Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cwancyk napisał(a):

Mi proponują extra z c+ za 89,00 zł i twierdzą że nie można niżej. Po tej propozycji z dzisiaj wydałem od razu wypowiedzenie. Umowa do 30.11.2024. być może tak proponują bo nie było wypowiedzenia albo biorą pod uwagę fakt, iż mam druga umowa z extra+ C+ na preferencyjnych warunkach (po starym Multiroom po Cyfrze).

Mi 2 dni temu tez proponowali za 90zl extra z c+ i twierdzili ze nie da sie mniej.Umowa do konca pazdziernika i wypowiedzenie mialem zlozone. Ogolem lipa straszna bo schodzac z extra i c+ z netflixem za 120zl, hbo viaplay stara LM za 0zl i eleveny za 12zl dostalem propozycje za to samo ale bez netflixa i hbo za 142zl plus 5zl za dekoder 4k (teraz mam mediaboxa ciagle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relax+ - 25zł

C+ - 25zł

Viaplay Medium - 10zł

C+ 4k - 0zł

Ultrabox - 5zł

Dysk - 0zł

Opcjonalnie strimy

Max standard 25zł

Netflix 44

ale tu mimo 5zł więcej chyba wezmę bezpośrednio, większa wolność ;)

Da się jeszcze urwać coś z Relax+/C+ albo wyzerować dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po miłej rozmowie z konsultantem oferta zaakceptowana. wcześniejsza umowa na ten sam pakiet była za cenę 69,89.Oczywiście wypowiedzenie wcześniej wysłane. utargowałem 5zł za najem dekodera.  Pozdrawiam Tomasz

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiExtra+, CANAL+, Opł cykl Multiroom, Pakiet Koneser, Najem DYSKU, Najem Dekodera Premium

Wybrane promocjeExtra+ 45 zł/m 23 m dla Abonentów (09/24) - L, CANAL+ 20 zł/m dla Abonentów (09/24), Multiroom 0 zł/49 zł i opłata 0 zł/m, 15 zł/m, 20 zł/m, 5 zł/m, 2 zł/m dla Abonentów (09/24) L, Pakiet Koneser 0 zł 3 m i 12 zł/m dla Abonentów (09/24), Najem Dekodera Premium za 0 zł/m dla Abonentów (09/24), Najem Dysku do Dekodera Premium za 0 zł/m dla Abonentów (09/24)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
23 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 65  zł
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wypowiedzenie wysłałem, umowa do końca października, dziś telefon z Krakowa, było:

Superpremium+4k 109,99

Viaplay 0

MP 0

Player bez reklam 13,00

Moduł CAM 0

płaciłem 122,99

We wrześniu włączyłem pakiet Super sport za 30,00 zł 

Teraz jest 

SuperVip+ 110,00

Super sport 20,00

Viaplay Medium 10,00

Moduł CAM 0

Suma do zapłaty 140 zł 

Zaakceptowałem, mam jednak 14 dni na odstąpienie, zostawić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kowol80 napisał(a):

Witam

wypowiedzenie wysłałem, umowa do końca października, dziś telefon z Krakowa, było:

Superpremium+4k 109,99

Viaplay 0

MP 0

Player bez reklam 13,00

Moduł CAM 0

płaciłem 122,99

We wrześniu włączyłem pakiet Super sport za 30,00 zł 

 

Mnie by interesowało tylko SuperVip+ oraz Super Sport. Czy Viaplay wciskają na siłę wszystkim do SuperVip+ żeby i tak nie zejść poniżej 140zł? 

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, mam pakiet Extra wszystkie Canal Plus, MMP, umowa do końca października, płacę 84.89 zl . Wypowiedzenie złożone zarejestrowane w systemie. Proponują mi dziś to samo za 93 złote, stała cena umowa na 23 m-ce. Żadnych bonusów gratis na kilka m-cy, np. HBO .Moje pytanie można coś ugrać, ktoś coś dostał lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie posiadam dwie umowy:

1. Superpremium+4k 119,99 wraz z

Viaplay 

MP 

HBO MAX 

Multiroom 

dekoderem 4k z dyskiem

2. Extra+ Canal+ z dekoderem za 40zł 

 

Wypowiedzenie wysłane i chciałbym uzyskać SuperVip+ oraz Super Sport pozostawiając multiroom i dekoder 4k za 130zł. Co do drugiej umowy to spróbuję przejść na nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, k05 napisał(a):

HBO już chyba nie proponują. Dwa razy przedłużając umowę oferowano mi tylko Cinemax na 3 miesiące. 

Dzwoni jakaś konsultantka z numeru komórkowego, żaden DUK z Krakowa nie dzwonił, na razie czekam. Raczej rozmowa w dziwnym tonie,.jakbym wyjścia nie miał i muszę przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...