Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie dajcie sobie kitów wciskać, że nie ma stałej ceny. To jest albo widzimisię konsulów albo ich niewiedza.. Mi umowa miała konczyć sie w tym miesiącu. Po wysłaniu wypowiedzenia zadzwonili juz w następnym tygodniu ale od razu im powiedziałem co dokładnie mnie interesuje, za jakie pieniadze i tylko i wyłącznie ze stalą ceną do końca okresu minimalnego. Nie popusciłem i dostałem w końcu to co chciałem. Po około 5, 6 telefonach z ich strony. Wczoraj konsul dzwonil 3 razy bo rzekomo musiał wszystko obgadać z przełozonym. A nie miałem wygórowanych potrzeb. Jako były klient cyfry płacilem więcej niż n-kowicze. Za odpowiednik dzisiejszego comfort+, multi+,extra+, 6x C+, Filmboxy, Cinemaxy, MR oraz Pace PVR buliłem 99 pln. Założylem sobie obniżke ogólnej kwoty o 20% i dodatkowy dekoder do MR. I oczywiście stała kwote, najlepiej na 15 miesięcy.. Mi sie udało Mam to co napisałem i dodatkowo HBO na 6 miesięcy Powiecie, że to sporo te 79,90... Owszem, niektórzy mieli taniej ale mi to odpowiada. Pozdrawiam i życze udanych negocjacji.

 

No widzę ze rewelacja ofertę dostałeś :mrgreen: no i za jedyne i normalne 79,90 :mrgreen: Nie wiem czy śmiać sie mam czy płakać :mrgreen:

 

Kolega albo nie czyta tematu albo napisał tzw. ''hajterski'' post aby było :mrgreen:

 

@Gursonek tyle ze najpierw konsul zrobił z Ciebie :crazy: a stała cenę dostałeś po ''reklamacji'' a to inna rzecz bo najpierw balon z Ciebie zrobiony a pózniej musieli Cie ugłaskać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie dajcie sobie kitów wciskać, że nie ma stałej ceny. To jest albo widzimisię konsulów albo ich niewiedza.. Mi umowa miała konczyć sie w tym miesiącu. Po wysłaniu wypowiedzenia zadzwonili juz w następnym tygodniu ale od razu im powiedziałem co dokładnie mnie interesuje, za jakie pieniadze i tylko i wyłącznie ze stalą ceną do końca okresu minimalnego. Nie popusciłem i dostałem w końcu to co chciałem. Po około 5, 6 telefonach z ich strony. Wczoraj konsul dzwonil 3 razy bo rzekomo musiał wszystko obgadać z przełozonym. A nie miałem wygórowanych potrzeb. Jako były klient cyfry płacilem więcej niż n-kowicze. Za odpowiednik dzisiejszego comfort+, multi+,extra+, 6x C+, Filmboxy, Cinemaxy, MR oraz Pace PVR buliłem 99 pln. Założylem sobie obniżke ogólnej kwoty o 20% i dodatkowy dekoder do MR. I oczywiście stała kwote, najlepiej na 15 miesięcy.. Mi sie udało Mam to co napisałem i dodatkowo HBO na 6 miesięcy Powiecie, że to sporo te 79,90... Owszem, niektórzy mieli taniej ale mi to odpowiada. Pozdrawiam i życze udanych negocjacji.

No sporo, bo mogłeś wyrwać 5 m-cy za 0zł i 10 m-cy po 79,90, więc żadna rewelacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na stałej kwocie i ogolnie żeby bylo taniej niż dotychczas. Do tego chciałem za darmo drugi dekoder bo normalnie krzyczeli za niego 20 pln na miesiac. Wiem ze moja kwota d.. nie urywa. A post zamieściłem głównie po to, zeby Ci, którym na tym zależy, wiedzieli, że jednak można wyciagnać tą osławioną juz na tym forum stalą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja już przedłużyłem. (Oczywiście najpierw trzy telefony, które nic nie dawały korzystnego, następnie wypowiedzenie umowy i po prawie miesiącu telefon od nich)

(Prośba, piszcie jaki sprzęt macie, albo z jakiej sieci pochodzicie (n lub Cyfra+), bo dla różnych sprzętów są różne oferty.)

 

Miałem Universe+ + Multiroom Premium (taki sprzęt mi pozostał z n) za 69zł w umowie na 12 miesięcy (to było negocjowane rok temu podczas migracji z n do ncpluc).

 

Obecnie wziąłem Comfort+ + Multiroom Premium + HBO za 59 zł z groszami w umowie na 15 miesięcy. (Stała kwota co miesiąc)

Z tego co mówił konsultant, to HBO mogę sobie wyłączyć i pozostanie mi Comfort+ + Multiroom Premium za 34zł z groszami.

