Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym wszystkim podziękować za pomoc. Dzięki wam z umowy 24m 54.99 zł za optimum+ i ultrabox+ z dyskiem udało się zejść na 12m 29.99 zł z dopełnieniem do extra+ przez kilka miesięcy (czego nie jestem do końca pewny), co chyba jest już niezłą ofertą. Przez tyle lat bezmyślnie przedłużało się umowy... 

Edytowane przez Gusson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PawelTSW napisał:

Wszystko. 

@jerussuperpremium-4k ma filmboxy, nie da się ich wyłączyć bo są integralną częścią pakietu. 

 

Bez zagłębiania się w szczegóły cytuję propozycję przedłużenia umowy, cytuję : "Superpremium-4K które Pan Ma bez Filmboxów na 12 m-cy za 111 zł"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zależy mi na lidze angielskiej a Canal nadal nie wie czy dogadają się z Viaplay. 

Więc nie chcę umowy na 24 m-ce, no i padła propozycja "To co ma Pan w tej chwili (superpremium)

minus filmboxy  za 111 zł, ale na 12 m-cy

Pytanie czy ktoś dostał pełny Superpremium-4K za 109,99 na 12 m-cy ?

Edytowane przez jerus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem nowy na forum. Mam pytanie zasadnicze dla mnie. Umowa na Superpremium 4K kończę z 31.12.2021r., wypowiedzenie złożone ale żadnych telefonów. Mam zamiar zejść do optimum+ czy w przypadku zgody co do takiej konfiguracji będzie ona obowiązywać od dnia zgody a więc np. 20 października czy tez dopiero po zakończeniu obecnego okresu umowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jerus napisał:

 

Bez zagłębiania się w szczegóły cytuję propozycję przedłużenia umowy, cytuję : "Superpremium-4K które Pan Ma bez Filmboxów na 12 m-cy za 111 zł"

To nie jest superprenium 4k bez filmboxów tylko składak z ekstra+ i dodatki bez   pakietu filmboxów  i wtedy jest za 111 na 12 miesięcy. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...