Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa kończy mi się z końcem miesiąca, wypowiedzenia mam wysłane i zarejestrowane już. Z ciekawości dzisiaj zadzwoniłem i konsultant dał mi ofertę comfort + extra + 6xC+ + MR + tuner PACE + HBO umowa na 15 miesięcy za 79,90. Czyli to samo co na stronie tylko Hbo na całą umowę. Myślicie że zejdą z ceny na 69 czy brać za 79,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wspomagam telefonicznie rodziców, którym w tym miesiącu kończy się umowa. Do tej pory za 59 zl było: universe, 6x canal+, multiroom n-kowy. Konsultant proponuje obecnie za 59 z groszami: comfort, extra, 6x canal+, canal+ vod, multiroom i hbo na 9 miesięcy gratis. Umowa na 15 miesiecy. Pomijając brak ceny stałej wygląda to na dobrą ofertę. Dostał ktoś coś lepszego z multiroomem na dekoderach adb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wspomagam telefonicznie rodziców, którym w tym miesiącu kończy się umowa. Do tej pory za 59 zl było: universe, 6x canal+, multiroom n-kowy. Konsultant proponuje obecnie za 59 z groszami: comfort, extra, 6x canal+, canal+ vod, multiroom i hbo na 9 miesięcy gratis. Umowa na 15 miesiecy. Pomijając brak ceny stałej wygląda to na dobrą ofertę. Dostał ktoś coś lepszego z multiroomem na dekoderach adb?

To jest dobra cena. Za 69 jest szansa do zgarnięcia z HBO na całą umowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie do was..

czy przy przedłużeniu umowy mogę zmienić multiroom premium na multiroom standard ?? konsultant zapewniał że nie mogę tego wykonać...

jeśli tak to rozumiem, że żadna wymiana dekodera nie jest potrzebna i nadal mogę mieć 1x turbo i 1x biała mydelniczka..

 

co do pakietów dostał ktoś stała kwotę i max do wysokości 66zł za comfort+, multi+, 6xC+, C+ vod na 15 miesięcy z multiroom premium ?? czy takie oferty tylko z kwot uśredniona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak nie.

 

@Mariusz7 i tyle max.można za tą ofertę dać, ale do końca miesiąca jeszcze jest czas, więc i na lepszą ofertę też jest szansa. Poczekaj na telefon a jak Ci nerwy puszczą i nie wytrzymasz to dzwoń raczej pod 22 2200191.

 

@ircios myślę, że jeżeli teraz za 59zł proponują HBO na 9 m-cy to zgadzając się na 69zł trochę przepłaci. To będzie bardzo dobra oferta, ale może jakimś małym kroczkiem wcześniej zanim zgodzi się na 69zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet doradza co niektórym jak ''sprzedać ITI swoje dane'' ;-) Czyli wyrazić zgodę na ''nękanie telefonami'' bo to taki dobry i przyjzany duszek z ITI ;-)

 

''

 

Zachowujesz się jak PIS-owiec ( że nie wspomnę i ich naczelnym tropicielu) :twisted: Przecież jak nie ma pozwolenia na kontakt, to jak mają zaproponować ofertę (dane o abonencie ITI i tak ma) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzych_krak nie.

 

@Mariusz7 i tyle max.można za tą ofertę dać, ale do końca miesiąca jeszcze jest czas, więc i na lepszą ofertę też jest szansa. Poczekaj na telefon a jak Ci nerwy puszczą i nie wytrzymasz to dzwoń raczej pod 22 2200191.

Nerwy mu puszczą, zadzwoni i dostanie jeszcze droższą ofertę. Polecam maila z zapytaniem, ale nigdy tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za przyklejenie mi ''łatki'' pewnej parti ;-) (bardzo rzeczowa argumentacja).A co to ludzie nie wiedza ze jak jest sprzeciw to nie zadzwonią a dane owszem ma ale jedynie do rozliczeń moze je wykorzystywać a nie w innych celach np. marketingowych i to boli ITI najbardziej a chyba nikt ułomny kto czyta forum nie jest ze można pod dany numer DUK zadzwonić samemu ;-)

 

No ale ciesze sie ze danie mi legitymacji partyjnej no i zrobienie ze mnie pewnego pana którym najwidoczniej ty sie fascynujesz a nie ja bo go sugerujesz porównując mnie do niego ;-)

 

Jak lubisz ''inwigilacje'' to no problem ale nie lubie jak przez tak to nazwijmy ''dobre rady'' robi userom ''wodomózgowie'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie zmusisz tutaj nikogo do zamknięcia ust. Jest wolny kraj. Każdy ma prawo wypowiedzi. A co do oczerniania kolegi, muszę cie zaskoczyć. Dzięki jego radom, zyskalem HBO do umowy, która miałem akceptować. I to jest główny cel tego forum. A Twoje wypowiedzi nie służą rozwojowi tego tematu. Wiec nie dziw się, że moderatorzy usuwają Twoje wypowiedzi nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kopara prawidłowa postawa tak jak moja identyczna jest ;-) Nie dać sie zmanipulowac ''dobrym duszkom ITI'' piszącym tu na forum ''najlepsze porady na świecie'' typu HBO na 6 m-cy za free jak moze to dostac na cały okres aneksowania umowy

 

U mnie najbardziej ITI boli ich to ze złożyłem sprzeciw na ''nękanie telefoniczne'' i to ja mam asa w rękawie ;-):mrgreen::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcelnorbert

szczerze meczący jesteś z tymi duszkami ITI

nawet jeżeli pracuje tam to w czym masz problem?kogoś przymusza do wziecia oferty?

nie odpowiada ci to nie czytaj a nie narzucaj znowu swojej wizji jako jedynej i słusznej

Twojego majla wczorajszego czytałem i nic z niego nie wynika oprocz tego ze ITI ma teraz nowa strategie proponowania łamanych umowow,jak juz pisałem jak sie to skończy zobaczymy za 14 miesiecy(może zle a może dalej po staremu) bo teraz to siejesz tylko zamieszanie

 

sprzeciw na dane marketingowe może ale nie musi robić problemy,w moim przypadku nie chcieli do mnie dzwonić a moje telefony do DUK kończyły sie ofertami żałosnymi

dopiero zdjęcie sprzeciwu spowodowało telefon od normalnego konsula z ktorym normalnie dalo sie porozmawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karbon222 ja właśnie walczę o taką ofertę 65 zl za universe i 6xc+ stała cenę oczywiście. jestem coraz bliżej ale zobaczymy będę czekał do końca kwietnia jak nie to odchodzę

 

ale z multiroom premium tez ? czy ze stnadard ??

też taka oferta mnie interesuje i jak zadzownia do 30 kwietnia to zostaje.. jak nie to roczna przerwa od nc+.. :)

 

nikt nie ma info czy mogę z multiroom premium przejść do standard?? zostawiając dekodery czyli białą mydelniczkę przy przedłużeniu umowy..

bo coś nie chca mi pozwolić z premium wskoczyć na standard przy przedłużeniu umowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią problemy z wiadomego względu. A ostatecznie jeżeli nie będziesz się mógł dogadać odnośnie tej wymiany MR, w co raczej nie wierzę, to co za problem zrezygnować z MRp, aneksować umowę na dobrych warunkach i później w APS dobrać MRs?

 

Jeżeli tylko wszystko będzie się kalkulowało to nie widzę przeszkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...