Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wymieniłem a raczej dostałem Mediabox'a za box'a choć wciskali mi cały czas turbacza z gadką typu "nie da się" , "system nie pozwala".

Powiedziałem jasno że nie zalezy mi na obniżce abonamentu tylko na nowym dekoderze mediabox lub pemium wifi .Po kilku telefonach w końcu "przełozony" się zgodził i dostałem swój wymażony dekoder...niestety bo z perspektywy czasu chyba bym wzioł tego turbacza żrącego wiecej prądu i wygladajęcego jak video vhs z lat 90-tych ale za to z wmiare ostrym ,wyrazistym obrazem.

Wracając do temetu, @Mervel jeśli się uprzesz to wymienisz na mediaboxa ale ja bym powalczył o tego premiumwifi a jesli Ci się uda będziesz pierwszym ,który go dostał przy przedłuzaniu. Szkoda że ja sie nie uparłem bo byśmy wiedzieli czy naprawde jest tylko dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość otrzymania drugiego Pace lub Philipsa jeśli mam Multiroom z 2 kartami ? Dzisiaj pani zaproponowała mi Comfort+ , MR + Premium/Sport + te inne pakieciki + HBO i Filmbox na pierwsze 7 miesięcy za 84,50 umowa na 15 miesięcy. Chyba trochę przesadziła. Podziękowałem. telefon z numeru 22. Chcę koniecznie drugi dekoder Pace lub Philips nawet kupić lub moduł CI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po negocjacjach zgodziłem się na poniższe warunki. Czekam na emaila:

COMFORT+

EXTRA+

Multi+

Premium Sport i Film

HBO

Filmbox

CINEMAX

HISTORY HD

SunDance HD

HBO GO

NC+ GO TV

Pace PVR 500

Multiroom Standard (2x Cameleon)

 

Cena stała 74,90 na 24m-ce

 

Adventure HD i H2HD nie dało sie ugrać w cenie.

Wcześniej za to samo płaciłem 104zł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniłem a raczej dostałem Mediabox'a za box'a choć wciskali mi cały czas turbacza z gadką typu "nie da się" , "system nie pozwala".

Powiedziałem jasno że nie zalezy mi na obniżce abonamentu tylko na nowym dekoderze mediabox lub pemium wifi .Po kilku telefonach w końcu "przełozony" się zgodził i dostałem swój wymażony dekoder...niestety bo z perspektywy czasu chyba bym wzioł tego turbacza żrącego wiecej prądu i wygladajęcego jak video vhs z lat 90-tych ale za to z wmiare ostrym ,wyrazistym obrazem.

Wracając do temetu, @Mervel jeśli się uprzesz to wymienisz na mediaboxa ale ja bym powalczył o tego premiumwifi a jesli Ci się uda będziesz pierwszym ,który go dostał przy przedłuzaniu. Szkoda że ja sie nie uparłem bo byśmy wiedzieli czy naprawde jest tylko dla nowych abonentów.

Dostałeś tylko dlatego Mediaboxa bo dobrałeś Multiroom inaczej nie dostałbyś tego dekodera.Dzwoniłem w poniedziałek na 3 różne numery DUK nic innego nie dostaniesz jak tylko Turbo.Dzwoniłem też na początku grudnia na różne numery i ta sama odpowiedż.Sami dzwonili ok.połowy grudnia i to samo usłyszałem.A że mam bardzo ograniczone zaufanie co do wiedzy konsultantów w tym czasie pozwoliłem sobie jeszcze napisać w tej sprawie kilka razy na E-obsługę i to samo usłyszałem.Gdyby była taka możliwość myślę że zaproponowaliby mi Mediaboxa lub Wifi Premumboxa.Bo zawsze próbują mi zaproponować ofertę przedłużenia na co ja mówię że proponować mogą ale ja tej oferty i tak nie przyjmę bo dla mnie priorytetem jest wymiana dekodera.W sumie obejdę sie i bez tego dekodera ale mam jeszcze czas więc dlaczego się godzić na pierwszą lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po negocjacjach zgodziłem się na poniższe warunki. Czekam na emaila:

COMFORT+

EXTRA+

Multi+

Premium Sport i Film

HBO

Filmbox

CINEMAX

HISTORY HD

SunDance HD

HBO GO

NC+ GO TV

Pace PVR 500

Multiroom Standard (2x Cameleon)

 

Cena stała 74,90 na 24m-ce

 

Adventure HD i H2HD nie dało sie ugrać w cenie.

