Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@torre24: Ale jak czytają - a to na pewno - to i powinni doczytać, że wzrasta liczba takich, którym się podejście nc+ nie podoba i przerobić się nie dają. I podejrzewam, że to się rozkłada tak: rodzinki z dzieciakami i kibice ciężko westchną i wybiorą mniejsze zło. Ale już np. kinomani - w większości z lekka rozczarowani ofertą filmowych kanałów premium (w moim przypadku szczególnie nie żal mi będzie rozstania z C+) poradzą sobie inaczej z korzyścią dla kieszeni.

 

@Electrix: no przy takim stosunku do kanałów filmowych, to rzecz jest do zaakceptowania . Ale ja musiałabym przedłużać i płacić za swoje hbo, cinemax i sundance, bo tak naprawdę to i parę dokumentalnych kanałów to wszystko co oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmowych głownie zależało mi na paczce Canal+ i za rozsądną cenę, w poprzedniej umowie przepłacałem. :wink: Zgadzam się z Tobą, w dobie internetu platformy satelitarne już nie są na takiej pozycji jak kiedyś i muszą naprawdę się starać by zachęcać abonentów, tym bardziej że rozwija się IPTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ERANET

 

Jeśli chodzi o ofertę Comfort+ Extra+ Multi+ z 6C+ to maks co możesz dostać bez wypowiedzenia to łamaniec średnio 64,90/msc [przy umowie na 24 msc] albo łamaniec ok 69 zł na 15msc. Dodatkowo przy tej pierwszej opcji bodajże Filmbox 9msc, HBO 9 msc i Canal + Vod za 0 zł na całą umowę. Jest jeszcze u niektórych opcja za 64,9 nz 15msc ale to już trzeba wybierać albo Filmowe C+ albo sportowe.

 

EDIT: Chociaż przepraszam. Powinien być jeszcze łamaniec na 15msc ze średnią ok. 61 zł, natomiast, że tak powiem nie każdemu może być on dany ;) Realnie do zdobycia te dwie opcje o których pisałem wyżej.

dziś dostałem umowę na 15 m-cy, bo sam zadzwoniłem universe i 6 x c+ oraz MR

4 x 0, + 11 x 69,90 + 4 x hbo za 0pln

jestem zadowolony, balem sie ze będzie gorzej :]

Mam nadzieję, że żadnych kwiatkow nie będzie i czegoś mi nie wyłączą bo ich wtedy sz... trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@torre24: Ale jak czytają - a to na pewno - to i powinni doczytać, że wzrasta liczba takich, którym się podejście nc+ nie podoba i przerobić się nie dają. I podejrzewam, że to się rozkłada tak: rodzinki z dzieciakami i kibice ciężko westchną i wybiorą mniejsze zło. Ale już np. kinomani - w większości z lekka rozczarowani ofertą filmowych kanałów premium (w moim przypadku szczególnie nie żal mi będzie rozstania z C+) poradzą sobie inaczej z korzyścią dla kieszeni.

 

@Electrix: no przy takim stosunku do kanałów filmowych, to rzecz jest do zaakceptowania . Ale ja musiałabym przedłużać i płacić za swoje hbo, cinemax i sundance, bo tak naprawdę to i parę dokumentalnych kanałów to wszystko co oglądam.

Nie wyobrażam sobie abym obniżył obecnie posiadaną prestiżową pakietyzację. Może narzekam na serwowany repertuar filmowy ale chęć posiadania na wszelki wypadek jest ogromna. Sport zaczyna mnie powoli zanudzać. Mój cel, to obniżyć abonament. Myślę, że do mego "posiadania" po migracji,

nikt nie będzie dopłacał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem w końcu umowę, być mieć już święty spokój. Miałem dawny Canal+ Platinum + HBO + MR, + dekoder PVR(0zł) do MR za 99zł, obecnie Comfort+, Extra+, Multi+, Sport&Film+, Canal+VOD, MR, Philips PVR(MR), HBO na 5mc i Filmbox na 5mc za średnią cenę 53zł na 15mc. O tym Multi+ konsultant informował mnie, że jest jako opcja dodatkowa i tak też jest w ICA. :wink:

