Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczeli dzownic, wypowiedzenia wysłane, umowa do końca maja.

 

Obecnie: Canal+Gold, 6x C+, HBO, HBO OD,NetVod+ Seriale+,2x Multiroom (po n) - 109,00 zł (79 zł Kanały, 10 zł HBO OD, 20 zł MR)

 

Proponują: 15 mcy: Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, HBO za 84,90 zł, 1 dekoder MR 0zł 5 mcy potem 10, drugi cała umowe 10 zł. Problem jest z Serialami+, bo babka twierdzi, ze nie jest aktywna, że nie miałem tego w umowie. Powiedziałem jej, że usługa działa i w umowie mam 0zł na 12 mc-y, więc stwierdziła, że posparawdza to i bedzie dzwonic. Widzę, że [beep] tam mają.. Btw, da radę zejść niżej z tego 84,90 za kanały? I za jaką cenę mam szanse wynegocjować to co miałem dotychczas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie umowę do tej pory miałem Universe, Cx6, HBOx3 , multiroom i pace za 69. Teraz po przedłużeniu Comfort + extra, 6xC, HBOx3 , multiroom, pace i dodatkowo dostałem sagecoma bo miałem jeszcze jeden dekoder SD za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł. Trochę ta średnia nie jest po mojej myśli ale już nie chciało mi się upierać przekonali mnie tym dodatkowym dekoderem ;)

 

Draven czy mógłbyś mi na Priva podesłać numer twojej umowy z warunkami jak piszesz? Dziś rozmawiałem po raz kolejny z konsultantem i zarzeka się że takich ofert nie ma i że jedynie HBO na 6 m-cy gratis może dać. Jak mu powiedziałem, że znajomy dostał 6x0 zł i 18x79 zł z HBO na cały okres i że nie traktują starych użytkowników na równych zasadach to powiedział że zadzwoni w poniedziałek i żebym mu podał numer umowy kolegi to może wtedy mi taką samą umowę zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Draven czy mógłbyś mi na Priva podesłać numer twojej umowy z warunkami jak piszesz? Dziś rozmawiałem po raz kolejny z konsultantem i zarzeka się że takich ofert nie ma i że jedynie HBO na 6 m-cy gratis może dać. Jak mu powiedziałem, że znajomy dostał 6x0 zł i 18x79 zł z HBO na cały okres i że nie traktują starych użytkowników na równych zasadach to powiedział że zadzwoni w poniedziałek i żebym mu podał numer umowy kolegi to może wtedy mi taką samą umowę zrobi.

 

 

Już widze jak nowemu użytkownikowi z 1 postem ktoś wysyła ''dane'' :lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem miec zgodnie z rozmową tel i przedłużeniem taki zestaw Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, HBO na cały okres umowy( 24m) + Multiroom 2 cameleony w cenie 6x0, 79,99 x 18 ze srednią ok 60 zł . po przeczytaniu aneksu który przyszedł pocztą okazuje sie ze HBO mam na 6 miessięcy gratis po telefonie do centrum obsługi konsul mówi ze mam na 15 miesiecy złożyłem reklamacje :) cyrk jak nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i dziękuję za pomoc - czytając wiedziałem co mogę osiągnąć :)

Było: umowa na 12 miesięcy do 31 V 2014r. / 64 zł przez cały okres umowy / Universe / 6xCanal+ / HBO i Filmbox 6 miesięcy gratis / tylko karta kameleon / polecenie zapłaty.

Przed wysłaniem wypowiedzenia trzy telefony z propozycją ~79 za to co mam. Po wysyłce wypowiedzenia tydzień później telefon z propozycją ~59 zł ale odmówiłem.

Dzisiaj drugi telefon i zgodziłem się na : Comfort+ / Multi+ / 6xCanal+ / Extra+. Koszt: 5 x 0zł, 10 x 79 zł. Zapytałem o HBO chociaż przyznam, że nie oglądam :) Miła i rzeczowa Pani stwierdziła, że przy tej cenie nie może mi ich dać ale w zamian zaproponowała gratis Filmboxy na 5 miesięcy.

