Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

NC+ ostatnimi dniami do mnie ostro wydzwania (umowa do końca maja) więc chciałbym zasięgnąć Waszej porady.

Obecnie mam C+ Silver za 69zł + HBO (pół umowy było za darmo, później 25zł z możliwością rezygnacji) + dobrałem sobie jeszcze Sundance oraz History (łącznie wychodzi: 98,98zł).

Na ten moment proponują mi Superpremium + za 99,90zł.

Mnie w zasadzie Cinemaxy nie interesują, z Sundance i History też pewnie zrezygnuję wobec tego za ile realnie mogę wytargować Superfilm+?

Zastanawiam się też czy jeśli na ostatni miesiąc (lub dwa jeśli zrezygnuję w marcu) umowy zrezygnuję z HBO, Sundance i History (czyli wrócę do ceny 69zł) to polepszy moją sytuację w negocjacjach?

A i jeszcze chciałbym wymienić dekoder z Pace'a na Mediaboxa.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie drugiego dekodera PVR....

Moja aktualna umowa ma PACE za free ale Philips PVR za 20zł na miesiąc.

Pierwsze oferty od razu za drugi dekoder liczyły 20zł i tak to przyjąłem za normalność.

Ostatni telefon z NC+ i info o drugim dekoderze za 5zł/mc na cały okres umowy - i tego się teraz będę trzymał przy negocjacjach ;)

 

Wg. informacji na forum za pakiet:

COMFORT+, EXTRA+, C+ 6x, MR 2x i HBO + PACE PVR na okres 15 czy jak kto woli 24mc za 79zł na miesiąc jest możliwe

dochodzi jedynie za drugi dekoder 5zł

 

Ciekawym jednak czy dla kogoś kto płacił 64zł + 25 HBO + 20 PVR co daje 109zł /mc możliwe jest uzyskać wspomniane 84zł ;)

to o 25zł taniej niż aktualnie płacę - choć niektórzy w tej cenie dostają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie drugiego dekodera PVR....

Moja aktualna umowa ma PACE za free ale Philips PVR za 20zł na miesiąc.

Pierwsze oferty od razu za drugi dekoder liczyły 20zł i tak to przyjąłem za normalność.

Ostatni telefon z NC+ i info o drugim dekoderze za 5zł/mc na cały okres umowy - i tego się teraz będę trzymał przy negocjacjach ;)

 

Wg. informacji na forum za pakiet:

COMFORT+, EXTRA+, C+ 6x, MR 2x i HBO + PACE PVR na okres 15 czy jak kto woli 24mc za 79zł na miesiąc jest możliwe

dochodzi jedynie za drugi dekoder 5zł

 

Ciekawym jednak czy dla kogoś kto płacił 64zł + 25 HBO + 20 PVR co daje 109zł /mc możliwe jest uzyskać wspomniane 84zł ;)

to o 25zł taniej niż aktualnie płacę - choć niektórzy w tej cenie dostają ;)

 

Witam też posiadam teraz drugiego PVRa Philipsa i płace za niego 20zl.Pace mam za 0zł.Obecnie płace 84zł C+ Silver i 6xC+ oraz 2 karty Cameleon.Też przy przedłużeniu będe chciał zjechać z ceny drugiego dekodera.Za 69zł bym wziął w ciemno Comfort+, Extra+ 6xC+ oraz te dwa dekodery.Zobaczymy czy się uda bo juz niedługo negocjacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

NC+ ostatnimi dniami do mnie ostro wydzwania (umowa do końca maja) więc chciałbym zasięgnąć Waszej porady.

Obecnie mam C+ Silver za 69zł + HBO (pół umowy było za darmo, później 25zł z możliwością rezygnacji) + dobrałem sobie jeszcze Sundance oraz History (łącznie wychodzi: 98,98zł).

Na ten moment proponują mi Superpremium + za 99,90zł.

Mnie w zasadzie Cinemaxy nie interesują, z Sundance i History też pewnie zrezygnuję wobec tego za ile realnie mogę wytargować Superfilm+?

Zastanawiam się też czy jeśli na ostatni miesiąc (lub dwa jeśli zrezygnuję w marcu) umowy zrezygnuję z HBO, Sundance i History (czyli wrócę do ceny 69zł) to polepszy moją sytuację w negocjacjach?

A i jeszcze chciałbym wymienić dekoder z Pace'a na Mediaboxa.

 

Pozdrawiam

 

Zdecydowanie to poprawi sytuacje przed negocjacjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex mediabox- standardowo 49zł aktywacji i czynsz miesięczny 5zł a oferta która Cię interesuje łącznie z opłatą za mediabox nie powinna przekroczyć 74zł.

 

@cm812 2xPVR z takim pakietem za 84zł to dobra oferta.

 

Oczywiście im mniej tym lepiej. :mrgreen:

 

@krycho jeżeli wypowiedzenie skutecznie doręczono i zarejestrowano, telefon kontaktowy w ICA się zgadza i masz wyrażone zgody marketingowe to na martwienie się czemu nie dzwonią jest jeszcze czas.

 

@misiek1985 szanse masz, bo takie oferty są możliwe a przynajmniej były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umowa kończy mi się w kwietniu obecnie posiadam universe+ za 51 zł dzwonili do mnie z infolinii kilka razy z propozycja tego samego za 59 zł na 15 m-cy powiedziałem ze muszę to przemyśleć i ze taką ofertę mogę dostać jako nowy klient wiec mam pytanie co mogę ugrać obecnie za 59 zł zależało by mi na dorzuceniu do tego paczki c+ czy istnieje taka opcja jak myślicie.

ps.