 

Czy w tej ofercie masz jeden PVR czy dwa? Bo taka byłaby juz w miarę satysfakcjonująca dla mnie, a mam jednego PVR i drugi własny prosty dekoder który już zaczyna mocno szwankować i nie wiem co robić. Czy mam kupić sobie nowy czy istnieje możliwość wyrwania od nich drugiego dekodeera w tej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam umowa do końca lipca wypowiedzenie mam zamiar wysłać za kilka dni dzwonią już prawie co dzień po kilka dni. umowę podpisywalem już z nc aktualnie posiadam platinum seriale vod. dek to mediabox i płace właściwie przeplacam 99zl+5zł za dek. jak myślicie jest szansa żeby pozostać na sprzęcie i mieć pakiet comfort+,extra,6xC na łamańca 6x0 18x79,90 lub 5x0 10x79,90 i dek żeby był na całą umowę za 0. Na która opcję mogę liczyc bardziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca maja czyli do dziś, wypowiedzenie wysłane w marcu, dotychczasowa oferta Universe, 6xC+, mr 2x karta, dekoder pace 500 pvr ze stałą ceną 59zł - migrowałem z cyfry. Dziś przyjęta oferta na 15m-cy Comfort/Multi/Extra/6xC+/HBO/mr/dekoder za 5x0zł i 10x104,90zł co daje średnio 69,93zł. Konsultant proponował jeszcze filmboxy na 5m-cy ale nie chciałem. Proponowano mi też ofertę na 24m-ce bez HBO 6x0zł i 18x79,90zł. Pozdrawiam wszystkich nagocjujących i trzymam za Was kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gajovy. Czyli ładnie cię pocjągneli ,za 15 mies. abo. za 104.90. Ja NC+ mam z głowy od jutra .W CP wziąłem w ofercie smartdom prawie MAXA 24/6 z przeciętną za 22.50zł. i w plusie tel. za 1zł. mies. na 2 lata haha. Dość płacenia za TV po 80-100 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lando_ag Dzwonili kilkukrotnie ale odrzucałem oferty, dziś zadzwoniłem sam z pytaniem gdzie mam zdać dekoder i karty.

@jurek1 Będę płacił co miesiąc po 69zł więc tragedi nie ma, a co będzie za 15m-cy to się zobaczy, z nc+ ślubu nie brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu zawarłem z nimi umowę.

 

Do tej pory był Universe + 6CPlus + History = 61,99 PLN. Od dziś ze względu na brak możliwości zaproponowania innej oferty niż wersja łamana dla tej samej oferty programowej, zawarłem aneks na Comfort+ Extra + na 3 miesiące paczka C+ za 34,90 zł miesięcznie + History za 1,99 (stała cena). Umowa na 15 miesięcy. Ogólnie mam z głowy i konsultantów NC+, którzy dzwonili ciągle z tą samą ofertą i żonę która marudziłaby gdyby wyłączyli sygnał TV :)

 

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona.

Było: Universe+, 6xC+, PVR za 59,00 oraz HBO na 6 m-cy.

Jest: Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport &Film, VOD, PVR za 5x0 + 10x79,90, co daje średnią 53,27 (mnie akurat łamaniec bardziej pasuje niż stała).

Do tego Filmbox i HBO za free na 5 miesięcy z automatycznym odłączeniem.

 

Oferta negocjowana od początku marca do ostatniego dnia umowy (czyli dzisiaj). Pierwsze telefony nie warte uwagi, natomiast zaskoczyły mnie rozmowy z DUK (ostatni miesiąc) - konkretnie i rzeczowo (w porównaniu do ubiegłych lat).