Rozmowę nagrałem, poczekam na umowę (obiecała, że po kilku dniach dotrze - bieżącą otrzymałem po dwóch miesiącach) i zweryfikuję czy wszystko się zgadza.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 9 dni mojej umowy. A tu upał... to nie najlepiej wróży. Klimy przyzwoitej w konsulacie na pewno biedaczki nie nie mają. Jak znam życie to im tam nawet lodówki z zimną wodą nie zrzucili. Będą więc pewnie jeszcze bardziej naburmuszeni, poirytowani, roztargnieni... A i system jakby bardziej skłonny do awarii w takich okolicznościach przyrody. Aż mi wstyd, że też się trochę dokładam do tych ciężkich warunków swoim uporem i [beep]ością :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem właśnie umowę do tej pory miałem Universe, Cx6, HBOx3 , multiroom i pace za 69. Teraz po przedłużeniu Comfort + extra, 6xC, HBOx3 , multiroom, pace i dodatkowo dostałem sagecoma bo miałem jeszcze jeden dekoder SD za 6x0 zł i 18x79 zł czyli średnia 60 zł. Trochę ta średnia nie jest po mojej myśli ale już nie chciało mi się upierać przekonali mnie tym dodatkowym dekoderem ;)

 

Draven czy mógłbyś mi na Priva podesłać numer twojej umowy z warunkami jak piszesz? Dziś rozmawiałem po raz kolejny z konsultantem i zarzeka się że takich ofert nie ma i że jedynie HBO na 6 m-cy gratis może dać. Jak mu powiedziałem, że znajomy dostał 6x0 zł i 18x79 zł z HBO na cały okres i że nie traktują starych użytkowników na równych zasadach to powiedział że zadzwoni w poniedziałek i żebym mu podał numer umowy kolegi to może wtedy mi taką samą umowę zrobi.

 

 

Nikomu nie będę wysyłał moich danych bez przesady. To co mówi konsultant to można w bajki włożyć i trzeba czekać . Mi też kilka razy mówili , że drugiego dekodera już nie mogą mi dać a jednak na koniec dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Canal+ optimum HD (+HBO HD) - łączna cena 94zł 90gr (oczywiście w tym multiroom). Była to umowa na 18 miesięcy (przez pierwsze kilka miesięcy miałem HBO gratis, więc na przestrzeni całej umowy średnia cena była była troszeczkę mniejsza). Umowa kończy mi się w lipcu, dziś dostałem kolejny telefon od NC+ (pierwszy, w którym zgodziłem się na rozmowę). Pani zaproponowała to co mam teraz + pakiet Cinemax + kilka nieprzydanych mi kanałów za uwaga: 115zł * 24 mies. Oczywiście odmówiłem. Dostałem wtedy propozycję na to co mam teraz - 90 zł przez 3 miesiące (a potem +25zł za HBO przez resztę okresu - z możliwością odłączenia po trzech miesiącach) - średnia cena na przestrzeni 24 miesięcy: 111zł . Czy mam szansę na coś ciekawszego, czy rzeczywiście po połączeniu C+ z N ceny podskoczyły? Chyba przejrzę ofertę od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja dziś przedłużyłem umowę na następujących warunkach:

 

Umowa na 24m

Mediabox opłata jednorazowa 149zł. potem bez opłat.

Multirom standard na dwa dodatkowe dekodery opłata aktywacyjna tylko za jeden 49zł, drugi gratis.

Pierwszy dekoder do multirom na rok gratis potem 10zł, drugi opłata stała 10zł.

Comfort+Extra+6xC+ pierwsze 6m gratis 18 kolejnych 79,90zł

HBO na 6m gratis.

C+VOD gratis na cały okres umowy.

 

Średnia opłata przez 24m wynosi 77zł. plus jednorazowa aktywacja 198zł.

Dla mnie to bardzo dobra oferta, tym bardziej że teraz za Universe+ płaciłem 59zł.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem na lini z konsulem.

Propozycja 6x0 I 79.90x18 i hbo za free na 6 msc.Poprosilem o hbo na całe 2 lata za free i po rozmowie z kierownikiem odpowiedz :

Pakiet comfort +extra+multi+film+sport+MR standard +ultra box +2 karty kameleon i to mi da powiedział z tym hbo na 2 lata ale 12 msc 59.90 i 12 msc 79.90 czyli średnio przez 2 lata 69.90 zł.

Podziękowałem bo po 13 latach zasłużyłem na troszkę wiecej .

Ostatnio jak tez ja dzwoniłem to tez 69.90 na całe 2 lata ze stałą cena .Zejdą do 59 i biorę .

Pozdro dla wytrwałych.

