Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj umowa przedłużona:

 

- Comfort, extra, 6xC+, Pace, Multiroom (kameleon), C+VOD i HBO na 6 miesięcy (więcej nie chcieli dać) w ofercie standardowej 6x0 i 18x79,90 (śr. 59,92) - do tej pory płacilem 69 zł.

 

Wszystko dobrze, HBO włączyli, ale coś mnie tknęło i zadzwoniłem na infolinię spytać o warunki, które przyjąłem. Potwierdzono iż wczoraj o 9.42 umowa przedłużona, dziś po 16 system ją zaktualizował i wskazał opłaty: 6x20 zł. (niby za dekoder pace, za którego nigdy nie płaciłem) a kolejne 18 m-cy po 124 zł. !!! Zgłosiłem od razu, że inna była umowa (dwukrotnie sam wymieniłem podczas rozmowy wszystkie składowe oferty wraz z cenami). Konsultant powiedział, że osoba, która przedłużała ze mną umowę jest akurat na sali i że zaraz zadzwoni... Oczywiście cisza. Nie pozostaje chyba nic innego jak jutro zadzwonić i zgłosić reklamację ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie z jego pomocy nie skorzystasz....

 

Czyżby urlopisko? Ale czy to by @irciosa powstrzymało? No chyba, że go familia odcięła od łącza. Czy może ban gigant :>

 

@Electrix - zrobimy co trzeba, sprawa jest jasna. Tylko dlaczego przez dwa dni ćwiczą w kółko to samo? Kto normalny to wytrzyma. Zaraz zatęsknię za radykalną podwyżką byle się coś zadziało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Czy ktoś wie gdzie podziewa się @ircios?! I jego mantra: "można by jeszcze dyszkę urwać". Potrzebuję wsparcia, bo cisną strasznie i ciągle ta sama oferta po kilka razy dziennie i zero opcji. Impas. :roll:

 

@ircios to jakaś wyrocznia :wink: ?chyba masz jeszcze swój rozum? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie podziewa się @ircios?! I jego mantra: "można by jeszcze dyszkę urwać". Potrzebuję wsparcia, bo cisną strasznie i ciągle ta sama oferta po kilka razy dziennie i zero opcji. Impas. :roll:

Pokaż stanowczość i zadziorność kobiety. Myślę, że w ostatniej godzinie dasz radę. Odrobinę cierpliwości i konsekwencji a otrzymasz to, czego oczekujesz.

A co oczekujesz? Przypomnisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dobrać dzisiaj drugi dekoder i poprosiłem o sprawdzenie warunków przedłużenia umowy i okazało się , że HBO mam tylko na 6 miesięcy w cenie. Pozostaje tylko złożyć reklamację ciekawe tylko czy uwzględnią bo w punkcie powiedziano , że w ogóle nie ma umów w takiej cenie z HBO na cały okres umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zależy mi w ich ofercie na:

- całej paczce filmowej Canal+

- wszystkich kanałach BBC

- TVN Turbo

- CNN

Ew. za niewielką dopłatą

- HBO ( dodatkowo max 10zł )

- Sundance

Im więcej w HD tym lepiej. Czy sprzedają w którejś paczce dostęp do biblioteki ipla taniej niż sama ipla ?

 

Nie zalezy mi na:

- sporcie

- innych kanałach filmowych (Fimbox, Cinemax itd)

Powiedzcie mi, jaką najsensowniejszą cenę można uzyskać teraz za taką paczkę ?

Jestem w trakcie wypowiedzenia umowy, sprzęt mam Pace i druga karta do MR i raczej na nim musze pozostać z racji braku miejsca na dodatkowy dekoder w pokoju z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponowie pytanie

Witam.

mam pytanie, czy sa jakies oferty specjalne dla abonentow ktorzy dodatkowo kozystają z oferty nc+ w sieci orange?

tzn. chodzi mi o np. specjalne znizki dla przedłużajacych w platformie nc+(mając obecnie telewizje orange z pakietem nc+), czy mozna sie powoływac na drugi opłacany abonament takze z ich pakietem, zeby sobie wytargowac super cene w platformie nc+ za jakikolwiek pakiet?

Czy taka osoba widnieje u nich w systemie ze korzysta również z innego pakietu ich telewizji u innego operatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie COMFORT-EXTRA-MULTI-SPORTiFILM-MULTIROOM za około 60zeta

 

Rozumiem że najpierw wypowiedzenie, a dopiero później można wziąć się do właściwych negocjacji?

 

 

Wypowiedzenia nie składałem a udało się to zgarnąć.

COMFORT EXTRA MULTI SPORTiFILM MULTIROOM CAMELEON 6x0zł 18x79zł co daje 24x59,92

 

Dali jeszcze HBO 6x0 gratis, w sumie to wyszło 7mscy darmo :D bo na początki miesiąca przedłużałem

 

HBO wcześniej nie miałem, więc nie walczyłem o więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...