 

Dziękuję wszystkim wpisującym oferty na forum, dzięki którym mniej więcej wiadomo, co i za ile można wynegocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ostatni dzień chłopaki z nc+ (i dziewczyny zresztą też :]) mieli szansę ale widać im na klientach nie zależy! Tak jak poprzednicy też przechodzę do Polsatu w pakiecie dla abonentów Plusa mam połowę taniej. Miałem brać pakiet

Familijny Max HD

+ Film HD

+ Sport HD

+ Cinemax HD za 59.90 obniżony do 29.95 + drugi dekoder za 10 zł gdzie miałem filmboxy cinemaxy i na 6 miesięcy HBO

 

ale jest widzę jakaś nowa promocja

Premium - pełna oferta telewizyjna za 79,90 w ofercie smart dom za 39.95 + drugi dekoder za 5 z czyli 44,95

 

co tu dużo myśleć ale trzymam kciuki za wytrwałych bo do mnie już nikt nie zadzwoni zgoda była do 31.05

NC+bye bye

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

ja też już dziękuję nc+, idę do Polsatu za 59,90 z MR, do tego internet za ~25 zł i telefon Plus za 1 zł, czyli podsumowując za ok 85 zł 2 dekodery z pakietem Familijny, Sport i Film + internet 20 GB + telefon z nielimitowanymi rozmowami, tak naprawdę nc+ jest dobre dla kibiców sportu, dla pozostałych liczy się cena przy wyborze nc+ czy CP, wielu znajomych odchodzi z nc+ pod nowa ofertę CP z Plusem, jako że mam przesyt sportu nawet się nie zastanawiałem, obecna oferta nc+ jest za droga.. bye bye nc+..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj (była N):

 

Umowa na 24mc

Comfort+ Extra+ 6xC+ + HBO 3mc free >> 12mc 49,90, 12mc 69,90 == śr. 59,90

Wymiana na Mediabox 24mc free

MR Standard 4x dekodery >> 12mc free, 12mc 10zł śr. 5zł/dek

Razem średnio 79,90/mc

 

Oferta taka sobie, ale mnie pasuje. Pozdrawiam wytrwałych! Do zobaczenia za 2lata ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej ofercie masz jeden PVR czy dwa? Bo taka byłaby juz w miarę satysfakcjonująca dla mnie, a mam jednego PVR i drugi własny prosty dekoder który już zaczyna mocno szwankować i nie wiem co robić. Czy mam kupić sobie nowy czy istnieje możliwość wyrwania od nich drugiego dekodeera w tej cenie?

Jeden dekoder mam Sagemcom DSI87, a drugi Philips PVR HD do multiroom. Możesz próbować dobrać drugi dekoder albo zakupić coś z wolnego rynku, bardziej funkcjonalnego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zona mi truła wiec dzisiaj przed chwila przedłużyłem umowę o 2 lata - 6x0 i 18 x 79.90 plus HBO gratis na 6 miesięcy czyli

150 zł zaoszczędzone bo ta opcja kosztuje 25zl/msc. Średnia opłata miesieczna zatem wychodzi 53.67zl za

Comfort+extra+multi+sport+film+MR standard+ultra box +2 karty cameleon.

W sumie niecałe 4 złote drożej od jeszcze do północy obecnego pakietu Universe + 6 x canal plus z+mr+ultrabox+2 karty cameleon za , który płaciłem przez ostatni rok 49zł.

Pozdro dla wytrwałych .

Dwa lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dzisiaj (była N):

 

Umowa na 24mc

Comfort+ Extra+ 6xC+ + HBO 3mc free >> 12mc 49,90, 12mc 69,90 == śr. 59,90

Wymiana na Mediabox 24mc free

MR Standard 4x dekodery >> 12mc free, 12mc 10zł śr. 5zł/dek

Razem średnio 79,90/mc

 

Oferta taka sobie, ale mnie pasuje. Pozdrawiam wytrwałych! Do zobaczenia za 2lata ;]

 

Twoja średnia to 61.77zł/msc bo hbo to 25zł/msc czyli odejmij sobie 75zł.

59.90x24- 75=61.77zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...