Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wrk84 napisał:

Cześć otrzymałem ofertę przedłużenia umowy z pakietem SUPERPREMIUM 4K z opcją multiroom za 109,99zł. Dekoder bez dysku.

Czy to dobra oferta? Jest szansa na dodanie dysku w cenie ?

Czy ktoś dostał Superpremium4 k z multiroomem za 109,99zł i dzierżawą tunera 4 k z dyskiem za ozł.Walczę o to ale na razie dzwonią i nie ma mowy?A w razie czego swój dysk można dołączyć i wszystkie chodzą dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Czy udało się komuś z Was przedłużyć umowę zachowując stary pakiet. np. stary/dotychczasowy Comfort+ (z BBC First i MTV)?

Nie wiem czy w postach, w których piszą niektórzy, że uzyskali określoną cenę na Comfort+, to czy to zawsze jest "Nowy Comfort+" czy może kontynuacja, czyli dotychczasowy?

To samo dotyczy Start+. Czy teraz dostaje się obligatoryjnie "nowe" pakiety czy można wynegocjować zachowanie starego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam w/w pakiet umowa do konca listopada:

Pakiet superpremium

Opcje dodatkowe

HBO GO

Eleven Sports

History HD/H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

Cinemax

Czynsz najmu sprzętu dekoder pvr

muliroom standard (cameleon)

za wszystko place 129,90

 

Wczorajsza propozycja

 

Pakiet superpremium 4k

Opcje dodatkowe

HBO GO

Eleven Sports

History HD/H2

MISTRZOWSKA PIŁKA

Cinemax

filmbox

multiroom standart (cameleon)

za 120

 

albo to samo co wyżej tylko bez cinemax (dostepne w HBO GO) ale z wymiana dekodera na 4k z dyskiem (przy wymianie dekodera zostaje mr z cameleonem tak przynajmniej mówił konsultant) za 122

Jak myślicie da sie coś zejść niżej z ceny za to wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maniek88 Robią Cię standardowo w balona. Superpremium jest za 99,99 a Superpremium 4k za 109,99. Oczywiście przy wymianie na 4k, oddajesz Cameleona. MR na starej zasadzie, przynajmniej jeszcze. Oferty z Superpremium są tu podawane co kilka dni. Przeczytaj trochę. 

 

10 godzin temu, Tapatik napisał:

.....Czy teraz dostaje się obligatoryjnie "nowe" pakiety czy można wynegocjować zachowanie starego?

 

Nowe

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

oto moja obecna oferta:

 

-Pakiet Extra+ CANAL+(6)LIVE

-Eleven Sports za 7.95zł (to było zobowiązanie na 12 miesięcy)

-Mistrzowska piłka za free.

-Wifi PremiumBox za 5zł/miesiecznie

oraz dorzucili Nat Geo play i Fox play

Razem płacę za to 82,94.

 

Umowa kończy się 30.11.2020

Na razie telefonicznie zaoferowali to samo (+HBO na 5 miesięcy gratis) za droższe 86,89. Twierdzą, że takich cen za Eleven już na pewno nie dostanę. Wiem, że istnieje opcja włącz/wyłącz, ale serio już nikomu nie dają za 7.95 na stałe?

 

Myślicie, że da się wymienić Wifi-premiumboxa na model 4K i pozostać przy 5zł/miesięcznie?

Aha - niestety zaspałem z wypowiedzeniem i złożyłem dopiero teraz. Czy będą z tego jakieś konsekwencje względem obecnej ceny w grudniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Extra z 6C+, C+4K, Eleven Sports i Mistrzowską Piłkę. Płacę 96zł. Umowa mi się kończy pod koniec grudnia.

Dobrze rozumiem (wg zbiorczego zestawienia ofert), że mogę wygenocjować nową umowę na ten sam zestaw na ok. 77 - 80zł?

Extra 6C+ i Mistrzowska piłka-> 69,99zł

C+4K -> jest opcja 0zł

Eleven Sports -> 8 - 12zł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie Extra+, C+ (chyba 10 kanałów, bo nie mam 4k) i Eleveny. Płacę 106,89 (5zł najem Wifi Premiumboxa+ i 10zł multiroom). 
Wydzwaniają mi już od 2 miesięcy i oferują mi to co miałem plus Mistrzowska piłka za coś około 112zł. Umowa do 31 grudnia. 
Jak tak dziś przeglądałem ofertę programową to w sumie zeskoczyłbym z Extra+ na Optimum+ bo z tych dodatkowych kanałów oglądam tylko jeden. 


Więc interesowało by mnie Optimum+, Canal+ z wszystkimi sportowymi, Mistrzowska Piłka, Eleveny no i ten Multiroom zostaje. 

Na jaką kwotę się zgadzać?


PS. kiedy jakby coś składać wypowiedzenie, bo jeszcze tego nie zrobiłem i przez internet da się to zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...