Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kauj1 napisał(a):

 Pytanko...Czy jak już będzie po umowie od 1 sierpnia to wtedy jeszcze infolinia dzwoni z jakąś ofertą czy to definitywny koniec umowy.? 

Przed zdaniem sprzętu, masz 14 dni, mogą do Ciebie dzwonić jak i Ty możesz skontaktować się z infolinią. Sam widzisz co za ile można ugrać. Napisz sobie na kartce ile za co jesteś w stanie dać i zadzwon do nich na negocjacje. Rozumiem że dałeś zgody marketingowe i to nie blokuje ich kontaktu z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2024 o 20:27, Juniorrr21 napisał(a):

Obecnie mam

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+ 79,99 zl

SERIES FUN 0 zl

ELEVEN SPORTS 11.90 zl

MOVIES FUN 0 zl

MULTIROOM STANDARD 20 zl

NAJEM 4K ULTRABOX+ 5 zl

NAJEM DYSK 0 zl

Miałem mistrzowska piłke za 0 zl

Razem 116.89 zl

Dzisiejsza propozycja to samo co mam plus liga mistrzów czyli super sport za 149 na dwa lata.

Wypowiedzenia nie składałem. 

Jest szansa coś więcej uzyskać, albo taniej? Pozdr

No więc we wtorek złożyłem wypowiedzenie. Dzisiaj telefon z ofertą na którą przystałem. 

Pakiet Extra+ 54,99 zl

Canal Plus 19.90 zl

Canal Plus ULTRA HD 0 zl

Eleven Sports 11.90 zl

Multiroom standard 2 dekodery 24 zl

Hustler 6 miesięcy 0 zl potem wyłączą

Pakiet Filmbox 1 miesiąc 0 zl potem wyłączą

Super Sport 20 zl (1 miesiąc 0zl)

NAJEM dysku 0 zl

Dekoder 4k 0 zl

 

Pierwszy rachunek 110,79

Potem 130,79

 

Myślę że spoko.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, raafmix napisał(a):

Hej! Otrzymałem propozycję do ewentualnej akceptacji: Optimum+, CANAL+, CANAL+ Family, Super Sport, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ w cenie za 1 miesiąc 44,89 pozostałe 64,89. Umowa na 24 miesiące. Czy według Was dobra to oferta. Pozdrawiam!

 

Mam taką samą ofertę  od maja tego roku za dokładnie taką samą cenę tylko z dekiem ultrabox4k, także bierz tą ofetę bo lepszej nie będzie, ewentualnie możesz zapytać o wymianę deka na lepszy oczywiście za free 😆 Z Super Sport nie wiąż na całą umowę za 20 dychy na m/c nie warto, lepiej włącz/wyłącz za 30 dychy i zawsze na koniec umowy startujesz z mniejszego abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, turek napisał(a):

Mam taką samą ofertę  od maja tego roku za dokładnie taką samą cenę tylko z dekiem ultrabox4k, także bierz tą ofetę bo lepszej nie będzie, ewentualnie możesz zapytać o wymianę deka na lepszy oczywiście za free 😆 Z Super Sport nie wiąż na całą umowę za 20 dychy na m/c nie warto, lepiej włącz/wyłącz za 30 dychy i zawsze na koniec umowy startujesz z mniejszego abo.

Wymieniają Wifi PremiumBox+ na nowe 4k za 0zł?

Edytowane przez 83pawel83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na czasie nieokreślonym, wypowiedzenie wysłane (koniec świadczenia usług 31.08), moja obecna oferta:


Extra+ Canal+(6) Live - 76,99zł
Multiroom Standard (DualBox 4k) - 0zł

Ultrabox ITCA z dyskiem - 5zł

 

Czego potrzebuję:
Co najmniej Optimum+ (da się jeszcze wyrwać, czy będę zmuszony do Extra+?)
paczka Canal+ z 4k
Eleven
Super Sport

ten sam multiroom i dekoder

 

Co jest do uzyskania przy takiej konfiguracji? Uda się przedłużyć multiroom za 0zł? Idealne byłoby coś takiego
Optimum+ 30zł,
Canal+ 20zł
Eleven 12zł
Super Sport 20zł
Multiroom i dekoder za 0

Razem 82zł - do uzyskania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie do osób obeznanych w temacie.

Moja obecna umowa to 

nowy comfort+ 34,99 zł

eleven sports 11,90

dopełnienie do extra+ 10 zł

canal+ 19,90 zł

super sport 20 zł

najem ultra box+ 0zł

najem dysk 5 zł

Razem 101,79 zł

Tutaj moje pytanie. Chciałbym utrzymać to co mam, tylko jest możliwość obniżyć trochę cenę z tych 101,79 zł?

