiłem się ogromnie, na szczęście nie dałem tego po sobie poznać i mówię do Pani czy jak oddam tego Pace co mam teraz to dogadamy się w kwocie 59zł. Pani stwierdziła, że takich ofert nie ma i że może dać mi silver z wszystkimi canalami+ i HBO za 64zł. Ja na to, że w CP jest full pakiet z 3 miesiącami gratis i to wychodzi średnio 67zł i wolę dołożyć te 3 zł i mieć full w CP. Pani na to, że musi sprawdzić w systemie i zobaczy co da się zrobić. Chwila ciszy i oczywiście znalazła się oferta Universe, 6x C+, HBO, MR 2xCameleon i 1 x Pace za 59zł ale tylko i wyłącznie na 18 miesięcy. (Teraz jak się zastanowiłem mogłem to łyknąć byłoby nawet lepiej), ale mówię Pani no to szkoda, bo mnie interesowałoby tylko i wyłącznie 12 miesięcy. Pani na to, że musi porozmawiać z ,,wirtualnym’’ przełożonym i co? Za regularne wpłaty abonamentowe, i za to że nigdy z niczym nie zalegałem jest umowa na 12 miesięcy. Pytam dalej co z tym Pace, kiedy i gdzie mam go oddać, a Pani na to żebym sobie zostawił, bo już mi go zrabatowała do 0zł. Udało się znowu za pierwszym telefonem. W zeszłym roku miałem tak samo. Ani wtedy, ani teraz nie musiałem 100 razy się targować. Wszystko po jednym telefonie. W chwili gdy Pani zaproponowała 64 zł wiedziałem, że będzie dobrze. Chyba na koniec miesiąca brakuje im parę umów do premii i są łaskawi. Na początku ustaliłem sobie, że jestem w stanie zapłacić za to max 79zł, jest 20zł mniej. Jestem naprawdę zadowolony. Dziękuję wszystkim z forum, życzę owocnych negocjacji i do zobaczenia za niecały rok.

 

Tak Kibo, zapomniałem dodać, że jak jej zaproponowałem kwotę 59zł i że oddam Pace, to mówiłem Kobitce, że to jest 100% więcej niż płacę teraz i to moje max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem właśnie zapytać o drugi dekoder do obecnej umowy.

Oczywiście da się, ale tylko i wyłącznie Sagemcom HD bo Pace już niby nie wydają. Opłata 20zł miesięcznie bez wydłużania umowy.

Zapytałem o przedłużenie przy okazji i widzę , że oferta lepsza niż ostatnio, a mianowicie:

Universe z 6C+ , MR, PACE 500, HBO, plus dodatkowo Sagemcom HD + do wybopru na cały okres umowy Cinemax, Filmbox albo Redlight , wszystko w cenie 99zł.

Zapytałem o Universe z 6C+ za 59zł, oczywiście proszę chwilę czekać. Gość powiedział, że nie ukrywa, że takie oferty są i że kolega poprzednio zanotował, on też dopisuje moje oczekiwania i żebym czekał i powinni Marzec Kwiecień mieć dla mnie taką ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalutku zbliża się koniec umowy od dwóch miesięcy śledziłem forum, żeby być przygotowanym do negocjacji. Umowa była z nc+ do końca kwietnia. 14 Stycznia poszło wypowiedzenie. Pakiet jaki miałem to Comfort, Multi+, mr 2x kameleon, 1x Pace wszystko za 29 zł. Moje wypowiedzenie dotarło 20 stycznia, tak mam na zwrotce. Za radą jednego z kolegów tutejszego forum nigdzie nie dzwoniłem, ani nie pisałem, choć korciło mnie napisać i zapytać czy wypowiedzenie doszło i czy zarejestrowali je w systemie.

Cieszę się z Tobą, że nauka nie idzie w las. Warto się tu zarejestrować. Warto tu być razem z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do nich zadzwoniłem bo w kwietniu kończy mi się umowa i po prawie 30 minutach rozmowy dostałem universe+, Canal+ mix premium (canal+, canal+ film, canal+ film2, canal+ sport) dekoder Pace 500 który mam od kilku lat. Wszystko za 59 zł przez cały okres, czyli 12 miesięcy. Wypowiedzenia nie wysyłałem.

Można wyciągnąć lepszą ofertę ale nie chce mi się z nimi bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...