Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra+ 54,99 zł 24 m, a po tym okresie 58,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Multiroom Standard 0 zł/49 zł i opłata 0zł/10 zł/m dla Abonentów (06/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20),kwota 86,79 zł.Taką ofertę dostałem,umowa do końca sierpnia,wypowiedzenie wysłane.Do tej pory miałem to samo.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

moja obecna oferta:

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 79,99 zł

VIAPLAY 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

 

Czy szansa wywalczyć Extra+ za 44,99 plus paczkę C+ za 19.90 i 4K z dyskiem jak dotąd? Plus do tego Super Sport za 20PLN, bo chyba taniej się nie da. Z Viaplay mogę zrezygnować. W jakiej minimalnej cenie można otrzymać HBO z max jeśli dotychczas nie miałem? 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

 

Wypowiedzenie oczywiście złożone, umowa do końca września.

Edytowane przez Skols
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane. Dzwonili w lipcu z 10 razy

ale powiedziałem ze o przedłużeniu umowy porozmawiamy dopiero w sierpniu, kiedy wyjaśni się co z Ligą Mistrzów

Obecnie mam:

Pakiet Superpremium+ 4K - 109,99 zł

BBC Player                          - 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA       - 0,00 zł

CINEMAX                            - 8,00 zł

Multiroom Standard           - 0,00 zł

Najem Dysk                        - 0,00 zł

Najem 4K UltraBox+          - 0,00 zł

                             Razem   - 117,99 zł

Ile teraz za to samo mogę wynegocjować, ( jeden z konsultantów dawał mi to za 136 zł ) z tym że zamiast mistrzowskiej piłki której nie ma proponował 20 zł za Ligę Mistrzów. Da się wyrwać Super Sport za 0 zł tak jak wcześniej miałem Mistrzowską Piłkę? Doradźcie. Dzięki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Skols napisał(a):

Cześć,

moja obecna oferta:

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 79,99 zł

VIAPLAY 0,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA 0,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD 0,00 zł

NAJEM DYSK 0,00 zł

NAJEM 4K ULTRABOX+ 0,00 zł

 

Czy szansa wywalczyć Extra+ za 44,99 plus paczkę C+ za 19.90 i 4K z dyskiem jak dotąd? Plus do tego Super Sport za 20PLN, bo chyba taniej się nie da. Z Viaplay mogę zrezygnować. W jakiej minimalnej cenie można otrzymać HBO z max jeśli dotychczas nie miałem? 

Dzięki za wszelkie podpowiedzi.

 

Wypowiedzenie oczywiście złożone, umowa do końca września.

Wątpliwe, że zaproponują Extra+ za 44,99 przy tzw. obniżaniu pakietu głównego.

 

HBO z Max Standardowy za 25 zł/m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nieokreślony, wypowiedzenie wysłane (na 31.08.2024)

Obecnie:
Extra+ z Canal+(6) 76,99zł
Multiroom z DualBoxem 0zł
Ultrabox z dyskiem 5zł

Razem 81,99

Dzwonili już kilka razy i cały czas:
Extra+ 54,99zł
Super Sport 20zł
Canal+ z 4K 19,90zł
Eleven 11,90zł
Multiroom 20zł
Ultrabox z dyskiem 0zł

Razem: 126,79zł

Propozycje odrzuciłem, chcę uzyskać 10/12zł za multiroom, i chciaż te 49,99zł za Extra (bo 44,99zł pewnie się nie uda). Chciałem zejść do Optimum to gość powiedział, że już nie ma. Proponował Relax.
Generalnie ciężko się gada, cały czas narracja, że się nic niżej nie da, bo się polityka zmieniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, madridista_PL napisał(a):

Czas nieokreślony, wypowiedzenie wysłane (na 31.08.2024)

Obecnie:
Extra+ z Canal+(6) 76,99zł
Multiroom z DualBoxem 0zł
Ultrabox z dyskiem 5zł

Razem 81,99

Dzwonili już kilka razy i cały czas:
Extra+ 54,99zł
Super Sport 20zł
Canal+ z 4K 19,90zł
Eleven 11,90zł
Multiroom 20zł
Ultrabox z dyskiem 0zł

Razem: 126,79zł

Propozycje odrzuciłem, chcę uzyskać 10/12zł za multiroom, i chciaż te 49,99zł za Extra (bo 44,99zł pewnie się nie uda). Chciałem zejść do Optimum to gość powiedział, że już nie ma. Proponował Relax.
Generalnie ciężko się gada, cały czas narracja, że się nic niżej nie da, bo się polityka zmieniła.

Nie zejdziesz z ceną Multiroom na taki poziom, bo Multiroom High Standard z dekoderem 4K to koszt 20 zł miesięcznie. 10/12 zł jest za dekoder HD. 

 

A polityka to się dopiero zmieni. 

6 minut temu, Martinos napisał(a):

A jak ktoś ma teraz HBO za 0zł [..]

To na dzień dzisiejszy jest możliwość kontynuacji za 5 zł/m. 

Edytowane przez JedynyTaki
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JedynyTaki napisał(a):

Nie zejdziesz z ceną Multiroom na taki poziom, bo Multiroom High Standard z dekoderem 4K to koszt 20 zł miesięcznie. 10/12 zł jest za dekoder HD. 

 

Obecnie ten MR mam za 0zł - robiłem wymianę na DualBoxa. Tak więc chcą mi za 20zł więcej wcisnąć dokładnie to samo co mam teraz

Edytowane przez madridista_PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Archangel napisał(a):

To może przynajmniej z ceny Superpremium uda się zejść na 99,99 zł, widziałem na forum że niektórzy taka cenę mają, 

Nie. Ty masz Superpremium 4K i tutaj najniższa cena to 109,99zł. Taką cenę masz. 