Wcześniej za to samo płaciłem 104zł

 

Pozdrawiam

 

Dzwoniłeś do nich czy oni do Ciebie? Do kiedy miałeś umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alien4

Ta oferta była po moim telefonie do DUK.

Dostałem 2.01 SMS-a: "Tylko nc+ nadal rozdaje prezenty! Przedluz dzis swoja umowe i otrzymaj wyjatkowa oferte! Zadzwon 122947879."

Zadzwoniłem, warunki uzgodniłem, prezentów nie dali :smile:

Umowę mam do końca lutego.

Pierwszy telefon od NC+ miałem 20.12, nie mogłem rozmawiać, także nie wiem co by mi zaproponowali.

Wcześniej raz dzwoniłem ok 15.12 do DUK potwierdzić wpłynięcie wypowiedzenia, to dawali mi to co miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy ale mi wczesniej do miltiroomu tez nie chcieli dać Mediabox'a tylko i wyłacznie turbo ,konsultant nawet powiedział że zrabatuje mi opłatę za wynajem do zera ale mboxa nie da bo jest tylko dla nowych klientów oraz gadka że od 2 m-cy go nie wydają bo coś tam mają wstrzymane i braki w magazynach . Dopiero w ostani dzień umowy się znalazł po ok 5 minutowym oczekiwaniu na lini.Tak więc myślę ze warto postawić na swoim i tyle .

Poza tym konsultant powiedział mi że....turbobox to jest dokładnie taki sam dekoder jak media, te same podzepoły tylko Mediabox ma nowszą obudowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kulka1906 wczęśniej też pojawiały sie sporadycznie osoby które dostały ten dekoder w Multiroomie lub jak mieli uszkodzonego Turbo.A nikogo w ostatnim czasie co tylko chciał wymienić tylko dekoder.Mnie też się pytał czy chcę wymienić dekoder główny.Chyba nie zwrócił uwagi że posiadam tylko jeden i wtedy rozmowa była już inna.Ale Media jeszcze jest realny do osiągnięcia bo nigdy nie dostałem informacji jak odnośnie Wifi Premiumboxa że jest tylko do nowych umów.Raz nawet chciałem podpuścić konsultanta i powiedziałem że oferta mi bardzo pasuje i jak da tego Media to piszemy od razu umowę.Powiedział że chętnie by dał ale ma zablokowaną tą opcję w systemie.Może i lepiej bo w sumie tego dekodera już raczej nie chcę tylko jak już to bardziej bym się upierał przy Wifi Premiumboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do końca stycznia posiadam ofertę AllInclusive. Wypowiedzenie zostało już wysłane. Od teraz chciałbym płacić maksymalnie 80 PLN. Co mogę dostać w tej cenie?

ncplus nie ma jeszcze żadnej oferty, jedynie co chcieli to zrobić to zostawić to samo na 15 miesięcy w tej samej cenie (179). Więc nie wiem co mogę negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z n od 2009, miałem full. Później dokupiłem Cyfrę. Gdy była fuzja zrezygnowałem z n-ki, migrowałem z cyfry+ do oferty allinclusive.

Gdy już oddawałem sprzęt pojawiła się oferta, tzw ostatnia próba zatrzymania, pakiet nie wiem jak się wtedy nazywał, za 129 pln, był za 59 pln na 12 miesięcy.

Jeżeli nie dostanę dobrej oferty, oddam sprzęt i zostanę przy kablówce. Ostatnie moje wyliczenia średnich wydatków na tv, wykazały że powinienem się zastanowić czy 'szklana pogoda' jest tego warta...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alien4

Ta oferta była po moim telefonie do DUK.

Dostałem 2.01 SMS-a: "Tylko nc+ nadal rozdaje prezenty! Przedluz dzis swoja umowe i otrzymaj wyjatkowa oferte! Zadzwon 122947879."

Też dostałem tego smsa. Zadzwoniłem, zaproponowali mi jakiegoś łamańca na 2 lata średnio wychodziło jakoś 67zł

za comfort+, extra+, multi+, 6xC+, HBO,

Podziękowałem.

 

Czy jest szansa na jakiś dekoder, albo przynajmniej na niższą cenę za pakiet? :P

 

Obecnie do końca lutego za 64zł mam

ujygO7o.png

Wypowiedzenie, zarejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...