Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jest to prawdą :> rewelacyjna oferta.

 

Życzliwa pani z DUK-a, która wczoraj zadzwoniła do mnie, powiedziała, że jest to specjalna "jednodniowa promocja" (tylko dla osób, które wysłały do nc+ wypowiedzenie). Jeśli pan się dzisiaj (wczoraj) nie zdecyduje, to w najbliższym czasie nie zaproponujemy panu takiej ofert. Zgodziłem się i mam święty spokój. Pozdrawiam 8)

 

 

 

Wg mnie bardzo dobra. Zależy czego oczekujesz.

jaki masz dekoder?

 

Od 6 lat posiadam stary biały n-box i to mi wystarcza. Nie jestem wymagający. :)

 

@michaelo86 Do kiedy miałeś poprzednią umowę? I 79zł czy 79,90zł? Wiem, szczegół ale ciekawi mnie.

 

Umowę miałem do 30 kwietnia . Mówiła o 79 zł i nie pytałem się czy jest coś po przecinku lub nie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny telefon Comfort+, Extra+, 6xC+, MR na 15m-cy na początku średnia 68 zł (z groszami, ale już nie pamiętam ile) stwierdziłem że to za dużo bo teraz płacę mniej więc kontakt z przełożonym i specjalna oferta tylko dla mnie :D czyli średnia 58 zł(też z groszami) nie zgodziłem się i Pani dołożyła 4 m-ce HBO za darmo. Oferty jednak nie przyjąłem umowę mam do maja więc mogę jeszcze poczekać może akurat oferty ulegną zmianie, jednak uprzejma Pani zapewniła mnie że oferty do końca maja na pewno się nie zmienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
propozycja: Full - 6xC+, HBO, CInemax, Filmbox, Seriale +, Picture Box, Canal + VOD, Multiroom za 109 zł przez 12, potem drugie 12 za 119, albo to samo, ale za 99/109 i picture box i Seriale + na 9 m-cy za free

"Full Extra" :?:

Jeśli tak..... to wykastrowany :lol2:

bez "HistoryHd"."Sundance ChanelHD" :?:

Picturebox i Seriale+ też bez rewelki na 9 miesięcy .....

Dalej twierdzę że po tej zmiany jest jakoś "beznadziejnie" :lol2:

Ps.Przedchwilą dopiero doczytałem że kolega "Gursonek" też został zrobiony na szaro :wink:

więc @Kibo w tobie nadzieje że pokażesz nam wszystkim jak się walczy z NC+ :lol2::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz odpowiednikiem Full Extra jest pakiet Full;) - Mi wczoraj proponowali go za 139 zł na 24 miesiące tylko bez picturebox - cena stała + od 13 miesiąca do 24 multiroom 10 zł . W przypadku umowy 15 miesięcznej 139.90 i przez cały okres multiroom za 10 zł. Obecnie mam 119 zł fulla z multiroom i bonusem Redlight. Oczywiście propozycji nie przyjąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna oferta: Universe, C+ 6x, 6mcy HBO, Multiroom 2x Pace 500 - koszty: 69 PLN/12mcy (koniec umowy maj 2014)

Przyjęta oferta: Comfort+, Extra+, C+ 6x, HBO, 4mce Filmbox, 1mc Cinemaxx/15PLN, Multiroom 2x Pace 500- koszty: 1 mc 15zł, 2-4 mc 0zł, 5-15 mc 79,90; średnia 59,60 PLN/15mcy (koniec umowy czerwiec 2015)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma długości podanej, to oznacza, że HBO na cały okres umowy. Warte odnotowania jest również, że oba Pace 500GB miałem wcześniej i są teraz całkowicie za darmo, jak i sam multiroom. Jestem zadowolony, choć to pewnie nie jest szczyt możliwości negocjacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...