Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Umowe mam do końca czerwca, dziś otrzymałem praktycznie pierwszy telefon po wysłaniu wypowiedzenia, podczas którego byłem w stanie rozmawiać, wczesniej konsultatnci wybierali chwile kiedy nie miałem czasu. Uzyskałem to co chciałem (bardzo podobnie do tego co miałem, jedynie ~4zł drożej) czyli :

 

Comfort+

Multi +

Extra +

6x canal +

Multiroom kameleon

Dekoder Pace

canal + vod

Hbo na 5 mies

 

5x 0zł, 10x 79,90

 

Dodatkowo, to łamaniec, ale jako że mam indywidualne konto wpłat, nie musze go tak traktowac, tylko juz od pierwszego miesiąca moge wpłacać uśredniony koszt czyli 53,26zł [po prostu na początku bedzie na moim koncie nadpłata], która idealnie wyrowna sie po 15 miesiącach jesli cały czas bede wpłacac wspomnianą kwote 53,26zł.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też dzisiaj odebrałem już 2 telefon. Pierwszy wczoraj za Comfort+, Multi +, Extra +, 6x canal, Multiroom kameleon, Dekoder Pace, canal + vod chcieli 79 zł/24msc. Poczytałem forum i jak dziś zadzwonili to zaproponowałem na 15 msc. i co oni na to, pani odpowiedziała, że za Comfort+, Multi +, Extra +, 6x canal, Multiroom kameleon, Dekoder Pace tzw. łamaniec tzn. średnio wychodzi 64zł/15msc. Pani się upierała, że to jest jedyna oferta ale z tego co czytam to marxel dostał podobną ofertę za niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, to łamaniec, ale jako że mam indywidualne konto wpłat, nie musze go tak traktowac, tylko juz od pierwszego miesiąca moge wpłacać uśredniony koszt czyli 53,26zł [po prostu na początku bedzie na moim koncie nadpłata], która idealnie wyrowna sie po 15 miesiącach jesli cały czas bede wpłacac wspomnianą kwote 53,26zł.

A co z tymi, co mają polecenie zapłaty. Wtedy to, nie jest takie kolorowe. I podkreślone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

dlaczego naciągnęła? przecież to była moja propozycja takiej opłaty w zamian za rezygnację z miesięcznych opłat.. nie rozumiem Ciebie.. ostatecznie dali Pace 500 GB i Sagemcom DSI83 za 0 zł miesięcznie, i nie pobrali żadnej aktywacji.. to o jakim naciąganiu Ty mówisz?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wysłaniu wypowiedzenia i kilku nieodebranych połączeniach od DUK (niestety jak pracuję nie mogę używać fona) jest sukces :D

W końcu konkretna osoba i otrzymałem to co chciałem:

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport &Film

Multiroom (2x Cameleon)

PVR 250

na 15 m-cy , pierwsze 5x 0 zł , 10x 79,9 zł = średnia ok 53 zł (można wpłacać tę kwotę przez 15 m-cy)

Dzięki wszystkim za rady i do zobaczenia za 15 m-cy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja? Aktywowana, to jest zawsze karta. Potocznie używa się słowa aktywacja dekodera dla wyróżnienia, że karta jest parowana z konkretnym dekoderem. Ale i tak jest to aktywacja najpierw karty, która jednocześnie zespolona z danym dekoderem uruchamia przy okazji dekoder. Zatem w każdym przypadku powinno się mówić, że aktywuje się karty. Bo to tam nadawca przesyła za pomocą satelity impuls aktywacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po wysłaniu wypowiedzenia i kilku nieodebranych połączeniach od DUK (niestety jak pracuję nie mogę używać fona) jest sukces :D

W końcu konkretna osoba i otrzymałem to co chciałem:

Comfort+

Multi+

Extra+

Premium Sport &Film

Multiroom (2x Cameleon)

PVR 250

na 15 m-cy , pierwsze 5x 0 zł , 10x 79,9 zł = średnia ok 53 zł (można wpłacać tę kwotę przez 15 m-cy)

Dzięki wszystkim za rady i do zobaczenia za 15 m-cy :wink:

 

Jesli tobie odpowiada ok. Rewalcji nie ma - [beep] nie urywa - standardowa oferta.

 

Mi to zaproponowali 3 dni temu. Zamiast philipsa - pace zostaje co mam i dodatkowo HBO na 4 miesiące gratis. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane - umowa do konca sierpnia. Odrzuciłem z marszu. Stała cena mnie interesuje przez całą umowę - 49 zł za to co mam w podpisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow jestem tutaj nowy i chce sie z wami podzielic moja proponowana oferta.obecnie umowa do konca wrzesnia canal +silver film&premiere ogolnie 6x c+ za cene 69 zl dekoder pace 0 zl.od kilku dni proponowana oferta comfort ekstra sport&film c+vod na caly okres 15 m za 79.90 stala cena dodatkowo do tego 3xHbo na 7 miesiecy i Filmbox na 7 miesiecy gratis.bez wyslanego wypowiedzenia.Co myslicie o tej ofercie? Konsultantka mowi ze dzwoni z centrali i ze to jedyna oferta :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam, próbował ktoś może powalczyć o ofertę z 3C czyli tylko sport bez filmu i z jakim ewentualnie skutkiem? Wypowiedzenie złożone ale umowa do końca lipca więc na razie cudów się nie spodziewam ale zawsze warto by było wiedzieć.

 

Ja sondowałam to zagadnienie - sprawdzałam czy mogę zrobić z gangu sześciu bandę trojga :wink: Nie było zainteresowania tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz zapytam, próbował ktoś może powalczyć o ofertę z 3C czyli tylko sport bez filmu i z jakim ewentualnie skutkiem? Wypowiedzenie złożone ale umowa do końca lipca więc na razie cudów się nie spodziewam ale zawsze warto by było wiedzieć.

 

Ja za chwile bede o to walczyl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...