Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie mnie konsultant zapewnił, że jak przejdę na czas nieokreślony to zarówno wersja MAX jak i VIAPLAY nie zmieni się. 

Kwota z prognozy będzie kwotą do zapłaty. 

Dziwne że czas nieokreślony wychodzi taniej niż umowa na 2 lata :-) 

 

Edytowane przez andrewxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Claudio napisał(a):

Dostałem info na maila, że mam dostęp do pakietu Standard, jedynie promocyjnie do końca okresu oznaczonego dostęp do pakietu Premium.

Przed chwilą mi to konsultant napisał mi to na chat.

Sam się zaskoczyłem. 

Zawsze można złożyć reklamację, że zostałem oszukany i muszą uwzględnić. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym MR przy przedłużeniu to są jakieś jaja. Teraz mam MR za 0zl i przy pierwszym telefonie konsul dawał mi dalej za 0zl tylko inne opcje były trochę droższe i się nie zgodziłem. Natomiast przy drugim kontakcie wszystkie opcje były już ok dogadanie ale na koniec mówi MR 20zl i że z tego się nie zejdzie bo nie ma takiej możliwości. Jak mu mówiłem że parę dni wcześniej miałem za 0zl to mówi że nie będzie brał odpowiedzialności za to co powiedział inny konsultant. To zapytałem się co by bylo jakbym wtedy przedłużył z MR za 0zl , to powiedział że zrobiliby mi korektę. Uśmiałem się tylko bo uważam że jak ktoś mi mówi jakąś cenę przy przedłużaniu to jest tego świadom jaka mi przedstawia ofertę. Tak więc czekam na następny kontakt i pierwsze co to pytań o MR bo szkoda czasu na rozmowy o pakietach jak na końcu wyskoczą z ceną 20zl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, misiek1985 napisał(a):

Z tym MR przy przedłużeniu to są jakieś jaja. Teraz mam MR za 0zl i przy pierwszym telefonie konsul dawał mi dalej za 0zl tylko inne opcje były trochę droższe i się nie zgodziłem. Natomiast przy drugim kontakcie wszystkie opcje były już ok dogadanie ale na koniec mówi MR 20zl i że z tego się nie zejdzie bo nie ma takiej możliwości. Jak mu mówiłem że parę dni wcześniej miałem za 0zl to mówi że nie będzie brał odpowiedzialności za to co powiedział inny konsultant. To zapytałem się co by bylo jakbym wtedy przedłużył z MR za 0zl , to powiedział że zrobiliby mi korektę. Uśmiałem się tylko bo uważam że jak ktoś mi mówi jakąś cenę przy przedłużaniu to jest tego świadom jaka mi przedstawia ofertę.

W jakiej wersji MR masz za darmo ? Zawsze najlepsza oferta przy przedłużeniu wchodzi 1 dzień przed okresem. Wówczas już dają max co możliwe :-)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lekki30 napisał(a):

Hej, 

Wczoraj w końcu podpisałem i chyba jest to najtańsze rozwiązanie jakie można było ugrać . Czekałem praktycznie do końca ( umowa skończyła by się za 3 dni ).

 

Wybrana opcja:

 

Pakiet OPTIMUM+                  24,90 zł

CANAL+                                   19,90 zł
BBC Player                                0,00  zł

CANAL+4K ULTRA HD             0,00  zł
Najem Dysk                              0,00 zł
Najem 4K UltraBox+                0,00 zł

Hustler                                      0,00 zł

Super Sport                             20,00 zł


SUMA                      64,80 zł

 

 

Cześć,

a jaką miałeś wcześniej ofertę?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Claudio napisał(a):

Jak ktoś miał multiroom za 0 zł, to jak to teraz wygląda?

@Claudio Jeśli miałeś wcześniej niezależny Multiroom na zasadach z dawnej Cyfry+ i miałeś zmianę na zależny Multiroom po WiFi przy poprzednim przedłużeniu, to możesz mieć nadal odtworzony Multiroom bez opłat miesięcznych na kolejny okres umowy. :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca listopada posiadam Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i Max) za 110 zł

Viaplay za 0 zł

netflix za 38 zł

Mistrzowska piłkę miałem do czerwca za 0 zł

najem dekodera 4K za 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa i pakiet extra+ za 20 zł

 

Obecna propozycja to:

Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i HBO Max) za 125 zł

Viaplay medium za 10 zł

Supersport za 20 zł

netflix 38 zł

Najem dekodera 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa i pakiet extra+ za 24 zł (umowa na czas nieokreślony bo podobno się lepiej opłaca)

 

Z tego co czytam to bez szału.

