Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarny_figa
34 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

No jak taką samą jak tutaj wpadasz chociażby w czynsz za dekoder 4K w wysokości 15 zł.  

Normalnie.Tak jak rabatuja dekoder dla nowego klienta tak samo mogą wprowadzić ta ofertę w DUK,bo została odblokowana w odpowiedzi na oferty dla nowych klientow.Oferta będzie dostępna do momentu wygaśnięcia oferty dla nowych na stronie ncplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Chyba, że tak. Chociaż póki co nikt się tutaj niczym podobnym nie chwalił. 

Na poprzednich stronach ktoś pokazywał oferte za 99.99btaka jak dla nowego klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
2 minuty temu, shevchenko1987 napisał:

Tak, ale odpowiadającą właśnie tej Extra+ (dla fanów kina), a ja mówię o Superpremium+.

Wszystkie oferty specjalne ze strony czyli np.comfort z canal + 89.99 i dodatki extra z canal + 99.99 i dodatki oraz superpremium 129.99 są dostępne w DUK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam  Extra+ z C+(6) za 69,99 zl - umowa wygasa z koncem listopada, wypowiedzenie zlozone na koniec pazdziernika.
do tego mialem dokupione Eleven sports za dodatkowe 15.99 - zrezygnowalem bo uzywam tylko w czasie sezonu zuzlowego:)

Przegladalem kanaly i zorientowalem sie ze wiekszosci ich nie ogladam i w sumie z kanalow to musze miec:

 

nsport+ - ekstraliga zuzlowa
canal+ - zuzel gp
eurosport - inne zawody zuzlowe:)

polsat sport - tego w pakiecie nie widze w nc+ polsat sport premium to nie to samo... a pilka mnie nie interesuje.


dobrze byloby miec jakies kanaly z canal+ do filmow , jakies discavery chanel , animal planet itp... dolozyc chce napewno mezzo - niby za 5zl

 

oferte do przedluzenia mam za tyle samo a w mojej nc+ online widac tylko oferty drozsze.

nie mam multirumu i obecnie uzywam turbobox.

 

W jakiej konfiguracji wyjdzie mnie najlepiej? obnizac pakiet i dobierac dodatkowo czy brac to samo za te 69.99?

 

oczoplasu juz dostaje od tego klikania na dany pakiet i sprawdzaniu co jest w jakim pakiecie... nie ma jakijejs cywilizowanej listy gdzie te pakiety mozna porwonac w tabelce;)?

 


 

Edytowane przez mixMZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Comfort+ - 22,50 / 24 m-ce

 

2) Paczka Canal+ - 25 zł / 6 m-cy (później przedłużenie w tej samej cenie)

 

Suma: 47,50 zł 

 

Gdyby Cię interesowało to można dobrać:

 

1) Eurosport 2 - 5 zł / m-c

 

2) Dopełnienie do pakietu Extra+ (zawiera Eurosport 2) - 10 zł lub 15 zł 

 

3) Eleven - 7,95 zł lub 11,90 zł

 

4) HBO i HBO GO - 20 zł lub 25 zł 

 

Polsatu Sport nie ma w ofercie nc+. Jest tylko tzw. "Mistrzowska Piłka" zawierającą kanały Polsat Sport Premium (Liga Mistrzów i Liga Europy). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzieki!

 

Mozesz jeszcze tylko wyjasnic to dobieranie. Czy te ceny zaleza od pakietu jaki obecnie mamy / ile pozostalo do konca umowy itp?

 

czy eurosport moge sobie dokladac i odejmowac kiedy chce czy jest to tylko jednorazowa opcja?

 

eleven - obecnie w moje nc+ online po zalogowaniu pokazuje sie za 15.99 wiec skad taka rozbieznosc?

 

Widzialem ze jest tez Tidal jako dodatek ktory kosztuje 20zl - to jest tez kontrakt na 24mc czy dodatek ktory mozna dolozyc / zrezygnowac kiedy sie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobieranie to zamawianie usługi poprzez ICA / telefon na infolinię nc+. 

