Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wygląda w przypadku przedłużenia pakietu Superpremium+4K (z wypowiedzeniem) w przypadku HBO? Do tej pory ten pakiet zawierał w sobie kanały HBO wraz z HBO MAX, a więc nie było za HBO żadnych dodatkowych opłat. Czy można się spodziewać w przypadku pakietu Superpremium+4K możliwości przedłużenia HBO z MAX (premium) na dotychczasowych warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, kb27 napisał(a):

Cześć,

 

Obecny pakiet 84,40

 

Canal+Extra(6) 72,50

Eleven 11,90

Canal+ 4k 0

Najem wifi premium box+dysk 0

BBC 0

Mistrzowska piłka 0

 

Telefon z propozycją to co obecnie ale zmiana na 11 c+ (chyba) 95,90 + mistrzowska piłka 20 zł

 

Zależy mi tylko na tym aby mieć piłkę nożną (liga Polska, Hiszpańska i Liga Mistrzów) nic innego nie oglądam.

Podpowiedzcie proszę na co można liczyć i czego oczekiwać

Umowa do końca sierpnia bez wysłania wypowiedzenia

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

 

 

Oferta z dzisiaj. To co powyżej + liga mistrzów 111,90 (91,90+20). Dzwoniący stwierdził, że każda kolejna propozycja będzie mniej korzysta (brak wypowiedzenie)... co o tym myślicie?

 

Co myślicie o włączeniu ligi mistrzów później chociaż zapewne to wróżenie ze szklanej kuli czy będzie korzystniej czy nie

 

Zależy mi na piłce liga Polska, hiszpańska i lIga mistrzów jaki pakiet to minimum dla takiej konfiguracji? wiem, że nie obniżają pakietów ale może warto podpisać nową umowę. Absurd, że nowe są korzystniejsze będąc nieprzerwanie klientem od 2009

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Pakiet Extra+ z CANAL+ (11)

79,99 zł

Viaplay

0 zł

Eleven Sports

11,90 zł

MULTIROOM STANDARD

10,00 zł

NAJEM MEDIABOX+

0,00 zł

Razem: 101.89. Umowa do końca września. Propozycja z czerwca bez wypowiedzenia - coś ponad 160 zł z utrzymanie dotychczasowych kanałów. Nie było wtedy jeszcze nic wiadomo o L.M. Poziom rozmowy żenujący. Dziewczyna bez pojęcia o zawartości pakietów i posiadanych prawach sportowych. Od tamtej pory cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kb27 napisał(a):

Absurd, że nowe są korzystniejsze będąc nieprzerwanie klientem od 2009

Nie są korzystniejsze 

7 minut temu, bdrs napisał(a):

końca września. Propozycja z czerwca bez wypowiedzenia

Od tego zacznij 

7 minut temu, bdrs napisał(a):

Viaplay

0 zł

Tego nie utrzymasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, kb27 napisał(a):

 

Oferta z dzisiaj. To co powyżej + liga mistrzów 111,90 (91,90+20). Dzwoniący stwierdził, że każda kolejna propozycja będzie mniej korzysta (brak wypowiedzenie)... co o tym myślicie?

 

Co myślicie o włączeniu ligi mistrzów później chociaż zapewne to wróżenie ze szklanej kuli czy będzie korzystniej czy nie

 

Zależy mi na piłce liga Polska, hiszpańska i lIga mistrzów jaki pakiet to minimum dla takiej konfiguracji? wiem, że nie obniżają pakietów ale może warto podpisać nową umowę. Absurd, że nowe są korzystniejsze będąc nieprzerwanie klientem od 2009

Nowy jako podstawkę ma Entry+, a nie Extra+ jak Ty. Więc nie jest korzystniej. Gdyby miał mieć to co Ty to pewnie musiałby zapłacić grubo powyżej 150zł miesięcznie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Arne Slot napisał(a):

jeśli chciałbym dostać MAX (premium), to jaka będzie dopłata?

Przygotowują podobno zmianę oferty dla superpremium 4k więc pewnie będzie niedługo wiadomo za ile dają ten pakiet z maksem premium. 

 

2 minuty temu, damiant10 napisał(a):

? Bo jak na razie życzą sobie 15zł od każdego dekodera?

Tak. Będziesz płacić 20 zł za dekoder przy przedłużeniu 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Motyl1987 Ta opłata 20 zł za dekoder przy przedłużeniu dotyczy wszystkich abonentów, czy tylko tych z niższymi pakietami? Pamiętam, że przy niższych pakietach zawsze były te opłaty, natomiast ja przy Superpremium+4K już tych opłat nie miałem i odkąd pamiętam mam dzierżawę 4K Ultrabox+ z dyskiem za 0 zł. Utrzymam to przy aneksowaniu? Dwa lata temu utrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Obecnie mam 

nowy komfort+

canal+

mr

za to wszystko płacę 60pln. Na stronie mogę to przedłużyć z pakietem optimum za 70pln. Ile można z tego ściąć po zlożeniu wypowiedzenia?

 

I druga sprawa: mam premium boxa i wifi boxa. Czy dekoder mozna wymienić niezależnie od aneksu na programy, czy warto jedno z drugim jakoś spiąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam :

 

Pakiet Entry z Canal+ i Netflix  50,00
Opcje dodatkowe HBO Max - tv w aplikacji  0,00
HBO Max - wideo w aplikacji  0,00
VOD+  0,00
HBO 20,00
CANAL+4K ULTRA HD 0,00
Opłata manipulacyjna MRS  10,00
5,00 Czynsz najmu sprzętu
RAZEM 85,00 zł

 

Umowa do 30.09.2024

 

Co można teraz przy przedłużeniu wywalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o ofertę przedłużenia pakietu mojej mamy. Nie mam doświadczenia z niskimi ofertami i czy daje się coś ugrać.

Oferta do końca sierpnia Nowy Start + za 19,99 miesięcznie + Dekoder Ultrabox za 0.

Po przejściu na czas nieokreślony 23 zł za całość.

 

Wypowiedzenie jeszcze nie złożone, z racji braku obecnie pakietu Start + oferty jakie dostaje na razie to Relax+ za 29,99 + dekoder za 0.

Czy przy złożeniu wypowiedzenia uda się zejść z ceny Relaxu?

Jako, że nowa strona Canal+ jest mało przejrzysta jeśli chodzi o ofertę i kanały w pakietach czy ktoś pamięta jaka jest różnica w kanałach jeśli chodzi o Start + vs Relax+? Te same kanały  czy może mniej lub więcej jest w nowym Relaxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, raafmix napisał(a):

Dokładnie tak, jak napisałeś. Czyli nic więcej nie można ugrać?

To jest najlepsza oferta, taniej nie dostaniesz. Można później po uruchomieniu oferty negocjować za 10PLN, podniesienie pakietu Optimum do Extra.

Edytowane przez igal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...