Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowa do 31.08

to co mi zaproponowano

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix z HBO 50 zł 3 m, 119,99 zł 21 m i 149,99 zł/m dla Abonentów (11/21) L

Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

 

Czy to jest dobra opcja ? i czy można zamiast powyższego dekodera ugrać za free dekoder 4K?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nirvanek7 napisał:

Umowa do 31.07.2022 na wypowiedzeniu. 

Pakiet Extra+ z CANAL+ 79,99zł 

HBO z Max 0zł 

FOX Play

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Nat Geo Play

Ultrabox 4k 5zł 

Dysk 5zł 

wifibox z Camelem 0zł 

 

Już chyba 10x dzwonią i jedyne co to Ultrabox za 0zł a dysk dalej 5zł,  masakra! 

 

Chciałbym Netflix 4k za 38zł to nie da rady, a jak ktoś ma w tej cenie to tylko z reklamacji. WTF? 

 

Mówię,  że dobiorę Eleveny i Multi Man Pack,  a oni dalej że Netflix 4k 17zł dopełnienie,  masakra? 

 

Dodatkowo chcę dobrać drugą umowę Extra+C+HBO +Ultrabox 4k wychodzi 55zł + 10zł dekoder. 

 

I dalej nic,  że to nie ważne iż dobiorę drugą umowę do której nie można niby sprzętu zrabatować. 

 

Chłopaki proszę napiszcie, co mogę ugrać,  a co mógłbym ewentualnie dostać?  

Czytam forum i widzę że już przy 55zł niektórzy mają Ultrabox 4k z dyskiem za 0zł 

A mi uparcie twierdzą że mają tylko jeden voucher na zrabatowanie dekodera a dysk dopiero przy następnym aneksie.

 

Normalnie wziąłbym nową umowę z Superpremium za 90zł bo mam możliwość,  ale zależy mi na drugiej umowie za 35zł 

 

Nie piszcie że nie chce mi się czytać forum, tylko pomóżcie proszę. 

Pozdrawiam 

A co byś jeszcze chciał ugrać? Nie chcą Ci dać Netflixa 4K w cenie 38zł, bo masz HBO za 0zł do pakietu za 79,99zł. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nadchodzi czas końca umowy 30.09. Już męczą telefonami i opowiadają bajki jak to bywa.

 

Obecnie:

extra z canal plus 79,99pln,

Hbo z max 0pln,

Eleven 11,90pln,

Dekoder 4k z dyskiem 5pln,

MP 0pln,

C plus 4k 0pln,

 

Po lekturze celuję w trudną wersję:

Optimum 24,99pln,

Hbo z max 19,99pln,

Canal plus z 4k 19,99,

MP 0pln,

Dekoder 4k z dyskiem 0pln,

 

czyli ca 65pln.

 

Ewentualnie łatwiejsza wersja:

extra z canal plus 79,99pln,

hbo z max 0pln,

MP 0pln,

C plus 4k 0pln,

Dekoder 4k z dyskiem 0pln,

 

czyli ca 80pln.

 

Realne? Zwłaszcza pytam o pierwszą opcję. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k05 napisał:

Realne - jeżeli wyślesz wypowiedzenie. 

Puściłem już, zmotywowały mnie rozmowy z tymi dziećmi które dzwoniły do tej pory.

 

No to poczekamy. Ale zastanawiam się od czego zacząć w rozmowie, czy od zrabatowania dekodera czy od wynegocjowania optimum jako podstawki w cenie jaka mnie interesuje.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam CAM + tuner, zaproponowali coś takiego:

 

EXTRA z C+ 4K - 64,98zł   /44,99+19,99/

HBO na 6M - 0zł

HUSTLER na 6M - 0zł, później 4zł/m

 

wymiana tunera na nowszy z dyskiem za 0zł

druga umowa z samym EXTRA za 15zł

 

całość 79,98zł

 

zastanawiam się nad usługami online co można wyciągnąć; orientuje się ktoś, co wchodzi w skład extra a co jest dodatkowo płatne z tego?

MOVIES Fun

BBC Player

FOX Play

Nat Geo Play

coś inne na co warto zwrócić uwagę ?

 

opcjonalnie da się wyciągnąć coś z poniższego?