Dodam że wcześniej miałem mistrzowską piłkę za 5 zł i płaciłem łącznie 86,79 zł. Umowę mam do 31.01.2025. Już w strefie canal+ pojawiły się wygenerowane oferty przedłużenia. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem.

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze raz może komuś się przyda: \

 

 

Extra+ 44,99

HBO, HBO Max - 5zł

Cinemax - 10zł

Filmbox - 5zł

Eleven - 11,90

Super Sport - 5zł

Najem dekoderów 5+5= 10zł (Dualboxy)

Multiroom - 20zł

Canal+ 4K - 0zł

BBC Player - 0zł

Viaplay Medium - 6 miesięcy gratis potem automatycznie wyłączenie - 0zł

 

Umowa 15 miesięcy - całość 126zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaniliovsky napisał(a):

Wrzucam jeszcze raz może komuś się przyda: \

 

 

Extra+ 44,99

HBO, HBO Max - 5zł

Cinemax - 10zł

Filmbox - 5zł

Eleven - 11,90

Super Sport - 5zł

Najem dekoderów 5+5= 10zł (Dualboxy)

Multiroom - 20zł

Canal+ 4K - 0zł

BBC Player - 0zł

Viaplay Medium - 6 miesięcy gratis potem automatycznie wyłączenie - 0zł

 

Umowa 15 miesięcy - całość 126zł

Bez paczki canal+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaniliovsky napisał(a):

Wrzucam jeszcze raz może komuś się przyda: \

 

 

Extra+ 44,99

HBO, HBO Max - 5zł

Cinemax - 10zł

Filmbox - 5zł

Eleven - 11,90

Super Sport - 5zł

Najem dekoderów 5+5= 10zł (Dualboxy)

Multiroom - 20zł

Canal+ 4K - 0zł

BBC Player - 0zł

Viaplay Medium - 6 miesięcy gratis potem automatycznie wyłączenie - 0zł

 

Umowa 15 miesięcy - całość 126zł

 

HBO + Max za 5 zł ???

Super sport za 5 zł ???

I jeszcze do tego Viaplaey na 6 miechów za 0 zł ???

 

Kolego gdzie tak dają? Podaj jakieś namiary chętnie skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JedynyTaki napisał(a):

SuperSport za 5 zł to dostał reklamacyjnie za Mistrzowską Piłkę. Po co tu wrzucać takie oferty, które nie były w całości uzyskane w czasie aneksowania? 

 

W takim razie co z HBO i HBO Max za 5 zł i Viaplay z 0zł na 6 miesięcy? To też z reklamacji?

 

Mi kończy się umowa z końcem lipca i za nic nie chcą dać podobnej oferty a jestem długoletnim klientem. Za HBO i MAX płacę obecnie 20 (15+5) zł i jeszcze chcą mi podnieść o 5 zł. Za extra+ też płacę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, p4t napisał(a):

 

W takim razie co z HBO i HBO Max za 5 zł i Viaplay z 0zł na 6 miesięcy? To też z reklamacji?

HBO I HBO Max za 5zl jest dla tych, którzy mieli ten pakiet kiedyś za 0zł. Zdarzały się takie przypadki lata temu.

 

A Viaplay za 0zł na 6 miesięcy jest do osiągnięcia dla każdego kto wcześniej Viaplay nie miał. 

W sumie można wybrać. Albo 6 miesięcy za 0zł i dalej 29zł  albo 15zł przez cały czas. 

 

Nic odkrywczego jeśli czyta się wątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k05 napisał(a):

HBO I HBO Max za 5zl jest dla tych, którzy mieli ten pakiet kiedyś za 0zł. Zdarzały się takie przypadki lata temu.

 

A Viaplay za 0zł na 6 miesięcy jest do osiągnięcia dla każdego kto wcześniej Viaplay nie miał. 

W sumie można wybrać. Albo 6 miesięcy za 0zł i dalej 29zł  albo 15zł przez cały czas. 

 

Co to znaczy dla tych, którzy mieli ten pakiet kiedyś za 0 zł? Do jakiego okresu odnosi się kiedyś? Czy na przykład można to odnieść do pakietu superpremium 4k, w którym teoretycznie HBO jest za 0zł bo jest w ramach całego pakiety za 109,99 zł? Viaplay nigdy nie miałem, żaden z dzwoniących się nawet nie zająknął by mi go zaproponować w tych opcjach.

 

Wątek jest bardzo chaotyczny, nigdy nie jest jasno napisane co i jak dlatego ludzie zadają tyle różnych pytań.