Proponowałem Superpremium  4K za 110 zł, Supersport w cenie  0 zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem 20 zł, Viaplay 10 zł i Netflix 38 zł i najem za 0 zł ale konsultant powiedział, że takiej oferty nie mają.

Czy ktoś dostał coś takiego?

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lutek107 napisał(a):

propozycja to:

Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i HBO Max) za 125 zł

Viaplay medium za 10 zł

Supersport za 20 zł

netflix 38 zł

Najem dekodera 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa i pakiet extra+ za 24 zł (umowa na czas nieokreślony bo podobno się lepiej opłaca)

 

Z tego co czytam to bez szału.

Proponowałem Superpremium  4K za 110 zł, Supersport w cenie  0 zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem 20 zł, Viaplay 10 zł i Netflix 38 zł i najem za 0 zł ale konsultant powiedział, że takiej oferty nie mają.

Czy ktoś dostał coś takiego?

Czy możesz napisać czy w cenie 125 zł jest MAX w wersji Premium czy w innej wersji? Bo plan Standardowy nie ma 4k w ofercie, więc trochę słabo i limit 2 sesje w jednym momencie. 

Co to jest multihouse ? Czy to jest serwis VOD bez anteny i bez dekodera i ograniczone o Canal+ itp ? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lutek107 napisał(a):

Obecnie do końca listopada posiadam Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i Max) za 110 zł

Viaplay za 0 zł

netflix za 38 zł

Mistrzowska piłkę miałem do czerwca za 0 zł

najem dekodera 4K za 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa i pakiet extra+ za 20 zł

 

Obecna propozycja to:

Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i HBO Max) za 125 zł

Viaplay medium za 10 zł

Supersport za 20 zł

netflix 38 zł

Najem dekodera 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa i pakiet extra+ za 24 zł (umowa na czas nieokreślony bo podobno się lepiej opłaca)

 

Z tego co czytam to bez szału.

Proponowałem Superpremium  4K za 110 zł, Supersport w cenie  0 zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem 20 zł, Viaplay 10 zł i Netflix 38 zł i najem za 0 zł ale konsultant powiedział, że takiej oferty nie mają.

Czy ktoś dostał coś takiego?

 

 

 

 

Nie ma takiej oferty na SuperSport w czasie aneksowania. Na SuperrSport jest tylko jedna oferta za 20 zł/m. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest opcja przy przedłużaniu dostać LM np. na pierwsze 3 miesiące za 0 zł czy tylko płatne od początku? 

Przy viaplay z F1 coś można negocjować? Teraz mówią 29 czy tam 30zł, dokładnie nie pamiętam 

 

EDIT: Do LM potrzebny jest dekoder 4k? W multiroom LM będę miał tylko na jednym tv jeśli mam jeden taki dekoder? 

Edytowane przez WOLSZ17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie jest potrzebny, tu pełna lista sprzętów: https://pl.canalplus.com/zabezpieczenie-tresci

Mam wifi box i na dodatkowej umowie wifi premium box i godzinę temu twierdził, że nie będzie mi działać. Może miał na myśli kanały Extra 5, CANAL+ Extra 6, CANAL+ Extra 7 oraz kolekcji VOD Super Sport? 

Reszta będzie działać? 

Bo chciał mi dodać dekoder za 5 zł do drugiej umowy. 

 

PS. Ostatniego dnia faktyczne potrafią wyjść z lepszą oferta? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, JedynyTaki napisał(a):

Dostaniesz zapewne gotową odpowiedź z zapisem "z uwagi na Pana zadowolenie i naszą przyszłą współpracę ma Pan możliwość uruchomienia opcji Super Sport na 4 miesiące za 0, później 20 zł miesięcznie do końca okresu oznaczonego". 

Dokładnie taką odpowiedź dostałem 😅 W sumie to mogę wziąć bo umowę mam do końca grudnia a przy ewentualnym przedłużeniu po prostu nie wezmę tego pakietu za 20 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem obecna propozycja to:

Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i HBO Max) za 125 zł

Viaplay medium za 10 zł

Supersport za 20 zł

Netflix 38 zł

Najem dekodera 4k za 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa z pakietem extra+  i dekoderem Wi-Fi box za 24 zł (umowa na czas nieokreślony bo podobno się lepiej opłaca)

 

 

Czy Superpremium  4K chodzi za 110 zł i wynajem dekodera 4K za 0 zł? Czytałem we wcześniejszych wpisach, że tak.