MISTRZOWSKA PIŁKA

Adventure TV HD

H2

HISTORY HD

MISTRZOWSKA PIŁKA

 

dziękuję za odp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie prośba wielka, za 3 dni kończy sie umowa, wypowiedzenie wysłane dawno. cały czas oferują to samo, niestety z podwyżką i nie wiem juz czy da sie coś ugrać.

A wiec tak

 

Pakiet Superpremium+ 4K

CINEMAX

FOX Play

MEZZO

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Multi Man Pack

Nat Geo Play

SunDance HD

NAJEM PVR i moduł cam

Hbo Max

wszystko 144,97 zł

Proponują żeby podpisać nową umowę na moduł i płacić za niego ponad 30 zł plus te 144. Jest szansa zeby zejsc Cos na doł czy nie bardzo? Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, balecmistrz napisał:

Witam

Panowie prośba wielka, za 3 dni kończy sie umowa, wypowiedzenie wysłane dawno. cały czas oferują to samo, niestety z podwyżką i nie wiem juz czy da sie coś ugrać.

A wiec tak

 

Pakiet Superpremium+ 4K

CINEMAX

FOX Play

MEZZO

MISTRZOWSKA PIŁKA

MULTIROOM STANDARD

Multi Man Pack

Nat Geo Play

SunDance HD

NAJEM PVR i moduł cam

Hbo Max

wszystko 144,97 zł

Proponują żeby podpisać nową umowę na moduł i płacić za niego ponad 30 zł plus te 144. Jest szansa zeby zejsc Cos na doł czy nie bardzo? Z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam 

 

Ja mam ten sam pakiet co ty tylko bez modułu cam a place 129 zł za wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, pablo1987 napisał:

W jakiej cenie macie dostępny pakiet canal+ dla osób które nie zdecydują się na zakup tego pakietu przy przedłużeniu umowy ??

Czy ten pakiet później można włączyć w strefie abo. na miesiąc czy całą umowę jakie są warianty pakiet canal+ w trakcie trwania umowy?

Ja mam za 19,90 ale wraz z Netflixem czyli plus 29,00.

Pakiet możesz włączyć później w trefie abo, ale raczej na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Przedłużyłem umowę na kolejne 2 lata bez wysyłania wypowiedzenia:
Nowy Comfort+ 22,50
Canal+ 19,90

Canal+ 4K 0zł

2x Multiroom 10zł (pierwszy za 0zł)

Wymieniłem dekoder główny na 4K z dyskiem 6zł

Łącznie 58,40zł

 

Poprzednia umowa:

Nowy Comfort+ 22,50

Canal+ 25zł

2x Multiroom 10zł

Łącznie 57,50zł

 

Chciałem wymienić jeden dekoder Multiroom na 4K, tak aby pierwszy na zwykłym dekoderze był za 0zł drugi za 15zł, ale obecnie nie ma takiej możliwości – trzeba wymienić oba. Przy wymianie obu dekoderów, dekoder główny z dyskiem za 0zł.

 

Co do przedłużania umowy w strefie, u mnie były normalne oferty z dekoderami, nawet multiroom pozostawał z rabatem.
2 ciekawe opcje do wyboru według mnie które miałem:

 

uM2qzX8.jpg

 

z8HkFmJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po 2 latach :)

 

Obecnie posiadam taki pakiet:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m

Mistrzowska Piłka za 0zł/m,

Multiroom Standard 49 i 10zł/m,

Najem MediaBox+ ADB 0 zł/m

FOX Play

Nat Geo Play

Paramount Play

razem płacę: 101,89 pln

 

Umowa do 31.08.2022. Do tej pory nie przedłużyłem i zastanawiam się nad wysłaniem wypowiedzenia.

Można tu z czegoś zejść?. Dodam, że zależy mi głownie na sporcie (Eleveny, MP) a byłbym skłonny zejść z extra+ na niższy pakiet. Co mogę wynegocjować? Ewentualnie czy w tej cenie mam szansę wynegocjować HBO na cały okres umowy?

Bedę wdzięczny za rady.

Pozdrawiam

Edytowane przez Sponge_Bob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MiK84 napisał:

obecnie nie ma takiej możliwości –

Można wymienić tylko jednego na ultrabox 4k. 

 

4 godziny temu, pablo1987 napisał:

W jakiej cenie macie dostępny pakiet canal+

19,90 bodajże 

 

5 minut temu, Sponge_Bob napisał:

Można tu z czegoś zejść?.

