Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, PawelTSW napisał:

Taniej nie będzie. Dekoder 4k za 5 zł. Łącznie 96,89. Dorzucą ci c+4k za 0..

Bardziej opłaca się przejść na nieokreślony, ale jak kto woli. 

 

Czyli lepiej nie będzie rozumiem z ceną nawet jeśli dam wypowiedzenie ? W takim razie czekam na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mati91ck napisał:

A w jaki sposób wymienić dekoder na ten z dyskiem ? Samemu się do nich odezwać ? Czy czekać aż umowa będzie się kończyć ?

Ja jak nie miałem jeszcze dekodera 4K to ze dwa razy w strefie pojawiła mi się wymiana na dekoder 4K (0 zł) + dysk (5 zł)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tel 661512430 nie negocjujemy :)

To dodatkowe pytanie: przyszedł właśnie sms a w nim tekst w stylu niedługo koniec umowy weź sprawy w swoje ręce i zdecyduj o warunkach przedłużenia - zadzwoń na 22 3144622. Jest sens dzwonić czy też olewamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czerstwy napisał:

Comfort+dopełnienie do Extra +C+ idzie ugrać za ok.60zł.Eleven za 11.90.C+i dekoder 4K to ludzie dostają nawet przy opłatach 50zł.MP mi przy sładaku oferowali za 10zł MR ma za 0zł jak wszyscy z C+.To samo tylko inaczej opakowane😉

A ten comfort+ dopełnienie do extra+ c+ to jest to samo co extra+ canal+? bo ten składak wychodzi chyba trochę taniej.Ciekawe ile wołają jeszcze za dekoder 4 k bo mi dają za 5 zł z dyskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, borsuk2 napisał:

Ktoś coś doradzi (odnośnie posta którego zamieściłem wczoraj)? Dzięki

 

A co tu radzić? Przecież Twoja oferta praktycznie jest podawana na każdej stronie. Od wczoraj nic nie przeczytałeś? Szkoda. Już byś wiedział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ircios napisał:

Przecież Twoja oferta praktycznie jest podawana na każdej stronie.

No popatrz a przeczytałem wczoraj z 15 stron i jakoś nie widziałem takiej samej oferty.

Proszę zrób mi screena i podkreśl gdzie jest to samo a nie coś innego.

Jakbyś mógł to oświeć mnie też mi też proszę dlaczego na zapytanie 

5 godzin temu, pawo24 napisał:

Extra+ Canal+,MP,Eleven,Multiroom ,Canal+ 4k,Dekoder 4k+ drugi dokoder z kartą camelon wszystko za około 96 zł.

.

Odpowiadasz

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

No taniej nie będzie

skoro 29 stycznia 7 stron wcześniej były prezentowane dużo lepsze oferty pokroju:

  • Optimum+
  • CANAL+
  • HBO
  • CANAL+4K ULTRA HD
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MULTIROOM STANDARD
  • Najem CAM
  • Najem CAM

za 69,99pln. Nie to samo ale HBO jest dużo lepsze i droższe niż MP i Eleveny a jest mam jeszcz Filmbox Pack. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...