Ktoś pisał że na Supersport w cenie  0 zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem 20 zł nie ma szans.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lutek107 napisał(a):

Tak jak pisałem obecna propozycja to:

Superpremium  4K (w tym C+, Eleven i HBO Max) za 125 zł

Viaplay medium za 10 zł

Supersport za 20 zł

Netflix 38 zł

Najem dekodera 4k za 5 zł

i dodatkowo w ramach multihause druga umowa z pakietem extra+  i dekoderem Wi-Fi box za 24 zł (umowa na czas nieokreślony bo podobno się lepiej opłaca)

Kiedy i ile dni przed końcem umowy lub po wysłaniu wypowiedzenia dzwonili do Ciebie ?

Możesz podesłać numer do centrum utrzymania klienta który dzwonił? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2024 o 13:02, mad dog napisał(a):

co mogę maksymalnie ugrać przy negocjacjach z DUK?

Na to samo. 

Dopłata jedynie za paczkę Super Sport  20 zł 

 

Wypowiedzenie wysyła się przez strefę abonenta. 

1 godzinę temu, lutek107 napisał(a):

Czy Superpremium  4K chodzi za 110 zł i wynajem dekodera 4K za 0 zł?

Niekoniecznie, to zależy co się ugra. 

1 godzinę temu, lutek107 napisał(a):

Supersport

20 zł bez darmowego okresu 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z centrum utrzymania jaką dziś dostałem to:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 89,99zł

HBO Max (Standard) 5,00zł

Netflix 4K 17,00zł

Viaplay Total 20,00zł

HBO 0,00zł

BBC Player 0,00 zł

Filmbox Pack 5,00zł

Eleven Sports 11,90zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX 38,00zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00zł

MOVIES Fun 0,00zł

Najem Dysk  0,00 zł

MULTIROOM STANDARD  48,00zł (12 za sztukę)

Najem 4K UltraBox+ 0,00 zł

 

Łącznie: 233,89 zł

 

MAX PREMIUM = 45 

PIŁKA CAŁY CZAS = 20 (ta cena obwiązuje wszystkich i można to w dowolnym czasie dokupić, bo cena na cały okres umowy to 20, a na 1 miesiąc 30)

 

Multi Man Pack 0 na miesiąc z opcją rezygnacji po miesiącu 

Hustler 6 miesięcy za 0 z opcją rezygnacji po 6 miesiącach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, andrewxxx napisał(a):

Kiedy i ile dni przed końcem umowy lub po wysłaniu wypowiedzenia dzwonili do Ciebie ?

Możesz podesłać numer do centrum utrzymania klienta który dzwonił? 

Do końca umowy trzy miesiące tj do 30.11.2024 r..

Sam dzwoniłem na numer 223104747. Wcześniej do mnie dzwonili kilka razy ale nie odbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2024 o 14:31, Sponge_Bob napisał(a):

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Z końcem sierpnia br. kończy mi się umowa. W lipcu złożyłem wypowiedzenie.

 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+              44,99

Canal+         -              19,90

Eleven Sports    -        11,90

Canal+4K Ultra HD -  0,00

Najem 4K UltraBox+ -0,00

Multiroom Standard -  10,00

Najem dysk -              0,00

+ (miałem)MISTRZOWSKA PIŁKA- 5,00

Łącznie więc płaciłem 91,79 - a po wyłączeniu MP - 86,79 zł.

 

Zdaję sobie sprawę, że miałem bardzo dobrą ofertę. Dlatego chciałem się zorientować, za ile teraz mogę dostać ten sam pakiet z Ligą Mistrzów od Canal+?

Czytam, że LM nie chcą dawać niżej niż za 20,00 zł. Czyli w moim wypadku wychodziłoby 106,79? Na jaką ofertę z DUK mogę liczyć?

 

Pakiet Extra+, CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Cinemax Pack, Eleven Sports, MULTIROOM STANDARD, SunDance HD, Super Sport, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Cinemax Pack 0 zł 3 m dla Abonentów (04/23), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard 12 zł/m dla Abonentów (04/23) - L, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Super Sport 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 108,79  zł

 

Negocjowałem, ale nie chcieli mi "zrabatować" ani Multiroomu, ani obniżyć ceny za Super Sport (3 różnych konsultantów). Ciągle taka sama oferta... więc w końcu się poddałem i przyjęłam takie warunki - 108,79 ( miałem już dosyć ich telefonów). Dodatkowo wymienią mi wifiBoxa na dualBoxa, oczywiście bez żadnych dodatkowych opłat. Dobrze zrobiłem, że przyjąłem taką ofertę (zależało mi na LM)? Czy trzeba było czekać do ostatniego dnia i dostałbym coś więcej?

Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez Sponge_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...