 

Podstawą otrzymania takich cen jest złożenie wypowiedzenia obecnej umowy i cierpliwość w negocjacjach, bo schodzisz z wyższego pakietu na niższy. 

 

Eurosport 2 w cenie 5 zł jest w zobowiązaniu do końca umowy. O cenę bez zobowiązania musiałbyś dopytać. 

 

Cena pakietu Eleven jest dość losowa. Najlepszą stawkę przeważnie da się uzyskać podczas przedłużania umowy (7,95 zł) w zobowiązaniu na 12 m-cy. 

 

Po przedłużeniu przeważnie za 11,90 zł (w zobowiązaniu na 12 m-cy)  w ICA lub na infolinii bez proszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. 

Mam umowę do końca listopada 2018. Wypowiedzenie napisane. Dziś kolejna oferta od nich. 

Czy korzystna czy nie według was?

Extra +

6xCanal +

History i history 2

Jakieś kolekcje Fox i cos jeszcze

HBO + HBO go na 5 miesięcy za free

Mistrzowska piłka w 2019 za free

Wifi premium box 

Za to wszystko 74.50 na 24 miesiące z czego 3 miesiące za darmo. Średnio w skali 2 lat wychodzi ok 65 PLN.

Jak myslicie korzystna czy nie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj dzwonili z ofertą taką:

Extra +

HBO +HBO GO

8xCanal +

Mistrzowska Piłka

2XMR( które posiadam) + dekoder 4k ( też posiadam)

Eleveny

Kolekcję Fox i Discovery

Proponują to za 127 zł umowa 24mc 

Jak myślicie czy to dobra cena?

Wypowiedzenie zarejestrowane

Umowa do końca listopada 2018

Edytowane przez thorn21kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Kamilotm napisał:

Witam Panowie. 

Mam umowę do końca listopada 2018. Wypowiedzenie napisane. Dziś kolejna oferta od nich. 

Czy korzystna czy nie według was?

Extra +

6xCanal +

History i history 2

Jakieś kolekcje Fox i cos jeszcze

HBO + HBO go na 5 miesięcy za free

Mistrzowska piłka w 2019 za free

Wifi premium box 

Za to wszystko 74.50 na 24 miesiące z czego 3 miesiące za darmo. Średnio w skali 2 lat wychodzi ok 65 PLN.

Jak myslicie korzystna czy nie?

 

Korzystna, jeśli nie chce Ci się bawić w zejście do Comfortu, dopełnienie do Extra i tak dalej to taniej nie dostaniesz ;)

 

29 minut temu, thorn21kr napisał:

Witam

Dzisiaj dzwonili z ofertą taką:

Extra +

HBO +HBO GO

8xCanal +

Mistrzowska Piłka

2XMR( które posiadam) + dekoder 4k ( też posiadam)

Eleveny

Kolekcję Fox i Discovery

Proponują to za 127 zł umowa 24mc 

Jak myślicie czy to dobra cena?

Wypowiedzenie zarejestrowane

Umowa do końca listopada 2018

 

Ile płacisz za Multiroom i dekoder 4K?

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem o komfort+  zaoferowali 34.99. 

 

albo za 51.99 to co chcialem czyi : comfort + , eleven sport i mezzo

 

dodatkowo potwierdzili ze canal + na 6 miesiecy za 25zl /m ,hbo chieli dac na 5miesiecy za free a tak kosztuje pozniej ok 20zl miesiecznie. Wprost powiedzialem ze nie bede placil wiecej niz to ilepakiet w rzeczywistoscikosztuje bo ma znajomy:) Przeprosili powiedzial ze "na chwile dzisiejszajak bardzo by sie staral wiecej nie jest wstanie zaproponowac" ... ok mowie, to na te chwile dziekuje za rozmowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, thorn21kr napisał:

Obecnie 20zl MR i 10 za 4K dekoder

No to pewnie dostałeś:

 

Extra+ z C+ i HBO - 79,99 zł

Eleven - 11,90

Mistrzowska Piłka - 5,00 zł

----------------------------------

Razem: 96,89 zł

 

+ Multiroom i czynsz za dekoder: 126,89 zł

 

W sumie dobra oferta. Niżej pewnie nie dostaniesz.