PS. spóźniłem sie z wysyłaniem wypowiedzenia a umowę mam do końca maja wiec jak nie przedłużenie to przez 3 msc będę płacił 189zl no ale ja się nie poddaje i walczę ha ha. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jeśli jutro wyślę wypowiedzenie umowy o abonament który kończysie 31 maja br.) to mi je przyjmą????

 

Przyjmą, ale na koniec czerwca. Wiec czeka cie oplata za czerwiec bez "rabatów". Chyba że aneksujesz umowe przed końcem maja - tyle ze możesz mieć słabszą pozycje w negocjacjach.

 

Witam,

 

czy, aby na pewno?

 

Ponieważ też się spóźniłem z wysłaniem wypowiedzenia analizuje Regulamin...:

Rozdział IX. p.18 1) czyli miesięczne wypowiedzenie dotyczy chyba tylko, złożenia wypowiedzenia na miesiąc przed okresem na jaki została zawarta umowa. Jeżeli natomiast wypowiedzenie złożone będzie później (gdy umowa przychodzi na czas nieokreślony) to obowiązuje punkt 4 rozdziału IX, czyli 3-miesięczny okres wypowiedzenia.

 

Mam rację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest tak,że jeżeli rezygnacja wpłynie w miesiącu, na koniec którego kończy się umowa,to następny m-c,w tym wypadku czerwiec jest pełnopłatny ,bez zniżek.Trzymiesięczny okres byłby w wypadku wpłynięcia pisma w czerwcu.Jeżeli rzeczywiście rezygnuje się,wtedy zostaje tylko opcja z pełną opłatą w czerwcu,natomiast w wypadku gdy chce się jednak pozostać i nie płacić ,trzeba w tym miesiącu negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzięki, jak nie dadza mi dobrej propozycji do końca przyszłego tygodnia to trzeba będzie się rozstac. Wypowiedzenie dziś posżło- ale zabezpieczyłem sie przynajmniej przedwczoraj abym w czerwcu od aktualnego pakietu miał odjęta paczkę C+ oraz HBO, lecz bez nich i tak cena wygórowana za silver+ 129zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wysłaniu wypowiedzenia jednak jakieś 6 dni temu, przedłużyłem umowę - było 59 zł, za Universe+ i wszystkie Canal+ i multiroom.

Od konsultanta dzień wcześniej usłyszałem propozycję 29 zł za Comfort, multi i multiroom. Odmówiłem.

 

Chciałem zejść maksymalnie z ceny, pogroziłem że przechodzę do Polsatu na Rodzinny za 19 zł, dla abonentów innych sieci - następnego dnia odebrałem telefon i dostałem propozycję 19,90 za Comfort z multi i multiroom gratis (cameleon) z gratisowym drugim dekoderem hd. Umowa na okres 15 miesięcy, w Polsacie było łącznie 30 miesięcy, więc przyjąłem ofertę. Szkoda że w tej cenie nie udało mi się nic więcej wytargować, ale myślę że i tak takiej taniej oferty, tu na forum nie omówiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest tak,że jeżeli rezygnacja wpłynie w miesiącu, na koniec którego kończy się umowa,to następny m-c,w tym wypadku czerwiec jest pełnopłatny ,bez zniżek.Trzymiesięczny okres byłby w wypadku wpłynięcia pisma w czerwcu.Jeżeli rzeczywiście rezygnuje się,wtedy zostaje tylko opcja z pełną opłatą w czerwcu,natomiast w wypadku gdy chce się jednak pozostać i nie płacić ,trzeba w tym miesiącu negocjować.

 

Czy mam rozumieć, że czerwiec byłby ostatnim miesiącem?

 

Chciałbym, żeby było tak, jak piszesz, ale punkt IX.18.1 regulaminu mówi:

"18. Umowa wygasa wskutek:

1) upływu czasu, na jaki została zawarta, w przypadku Umów zawartych na czas oznaczony w sytuacji, gdy Abonent

na 30 dni przed upływem okresu na jaki Umowa została zawarta, zawiadomi pisemnie Dostawcę usług o rezygnacji

z korzystania z usług, ze skutkiem na ostatni dzień Okresu rozliczeniowego, w którym przypada koniec okresu

oznaczonego Umowy;"

 

 

Czyli, jeżeli czas oznaczony obowiązuje do końca maja, to na koniec kwietnia powinno do nich dotrzeć wypowiedzenie, jeżeli nie dotarł to 3-miesięczne wypowiedzenie.

 

Chyba, że czegoś nie doczytałem. Na który punkt regulaminu się powołujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...