Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem że jest nowy sposób przedłużania umowy w strefie abonenta i z opcją włączania i wyłączania poszczególnych opcji  i niektóre propozycje są naprawdę ciekawe 

NP:

 

PAKIET EXTRA+ Z CANAL+

40.00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0.00 zł

MOVIES FUN

0.00 zł

FILMBOX PACK

0.00 zł

ELEVEN SPORTS

10.00 zł

CANAL+4K ULTRA HD

20zł

Albo 

 

OPTIMUM+ Z CANAL+ 160

40.00 zł

DOP. DO EXTRA+ DLA OPTIMUM+

20.00 zł

ELEVEN SPORTS

10.00 zł

MISTRZOWSKA PIŁKA

0.00 zł

CANAL+4K ULTRA HD

20.00 zł


 

Czy ktoś już próbował uzyskać coś fajnego wyłączając pewne opcje z tych pakietów przez ica.? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym się skonsultować. Moja umowa wygląda następująco.

 

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/mdla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 0zł/mdla Abonentów

4K UltraBOX+ najem 5 zł/mdla Abonentów

Dysk PVR 1 TBza 5 zł/mdla Abonentów

 

Umowa kończy mi się za 6 miesięcy i tutaj moje pytanie. Jak uważacie jest możliwe wynegocjowanie pakietu Eleven za 0 zł do obecnej umowy? 

Np. dla nowych klientów jest możliwość wzięcia pakietu canal+, mistrzowska piłka oraz kanałów eleven za 50 zł z pakietem opticum.

Edytowane przez floro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, floro napisał:

...Np. dla nowych klientów jest możliwość wzięcia pakietu canal+, mistrzowska piłka oraz kanałów eleven za 50 zł z pakietem opticum.

Dla nowych klientów jest chyba pakiet Entry z tymi dodatkami.

Spróbuj zejść na Entry za 9,99. Do tego C+ 19,99, Eleven 11,90 i MP za 10 czy 15, a max 20 zł..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do końca sierpnia mam pakiet Extra+ z C+ MR MP dekoder 4K z dyskiem. Płacę 94.99zł. Ze względu na brak SGP oraz ligi angielskiej jedyne na co się zdecyduje przy przedłużeniu to pakiet relax. Za ile mogę go wywalczyć i czy uda mi się ogarnąć dekoder z dyskiem za 0zł. Za wszelkie sugestie i podpowiedzi z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...