Przeglądałem teraz ich ofertę na stronie i znalazłem nc+ mix umowa na 12 m-cy za 49 zł universe+ lub 59 bezterminowo z tym ze dochodzi do tego wykup dekodera za 99 zł bez nagrywarki lub 199 z nagrywaniem ale przy tym co mi zaproponowali to i tak wychodzi taniej kupić dekoder na własność za 199 zł i podpisać umowę na 12 m-cy co o tym sadzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aphex mediabox- standardowo 49zł aktywacji i czynsz miesięczny 5zł a oferta która Cię interesuje łącznie z opłatą za mediabox nie powinna przekroczyć 74zł.

 

@cm812 2xPVR z takim pakietem za 84zł to dobra oferta.

 

Oczywiście im mniej tym lepiej. :mrgreen:

 

@krycho jeżeli wypowiedzenie skutecznie doręczono i zarejestrowano, telefon kontaktowy w ICA się zgadza i masz wyrażone zgody marketingowe to na martwienie się czemu nie dzwonią jest jeszcze czas.

 

@misiek1985 szanse masz, bo takie oferty są możliwe a przynajmniej były.

 

A jak sprawdzić czy jest wyrażona zgoda? Wydaje mi się, że jest ale zawsze można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo...

 

czyżbym przesadził z oczekiwaniami ;)

Jak wcześniej wspominałem ostatni raz zaproponowali mi to za 109zł + 5zł za drugi dekoder na 15 miesięcy.

Czytając forum natchnęło mnie, że za 79zł mógłbym taki pakiet teoretycznie dostać. Dorzuciłem "uczciwie" piątaka za dekoder i...

jakby przystali na propozycję to miałbym zagwozdkę czy nie na 24 miechy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

przeczyczatłem wszystkie posty od strony 250 i mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co mógłbym wynegocjować.

Umowe mam do końca kwietnia. Mam Universe + 6xC+ i przez pierwszych 10m miałem HBO za 0zł. Mam nbox recorder i płacę 49zł.

 

Zależy mi aby mieć to co mam. Nie potrzebuję MultiRoom, Cinemaxów czy HBO. Ewentualnie możliwość korzystanie na tablecie czy telefonie, ale nie koniecznie.

 

Bardzo proszę o info na co mogę liczyć? Czy można zostać z tym co mam i z ceną co mam?

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, chyba najwyższy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

przeczyczatłem wszystkie posty od strony 250 i mam już taki mętlik w głowie, że nie wiem co mógłbym wynegocjować.

Umowe mam do końca kwietnia. Mam Universe + 6xC+ i przez pierwszych 10m miałem HBO za 0zł. Mam nbox recorder i płacę 49zł.

 

Zależy mi aby mieć to co mam. Nie potrzebuję MultiRoom, Cinemaxów czy HBO. Ewentualnie możliwość korzystanie na tablecie czy telefonie, ale nie koniecznie.

 

Bardzo proszę o info na co mogę liczyć? Czy można zostać z tym co mam i z ceną co mam?

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, chyba najwyższy czas.

 

Jestem dokladnie w tej samej sytuacji co ty-umowa do kwietnia i ten sam pakiet. Ostatnie dnie spedzam na czytaniu dwoch forum i z tego co sie doczytalem to mozemy dostac to samo + jakies dodatki na pare miesiecy ze srednia 53zl/59zl na okres 15miesiecy.

Ja umowe wyslalem w Piatek ale moze byc troche za pozno na jej zatwierdzenie w systemie gdyz pozostal juz tylko tydzien -zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cm812 w żadnym wypadku nie przesadzasz. 84zł to uczciwa cena za ten pakiet z dwoma PVR i, że tak powiem górna jaką ew. bym dał :mrgreen: co nie zmienia faktu, że chociaż dla samej satysfakcji, powinieneś spróbować dostać to taniej.

 

@krycho zadzwonić na BOK i zapytać bądź wysłać maila http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

@c-4 z wypowiedzeniem doradzam pośpiech. Dekoder który masz to 5800SX czy 5720SX? Za Comfort+/Extra+/6xCanal+ i HBO na kilka m-cy nie powinieneś dać więcej niż średnio 54zł/m-c.

 

@ganci liczy się data doręczenia listu. http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowe wyslalem w Piatek ale moze byc troche za pozno na jej zatwierdzenie w systemie gdyz pozostal juz tylko tydzien -zobaczymy...

Wystarczająco dużo czasu aby wypowiedzenie Twoje dotarło w odpowiednim terminie. W przyszłości jednak nie czekaj na ostatnią chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja umowe wyslalem w Piatek ale moze byc troche za pozno na jej zatwierdzenie w systemie gdyz pozostal juz tylko tydzien -zobaczymy...

Wystarczająco dużo czasu aby wypowiedzenie Twoje dotarło w odpowiednim terminie. W przyszłości jednak nie czekaj na ostatnią chwilę.

no to mnie uspokoiliscie panowie, dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak widac jestem tu od niedawna, chociaz eNke mam juz kilka ladnych lat i od zawsze place miesiecznie ok. 50zl. Do wczoraj mialem goly pakiet U+ za 49zl, umowa do konca kwietnia, wypowiedznie mialo isc w nadchadzacym tygodniu. Wczoraj telefon i propozycja COMFORT+, EXTRA+ na 24 miesiace, przy czym 5m/29,90zl, a kolejne 19m/49,90zl, czyli srednio 45,73zl, jak dla mnie ok, mam to co mialem (chcialem) za mniej niz dotychczas, pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...