 

Czy myślicie, że można było ten zestaw wyrwać jeszcze taniej (chodzi mi o Comfort+ +MultiPremium + HBO)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@arminvanpiekarz może coś ci tam przyślą.........(kiedyś) :lol2:

Migrowałem do NC+ z Nki na "Gold" żadne papiery mi nie przyszły........dopiero po pół roku jak już przeszedłem na "Full Extra" dostałem warunki promocji ..... na "Gold" :lol2:

żenada ze strony NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcelnorbert. Są stale ceny pani z duk nawet mi o tym powiedziała tylko ze one są wyższe. trzeba czekać do końca i dobrze negocjowac wtedy na pewno dostaniesz co chcesz. mi po pierwszej odmowie ze średnią 58zl od razu dorzucala 3xhbo i cinemaxy na całą umowę. najważniejsze to dobrze negocjować!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

miałem silver+ 6 canal+, multiroom- 2 karty za 69 zł, wysłane wypowiedzenie- umowa do końca kwietnia, kilka razy do mnie dzwonili i dziś się zgodziłem.

Nowa umowa na 2 lata - 6 miesięcy za darmo, potem 18 po 89zł, średnia cena 67, czyli mniej niż miałem, oraz HBO przez całą umowę.

Mam już w ICA zmieniony pakiet- szczegóły niżej

Fajnie?

 

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aktualnie posiadam Univers + C+x6 + HBO za 74 zł na Turbo Box.

Umowa do końca kwietnia i na wypowiedzeniu.

Chciałem dobrac Multiroom do drugiego telewizorka dla dzieci

 

Dostałem propozycję:

Comfort +

Extra +

Sport &Film +

HBO x 3

Multiroom SD

razem 15 miesiećy srednio po 74,20zł (7 x 54,90 i 8 x 79,90)

Czy to rozsądna oferta?

Czy mozna dostać taki multiroom żeby działał timeshift na obu dekoderach?

W multiroom sd zaproponowali mi dekoder NEW BOX + i możliwość podłączenia dysku zewnętrznego.

Tylko wtedy nie działa timeshift.

A jakbym miał dwa dekodery PVR z dyskiem to coś zmieni i ktoś takie coś wogóle dostał?

Nie chciałem multiroom premium bo dzieci zapchały by mi dysk na PVR w tydzień ;)

 

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta b . dobra. Nie ma opcji abyś dostał drugi pvr. Dziwnym jest., że na deku z zewnętrznym dyskiem nie ma timeshifting. W normalnym sprzęcie jest, a może jest tylko nikt nie wie o tym? Równie dobrze timeshifting może zastąpić zwykłe nagrywanie na dysk twardy, o ile jest opcja odtwarzania podczas nagrywania. Ale i tego pewnie też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Ja mam obecnie :

 

CANAL+ PLATINUM +HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLAT +HBO

NAJEM ULTRABOX+

CINEMAX

FILMBOX

NOC

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

 

za 159zl.

 

Chcialbym to samo czyli prawie FULL z NOCa i dodatkowo History HD ktorego obecnie nie mam. Mezzo i Sundance i France, Redlight i VODy mi nie potrzebne. Poki co jeden telefon dostalem z opcja niby jakiegos FULL EXTRA pakietu ze wszystkim za 179zl :/ Za ile myslicie mozna najtaniej wyrwac to co chce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta b . dobra. Nie ma opcji abyś dostał drugi pvr. Dziwnym jest., że na deku z zewnętrznym dyskiem nie ma timeshifting. W normalnym sprzęcie jest, a może jest tylko nikt nie wie o tym? Równie dobrze timeshifting może zastąpić zwykłe nagrywanie na dysk twardy, o ile jest opcja odtwarzania podczas nagrywania. Ale i tego pewnie też nie ma.

 

Tylko to nagrywanie w czasie oglądania jest średnie bo mozesz dopiero nagrywać od momentu w którym naciskasz klawisz nagrywania, a w przypadku timeshift nagra od momentu początku programu.

No i wtedy nic ci nie umknie.

A tak trzeba specjalnie wchodzić w listę nagrań i odtwarzać to co nagrałeś :(

 

No i jak coś oglądasz i nie wiesz czy jest dobre to potem tego już nie masz od początku.

 

Jest to trochę średnie i .......

 

A czy do tego NEW BOX + na pewno można podłączyć dysk zewnętrzny?

Bo nigdzie tego nie piszą oficjalnie.

 

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...