Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie 

pakiet

Optimum+

24,99 zł

CINEMAX

8,00 zł

CANAL+4K ULTRA HD

0,00 zł

FOX Play

0,00 zł

HBO

15,00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0,00 zł

Filmbox Pack

5,00 zł

CANAL+ Family

0,00 zł

CANAL+

25,00 zł

Nat Geo Play

0,00 zł

HBO Max

5,00 zł

Dop. do Extra+ dla Optimum+

10,00 zł

Eleven Sports

15,90 zł włącz/wyłącz

MULTIROOM STANDARD

Cena usługi

0,00 zł

To mój pakiet, który bez problemu odtworzą. Zastąpią fox i get bbc plarey i movies fun. Chcę do tego pakietu za free viaplay mogę nawet wziąć eleven za 11,90 zł. Druga propozycja superpremium 4k , mistrzowska piłka, viaplay, multiroom za 109,99 zł, ale tu chcę cinemax za free, a oni 8 zł lub 7,50 włącz wyłącz. Umowa na 12 miesięcy do końca stycznia 2023. Nie wysłane wypowiedzenie. Czy jest to do ugrania po wypowiedzeniu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta  przedłużeniowa po wypowiedzeniu:

 

NOWY COMFORT+                      24,99

DOP. DO PAKIETU Z EXTRA        0,00 zł

CINEMAX                                     10,00 zł

HBO                                              15,00 zł

HBO MAX                                     5,00 zł

DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX    38,00 zł

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+      0,00 zł

 

= 92,99  na 24 m-ce

 

Koniec obecnej umowy 30.09

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pakiet extra z 6 canal+ . 2 karty cameleon bez dekoderów, umowa na czas nieokreslony za 79.99. Co moge dostac   za to co mam gdybym przedluzyl dodatkowo z viaplay ? Prosba tez o jakis nr kontaktowy do ludzi odpowiedzialnych za przedluzanie umow..dawno nie siedzielam w temacie..pozdrawiam.

 

Oczywiscie w gre wchodza 2 umowy...;)

Edytowane przez Yoshy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2022 o 20:01, red_fork napisał:

Mam taką radę dla przedłużających: zobaczcie na Wasze obecne umowy, ile będziecie płacić po okresie oznaczonym. Mnie męczyli telefonami z ofertą 20pln droższa, a okazuje się, że jak nic nie będę robił, to zapłacę 5 PLN drożej z umową na czas nieokreślony... To może być sposób na podwyżki w październiku.

Chyba się starzeję... Przekonali mnie jednak do optimum za 24,90, zeszli z opłaty za ultrabox i dysk do 0 pln, dorzucili na 1,5 miesiąca multimanpack oraz extra+ i na 2,5 miesiąca tidal. Niestety 24m...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2022 o 10:02, red_fork napisał:

 Przekonali mnie jednak do optimum za 24,90, zeszli z opłaty za ultrabox i dysk do 0 pln, dorzucili na 1,5 miesiąca multimanpack oraz extra+ i na 2,5 miesiąca tidal. Niestety 24m...

A wcześniej jaki miałeś dekoder że teraz dali Ci Ultraboxa z dyskiem za 0 zł? Pod jakim numerem z nimi rozmawiałeś ? Jaki jest warszawski numer DUK?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, _Artek_ napisał:

Od października pakiety w górę ale już z viaplay więc jak ktoś chce viaplay ro i tak przy dobrej negocjacji na jedno wyjdzie….narazie wykorzystują zamieszanie cenowe i wciskają wszystkim wszystko mówiąc że taniej nie będzie. 

Znasz już oferty utrzymaniowe,które będą od października,że piszesz takie głupoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ofertę Comfort+, Canal+11 kanałów, Canal+4K, Dekoder Ultrabox z dyskiem 1Tb za 48,40 zł dodatkowo HBO i HBO Max 5 miesięcy O zł, Men Pack do końca października O zł z opcją wyłączenia. 

 

Druga umowa pakiet Extra+ z dekoderem WiFi Premium Box za 15 zł. 

 

Łącznie dwie umowy 63,40 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ralal89 napisał:

Panowie, czy istnieje nadal jakiś pakiet Superpremium +4k za 109 zł z extra+ i hbo? 

I jak on się obecnie nazywa?

 

Za 109 zł jest możliwość uzyskania Viaplay i hbo za 0 zł? 

Superpremium 4k za 109,99 

 

1 godzinę temu, tomek198609 napisał:

Można dostać przedluzenie abonamentu dalej z 2 starymi niezaleznymi kartami cameleon ? Ponoć to już niemożliwe? 

Nie ponoć. Temat wałkowany od miesięcy jak nie od ponad roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ircios napisał:

Superpremium 4k za 109,99 

 

Nie ponoć. Temat wałkowany od miesięcy jak nie od ponad roku.

Ok - nie czytałem od dawna forum dlatego pytam .... sorry mała poprawka ... mam ultraboxa z karta cayman i jakiegoś sagecom z karta cameleon - oczywiście działają niezależnie od siebie ..

Rozumiem, że jedyne wyjście to nowy multiroom ? Czy muszę zostać przy tych dekoderach czy mogę dostać coś nowego ? Konsultant twierdzi że nie wymieni ultraboxa a tego nowego dekodera 4k ... prawda czy fałsz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dexirz napisał:

Przedłużyłem ofertę Comfort+, Canal+11 kanałów, Canal+4K, Dekoder Ultrabox z dyskiem 1Tb za 48,40 zł dodatkowo HBO i HBO Max 5 miesięcy O zł, Men Pack do końca października O zł z opcją wyłączenia. 

 

Druga umowa pakiet Extra+ z dekoderem WiFi Premium Box za 15 zł. 

 

Łącznie dwie umowy 63,40 zł. 

Ta druga a umowa swietna! Jeżeli chodzi o pierwszą proponowali mi podobny pakiet za 44,90 tylko z optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy da się jeszcze z tego coś urwać?

Wybrane usługi:

Optimum+, HBO, BBC Player, CANAL+ Family, Dop. do Extra+ dla Optimum+, HBO Max, History HD_H2, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje:

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Dopełnienie do Extra+ dla Optimum+ 10 zł/m dla Abonentów (09/20), HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cwaniak Oferta według mnie dobra pod tym względem, że masz odtworzoną ofertę jak widzę z opcją Dopełnienie do Extra+. Kanały HBO z HBO Max masz z możliwością odłączenia po okresie bezpłatnym? Bo jak tak, to cenowo jest według mnie jak najbardziej ok. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...