Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a tak poza tym to co moge ugrać na:

UNIVERSE+

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

CANAL+ PLATINUM OP

 

za wszystko płacę 64 zł. Zależy mi na nowym dekoderze do drugiego pokoju.Fajnie byłoby zjechać z pakietu na Comfort + przy zachowaniu Canal Platinum i MR.

Umowa do lutego, dzisiaj dzwonili i dokładali mi kanały za 69zł. Prawdopodobnie będe składał wypowiedzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez wypowiedzenia nie podchodź do negocjacji;)

U mnie na 1 umowie mam

Odpowiednik Universe 6c+ hbo mr oraz history hd za 64,90;)

 

Na chwile obecną druga umowa stoi na odpowiedniku universe z 6c+hbo + h i h2 hd oraz Cinemax za 69,90 do tego ich sagemcom w darmowej dzierżawie...

Nie chcą nawet słyszec o zwrocie ich szrotu by zostać ze swoją kartą...Powiedzialem że jedynym warunkiem jest wykasowanie w systemie ich sprzętu by umowe przedłużyć..

(wiem dziwi was to co chcę uzyskać ale mam swoje powody)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie:

UNIVERSE+

4 x Canal+

3 x HBO

MR Standard

1 x Pace

 

Za wszystko miałem stałą cenę 54 zł, umowa kończy się na dniach a wypowiedzenie wysłane już dawno. Akurat nie miałem okazji z nimi rozmawiać bo zawsze dzwonili w dziwnych godzinach. Co można ugrać? Interesuje mnie teoretycznie taka sama oferta (no może 6 x Canal+) i krótka umowa, bo nie chce się wiązać z nimi na dwa lata (chociaż klientem jestem ponad 4 lata).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adaxo

 

Tego samego, tzn 4 C+ już nie dostaniesz, bo albo pełna paczka albo 3C+ sportowe bądź 3 C+ filmowe. Umowa najkrótsza w nc+ to 15 miesięcy. Co do cen to naprawdę może być różnie, są tacy którzy schodzą poniżej 50 zł i są tacy którzy dostają coś takiego powyżej 60. Myślę, że utrzymanie Twojej obecnej ceny byłoby jak najbardziej możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym klientem już 7lat. Do końca lutego mam umowe. Aktualnie posiadam UNIVERSE+, Multi+, 3xHBO (przez całą umowe), 1xPACE wszystko za 39zł. Przy przedłużeniu interesowało by mnie to samo co teraz mam. Ewentualnie zmiana dekodera na TURBOBOX+ pod warunkiem darmowej wymiany i najmu. Dzwonili już do mnie w grudniu ale proponowali 49.90zl COMFORT+ EXTRA+ MULTI+ i 5zł za TURBOBOX na 24m ale bez HBO. Czy 39zł jest nadal do ugrania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam małe pytanko.

Ostatnio przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

stary pakiet univers (nie pamiętaj obecnej nazwy), pakiet C+, pakiet HBO, pakiet Filmbox, pakiet Cinemax, pakiet pods. NetVOD, umowa na 24 miesiące, dekoder Pace PVR oraz MR Sagem (stara Cyfra), pakiet Noc (9 miesięcy), całość 70 PLN/miesiąc. Zastanawiam się nad jedną sprawą. Gdyby była możliwość wymiany tych wysłużonych dekoderów na dekodery ADB (w grę wchodzi Mediabox lub Turbobox) za free i bez opłat miesięcznych i mieć przez to możliwość korzystania w pełni z Net Vod to czy warto skorzystać z takiej okazji???

Nie ukrywam, że stary Pace PVR często się wiesza i jest strasznie wolny.

Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Umowa do końca lutego. Aktualnie mam Platinum za 99 zł. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś tel z DUK z Krakowskiego nr. Oferta miłej kobitki Platinum + HBO+ hISTORY ZA 89zł na 15 miesięcy. Powiedziałem że muszę z żoną uzgodnić i ma za godzinkę oddzwonić. Więc szybkie pytanie mam do Was i liczę na szybką odpowiedź; co Wy na to? Co jeszcze mozna ugrać? I za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną sprawą. Gdyby była możliwość wymiany tych wysłużonych dekoderów na dekodery ADB (w grę wchodzi Mediabox lub Turbobox) za free i bez opłat miesięcznych i mieć przez to możliwość korzystania w pełni z Net Vod to czy warto skorzystać z takiej okazji???

Nie ukrywam, że stary Pace PVR często się wiesza i jest strasznie wolny.

Co o tym myslicie??

Na mediaboksa nie wymienisz, możesz wymienić na turboboksa i to z opłatą miesięczną 5 zł. Jeśli chodzi o dekoder do multiroomu to wymienią Ci na tego nowego sagema z wifi, ADB do multiroomu już nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Umowa do końca lutego. Aktualnie mam Platinum za 99 zł. Wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane. Dziś tel z DUK z Krakowskiego nr. Oferta miłej kobitki Platinum + HBO+ hISTORY ZA 89zł na 15 miesięcy. Powiedziałem że muszę z żoną uzgodnić i ma za godzinkę oddzwonić. Więc szybkie pytanie mam do Was i liczę na szybką odpowiedź; co Wy na to? Co jeszcze mozna ugrać? I za jaką cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kończy mi się umowa byłem w salonie i proponują mi te same warunki co są w internecie xd czy przez telefon mogę coś więcej ugrać ? teraz posiadam

 

pakiet

CANAL+ Platinum

 

opcje dodatkowe:

Najem ultraBOX+

netVOD+ konto podstawowe

HBO

History HD

netVOD+ pak. CANAL+ Platinum za to wszystko płacę 118zł

 

Chcę teraz mieć SUPERPREMIUM+po 5miesiącach aby mi tego nie wyłączyli Opcja Extra+ na 5 miesięcy w ofercie promocyjnej Dekoder premiumbox z dyskiem 5zł miesięcznie multiroom 0zł przez 1 rok potem +10zł +history hd 116,89zł + potem wyjdzie 10zł za EXTRA+ i wynajem dekodera razem 136.89 czy to nie jest zabawna oferta? xdd jestem tam 2lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jedną sprawą. Gdyby była możliwość wymiany tych wysłużonych dekoderów na dekodery ADB (w grę wchodzi Mediabox lub Turbobox) za free i bez opłat miesięcznych i mieć przez to możliwość korzystania w pełni z Net Vod to czy warto skorzystać z takiej okazji???

Nie ukrywam, że stary Pace PVR często się wiesza i jest strasznie wolny.

Co o tym myslicie??

Na mediaboksa nie wymienisz, możesz wymienić na turboboksa i to z opłatą miesięczną 5 zł. Jeśli chodzi o dekoder do multiroomu to wymienią Ci na tego nowego sagema z wifi, ADB do multiroomu już nie dostaniesz.

 

ale mój przypadek jest bardziej złożony ze względu na złożoną reklamację więc istnieje taka możliwość.

Mając te dwa dekodery do wyboru (Turbo i Media) który brać pod uwagę??

No i na koniec ponawiam pytanie, co jeśli będzie taka możliwość wymiany za free bez opłat miesięcznych??? Opłaca się ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...