Inni za 99,99zł mają zwykłe Superpremium. Ale tego pakietu już nie ma i jak dotąd go nie miałeś to przejść nie możesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+

MISTRZOWSKA PIŁKA

Eleven Sports

CANAL+4K ULTRA HD

Najem Moduł CAM

 

Za całość płacę 92zl. Umowa do końca sierpnia, wypowiedzienie wysłane i do tej pory najniższa oferta za to samo tylko zamiast MP oczywiście Super Sport oferują 106zl to dobra oferta czy mogę liczyć w granicach 100zl? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Mylisz pakiety.

Aaa, czyli jest Superpremium za 99,99 i Superpremium4k za 109.99 zł, teraz rozkminiłem-  a czemu nie da sie zejść do zwykłego supepremium zamiast 4k? A z Cimenaxów da się zejść na 0 bo chcą teraz 10zł? A co z HBO, w pakiecie jest 3 kanały a co z MAX/ i tak samo z Eleven sport?

Edytowane przez Archangel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, madridista_PL napisał(a):

 

Obecnie ten MR mam za 0zł - robiłem wymianę na DualBoxa. Tak więc chcą mi za 20zł więcej wcisnąć dokładnie to samo co mam teraz

Jestem w podobnej sytuacji, wymieniłem wifiboxa na dualboxa i pierwotnie miałem mieć MR za 20zł ale zrbatowali mi recznie na 0zł.Przy przedłużaniu umowy będe sie upierał żeby mi też go ręcznie zrabatowali.Byłem zapewniany że nic się nie zmieni w moich opłatach gdyż wymieniałem wifiboxa w ramach reklamacji na brak vod.Jak coś to daj znać co ugrałeś.A za ile dają viaplay medium przy przedłużeniu bo teraz mam za 0zł a zalezy mi tylko na piłce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

obecnie mam extra+ 54,90zł

multiroom 10zł

i netflix dobrany później za 38zł

 

Wysłane wypowiedzenie , chciałbym zostać na extra + za tę kwotę , a w MR zamiast wifibox chce dualbox 4k pisano tutaj , że można powołać się na wyłączenie nc+go na wifibox i wtedy wymieniają . Dopytam jak jest z netflix z racji , że usługę dobrałem później to przy przedłużeniu będzie ona na czas trwania umowy czy można to potem wyłączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, misiek1985 napisał(a):

Jestem w podobnej sytuacji, wymieniłem wifiboxa na dualboxa i pierwotnie miałem mieć MR za 20zł ale zrbatowali mi recznie na 0zł.Przy przedłużaniu umowy będe sie upierał żeby mi też go ręcznie zrabatowali.Byłem zapewniany że nic się nie zmieni w moich opłatach gdyż wymieniałem wifiboxa w ramach reklamacji na brak vod.Jak coś to daj znać co ugrałeś.A za ile dają viaplay medium przy przedłużeniu bo teraz mam za 0zł a zalezy mi tylko na piłce.

Mi przy przedłużeniu Viaplay Medium dają za 10żł (wcześniej miałem za 5zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, adam93 napisał(a):

Cześć ,

obecnie mam extra+ 54,90zł

multiroom 10zł

i netflix dobrany później za 38zł

 

Wysłane wypowiedzenie , chciałbym zostać na extra + za tę kwotę , a w MR zamiast wifibox chce dualbox 4k pisano tutaj , że można powołać się na wyłączenie nc+go na wifibox i wtedy wymieniają . Dopytam jak jest z netflix z racji , że usługę dobrałem później to przy przedłużeniu będzie ona na czas trwania umowy czy można to potem wyłączyć ?

Jeśli korzystałeś kiedykolwiek z usługi nc+GO TV ma dekoderze wifibox+ (jest to sprawdzane) to możesz napisać reklamacje. Wtedy przysługuje ci wymiana dekodera. 

 

Jeśli zdecydujesz się na pozostawienie Netflix podczas aneksowania umowy to pozostanie on uruchomiony aż do końca nowej Umowy bez możliwości wyłączenia. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwy taki zestaw: Superpremium4K za 110zł bez grosza plus Viaplay Medium za 19zł (albo za 10 zeta jeśli się uda, nie miałem wcześniej VP i za te urwane 10zł wziąłbym z powrotem Cinemaxy) i do tego LM za 20zł, chce się zamknąć w 150zł. 

 

Do tej pory miałem pakiet główny jak wyżej za 110zł plus Cinemaxy za dyszkę, do tego 5zł za dysk (z tego chciałbym zejść lub całkiem zrezygnować, nie korzystam z nagrywania ani z ich VOD i nie jest mi to potrzebne na dekoderze), do tego dochodziło mi co miesiąc 5zł "kary" za nieterminowe płatności bo reguluję wszystkie rachunki za jednym zamachem pod koniec miesiąca i cena końcowa od prawie dwóch lat to 129,99zł :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca września, wypowiedzenie wysłane.

Obecnie mam coś takiego

 

Entry z Calan+ i Netflix 50

Hbo Max tv w aplikacji 0

Hbo Max wideo w aplikacji 0

VOD+ 0

HBO 20

Canal+4K Ultra HD 0

Opłata MRS 10

Czynsz najmu sprzętu 5

RAZEM 85 zł

 

Da rade coś podobnego w tej cenie ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...