 

57 minut temu, mixMZ napisał:

pytalem o komfort+  zaoferowali 34.99. 

 

albo za 51.99 to co chcialem czyi : comfort + , eleven sport i mezzo

 

dodatkowo potwierdzili ze canal + na 6 miesiecy za 25zl /m ,hbo chieli dac na 5miesiecy za free a tak kosztuje pozniej ok 20zl miesiecznie. Wprost powiedzialem ze nie bede placil wiecej niz to ilepakiet w rzeczywistoscikosztuje bo ma znajomy:) Przeprosili powiedzial ze "na chwile dzisiejszajak bardzo by sie staral wiecej nie jest wstanie zaproponowac" ... ok mowie, to na te chwile dziekuje za rozmowe:)

 

I dobrze to rozegrałeś. Czekaj aż zejdą do normalnej stawki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, shevchenko1987 napisał:

No to pewnie dostałeś:

 

Extra+ z C+ i HBO - 79,99 zł

Eleven - 11,90

Mistrzowska Piłka - 5,00 zł

----------------------------------

Razem: 96,89 zł

 

+ Multiroom i czynsz za dekoder: 126,89 zł

 

W sumie dobra oferta. Niżej pewnie nie dostaniesz.

 

czyli to to samo co superpremium+ MR dla nowych za 129,90 + 10 za MR ?

Edytowane przez taki_tomcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, shevchenko1987 napisał:

No to pewnie dostałeś:

 

Extra+ z C+ i HBO - 79,99 zł

Eleven - 11,90

Mistrzowska Piłka - 5,00 zł

----------------------------------

Razem: 96,89 zł

 

+ Multiroom i czynsz za dekoder: 126,89 zł

 

W sumie dobra oferta. Niżej pewnie nie dostaniesz.

Dzięki za odpowiedź

 

Wspominał konsultant że bez HBO GO da mi abonament za darmo do stycznia włącznie. Czy da się HBO GO włączyć samemu i ile to kosztuje? Bo w sumie nie wiem która opcja lepsza :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  wszystkich. Co roku śledziłem ten wątek jako gość, ale dziś postanowiłem zasięgnąć waszej opinii.

 

Umowa do końca listopada. Po dzisiejszej rozmowie propozycja w postaci umowy 24mies:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 zł 

 

Propozycja na mailu, lecz jeszcze nie zaakceptowana. I jeżeli ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z zapisem "Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)" według konsultanta mam gwarantowane przez 24 mies 44,99 zł. Panowie, akceptować ?

Edytowane przez slowik57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, slowik57 napisał:

Witam,  wszystkich. Co roku śledziłem ten wątek jako gość, ale dziś postanowiłem postanowiłem zasięgnąć waszej opinii.

 

Umowa do końca listopada. Po dzisiejszej rozmowie propozycja w postaci umowy 24mies:

 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 0zł/m 10złm dla Abonentów

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99 zł 

 

Propozycja na mailu, lecz jeszcze nie zaakceptowana. I jeżeli ktoś mógłby mi wytłumaczyć o co chodzi z zapisem "Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (03/18)" według konsultanta mam gwarantowane przez 24 mies 44,99 zł. Panowie, akceptować ?

 

Tak, bo to dobra oferta. ;)

 

Ten zapis o pakiecie Extra+ oznacza tyle, że w okresie trwania umowy (terminu oznaczonego - 24 m-cy) będziesz płacił 44,99 zł, a gdy przejdzie na czas nieokreślony 48,99 zł.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...