Zadałem takie tutaj blisko miesiąc temu i niestety nikt nie odpowiedział choć starałem się zadać jasno i konkretnie...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, p4t napisał(a):

Co to znaczy dla tych, którzy mieli ten pakiet kiedyś za 0 zł? Do jakiego okresu odnosi się kiedyś?

Do umowy, którą obecnie przedłużasz. Jeśli ktoś ma za 0 to może cisnąć żeby cenę utrzymać 

Konsultant konsultanowi nierówny, jeden Ci da zniżkę na jakiś pakiet, drugi nie. 

 

6 minut temu, p4t napisał(a):

Wątek jest bardzo chaotyczny, nigdy nie jest jasno napisane co i jak dlatego ludzie zadają tyle różnych pytań.

Bo wszystko zależy od obecnie posiadanych cen. Stąd tyle konfiguracji. 

7 minut temu, p4t napisał(a):

Viaplay nigdy nie miałem, żaden z dzwoniących się nawet nie zająknął by mi go zaproponować w tych opcjach.

Możesz dopytać przy przedłużeniu 

W skrócie: 

Jeśli miałeś extra za 55 to raczej za 45 go mieć nie będziesz

Jeśli miałeś optimum za 39,99 to za 25 ciężko go będzie dostać.

Jeśli miałeś hbo za 0 to możesz starać się utrzymać cenę 

 

Ogólnie ceny poszły do góry dlatego dopłata za multiroom to już 5 zł więcej (20 zł) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Motyl1987 napisał(a):

Do umowy, którą obecnie przedłużasz. Jeśli ktoś ma za 0 to może cisnąć żeby cenę utrzymać 

Konsultant konsultanowi nierówny, jeden Ci da zniżkę na jakiś pakiet, drugi nie. 

 

Bo wszystko zależy od obecnie posiadanych cen. Stąd tyle konfiguracji. 

Możesz dopytać przy przedłużeniu 

W skrócie: 

Jeśli miałeś extra za 55 to raczej za 45 go mieć nie będziesz

Jeśli miałeś optimum za 39,99 to za 25 ciężko go będzie dostać.

Jeśli miałeś hbo za 0 to możesz starać się utrzymać cenę 

 

Ogólnie ceny poszły do góry dlatego dopłata za multiroom to już 5 zł więcej (20 zł) 

 

Obecnie do końca czerwca miałem tak:

 

Extra+ -                               49,99 zł

HBO Max -                            5,00 zł

HBO -                                   15,00 zł

Mistrzowska Piłka -              5,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD -       0,00 zł

CANAL+ -                            19,90 zł

MULTIROOM STANDARD - 15,00 zł

Najem Dysk -                        0,00 zł

Najem 4K UltraBox+ -          0,00 zł

RAZEM:                             109,89 zł

 

Z końcem czerwca wyłączyli mi mistrzowską piłkę i za lipiec mam rachunek 5 zł mniejszy czyli 104,89 zł.

2 lata temu miałem superpremium 4k.

 

Chciałem zostać przy tym samym ale jak dzwonią za każdym razem mówią o podwyżce multiroom o 5 zł i HBO też o 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Motyl1987 napisał(a):

Na nieokreślonym ile wzrasta? O 5 zł? To zostań na nieokreślonym. 

Multiroom poszedł do góry, hbo też, więc nie kłamią. 

Na nieokreślonym doliczą mi chyba opłatę za sam kanał C+4k ultra hd 19,90 zł chyba że go wyłączę jak się da...

A dopłacanie 5 zł do HBO gdzie już płacę 20 a niektórzy to mieli za 0 zł biorąc pod uwagę, że jestem abonentem od ponad (sic) 15 lat to już mogliby sobie darować. Te przepychanki z nim przez ostatnie lata są tak irytujące już, że raczej się z nimi pożegnam po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście uciekł mi pakiet Canal+ za 20zł. Lepiej będzie jak wrzucę pełny screen.

 

Użytkownik @k05 wprowadza Was w błąd. Zresztą nic nowego. Lata temu? Umowę przedłużałem w kwietniu tego roku i HBO dostałem za 5 razem z HBO Max nie mając wcześniej tego pakietu. (Wcześniej pakiet Nowy Comfort + Canal+.) 

 

Trafić na odpowiedniego "pośrednika" to podstawa. Widocznie @k05 tyle lat w temacie i nie trafił na takiego. Skoro lubisz przepłacać to nic mi do tego. 

 

Pakiet Super Sport+ do końca umowy za 5zł zamiast Mistrzowskiej Piłki. W lipcu została uznana reklamacja za Ligę Mistrzów. 

 

0TIlZ8l.png

 

 

UWXUMTw.jpeg

Edytowane przez Vaniliovsky
  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...