Zejdź na niższy pakiet, np entry+ sport 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, k05 napisał:

A co byś jeszcze chciał ugrać? 

Sorry że po czasie, ale po co ten foch?

HBO za 0zł?  

To tylko na papierze,  bo matematyka nie kłamie, a więc :

Extra 40zł 

Canal+ 20zł 

HBO 20zł 

Całość 80zł 

Za wszystko płacimy, nie ma nic za darmo, chyba tylko dodatki z których później większość rezygnuje, to one są wówczas gratis 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sponge_Bob napisał:

Witam wszystkich po 2 latach :)....

Że tak zapytam.... Co robiłeś przez 2 lata aby znać oferty? A zwłaszcza przez 3 ostatnie miesiące?

Przecież codziennie są podawane oferty. Zawsze możesz sobie którąś upatrzyć i negocjować. 

3 godziny temu, Sponge_Bob napisał:

.....byłbym skłonny zejść z extra+ na niższy pakiet. Co mogę wynegocjować? Ewentualnie czy w tej cenie mam szansę wynegocjować HBO na cały okres umowy?

Bedę wdzięczny za rady.

Pozdrawiam

Zawsze możesz zejść z E+ na niższy pakiet i dobrać opcje, które Cię interesują.  HBO nie dostaniesz za 0. Ewentualnie gdybyś przedłużał ten sam zestaw co masz,  to szansa na HBO 5 m.za free.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest ugrac zejscie z Superpremium 4k + MP i Mediabox w cenie 109.99zl na Extra+ C+ (moze byc bez 4k) HBO z Max oraz MP za 80zl? Do tego wymiana na Ultraboxa z dyskiem za 0zl i Eleveny (11.9zl)? Ewentualnie moglbym dobrac Netflixa na 4urzadzenia za 38zl. Wypowiedzenie zlozone oczywiscie.

Edytowane przez wasyyll@o2.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ircios napisał:

Że tak zapytam.... Co robiłeś przez 2 lata aby znać oferty? A zwłaszcza przez 3 ostatnie miesiące?

Przecież codziennie są podawane oferty. Zawsze możesz sobie którąś upatrzyć i negocjować. 

Zawsze możesz zejść z E+ na niższy pakiet i dobrać opcje, które Cię interesują.  HBO nie dostaniesz za 0. Ewentualnie gdybyś przedłużał ten sam zestaw co masz,  to szansa na HBO 5 m.za free.

 

Szczerze? Nie chciało mi się śledzić. Nie miałem do tego głowy. Telefonów od ludków z c+ też nie odbierałem i nawet nie wiem co mi proponują 🙈(wiem, wiem, jestem niepoważny🙃) Zaraz mi się umowa kończy i dopiero teraz zacząłem zajmować się tematem. Wszystko na ostatnią chwilę... Chyba dam najpierw wypowiedzenie i zobaczymy, czy będą dzwonić z DUK-a. Bo teraz oni każą do siebie dzwonić, a ja nie wiem co teraz jest dobrą ofertą i co mogę ugrać (dopiero dzisiaj coś poczytałem)

 

A  jeszcze tak z ciekawości. Ten sam pakiet, tylko po zejściu do optimum+, z extra+ za ile powinienem dostać?

 

W każdym razie dzięki panowie @PawelTSW @ircios 👊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wasyyll@o2.pl napisał:

Ciezko jest ugrac zejscie z Superpremium 4k + MP i Mediabox w cenie 109.99zl na Extra+ C+ (moze byc bez 4k) HBO z Max oraz MP za 80zl?

Schodziłem właśnie z tego pakietu z tym dekoderem, to dostałem:

Extra+ 49,99 zł 15 m, a po tym okresie 53,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (07/21).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

obecnie mam pakiet Nowy Comfort + dopełniony do Extra+ z Canał+.  W cenie 2 osobne dekodery i płace za to 52.50zł. 

Czy jest szansa, żeby utrzymać dwie karty Cameleon czy one są wymieniane? 

Jeśli wymieniane to co można ugrać najlepszego, żeby mieć dwa dekodery, które nie potrzebują połączenia między sobą.

Do czego dążyć po wypowiedzeniu umowy ? :) 

Edytowane przez kdw60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...